Kieliszki do koniaku, inicjał z bursztynem
Kieliszki do koniaku z kolekcji "Polski Bursztyn". Ręczne wykonanie z największą precyzją i dbałością o detal, zaimponuje nawet najbardziej wymagającym koneserom szlachetnych trunków.
SKU: #212-177
Dostępność produktu: w magazynie
Wysyłka w: 1 dzień
Opis
Eleganckie, klasyczne kieliszki do koniaku lub brandy, zdobione filigranem ornamentowym z inicjałem. Najwyższej jakości , ręcznie formowane szkło Crystalline. Filigran płaskorzeźba z bursztynem bałtyckim to synonim ponadczasowej elegancji, w połączeniu z ręcznym wykonaniem tworzy niepowtarzalny, indywidualny design. Kieliszek może stać się unikatową dekoracją stołu i zaimponować nawet najbardziej wymagającym koneserom koniaku.
Stylowe kolekcje Baliccy Design są idealnym pomysłem na prezent dla drugiej osoby.
Warto otaczać się dobrym designem, aby sprawiać sobie i innym wiele radość.
Przy zakupie proszę wskazać inicjał !!!
Oprawa to szlachetny stop metali zwany Britannia. Każdy przedmiot dla podniesienia rangi i prestiżu możemy spersonalizować poprzez grawerowanie i umieszczenie dodatkowej, indywidualnej grafiki . Opakowani to eleganckie pudełko z satyną.
Do kompletu, na zamówienie możemy wykonać większą ilość kieliszków i zapakować w jedno większe pudełko !!!
Pracownia Baliccy Design
To połączenie sztuki i rzemiosła. Szerokie spektrum twórczości to: kolekcje szkła, grafiki przestrzennej na szkle, lamp i biżuterii artystycznej. Każdy projekt jest indywidualną inspiracją twórczą, wykonaną z wielką pieczołowitością i dbałością o detal.
Ich prace od ponad 20 lat cieszę się dużym powodzeniem w Polsce i na świecie.
Materiały:
najwyższej jakości ręcznie formowane polskie szkło Krosno Crystalline
metal to czysta cyna, zwana angielską (Britannia)
kamień - bursztyn bałtycki
wysokość - 13 cm
pojemność - 480 ml
Atrybuty / szczegóły
SKU | #212-177 |
Producent | Baliccy Design |
Model | Kieliszki do koniaku |
Kolekcja | Inicjały - Polski Bursztyn |
Dodatkowe informacje | Przy zakupie proszę wskazać inicjał. Do wybory wszystkie litery alfabetu. Możliwość dodatkowego grawerowania np. inicjałów... |
Materiał | szkło kryształowe, bursztyn bałtycki, metal britannia |
Wymiary | śred. 10 cm , wys. 12,5 cm |
Pojemność | 480 ml |
Grawer | TAK |
Ilość elementów w komplecie | 2 |
Zobacz katalog
Opinie
Brak opinii dla tego produktu.