• Skontaktuj się z nami
  • biuro@luxuryproducts.pl
  • +48 577 036 777
  • Skontaktuj się z nami
  • biuro@luxuryproducts.pl
  • +48 577 036 777

Prezent dla szefa

Dobry prezent dla szefa to dobre relacje

Nie każdy szef to super gość, ale jeśli już na takiego trafimy – jesteśmy szczęściarzami. Dla takich osób chce się chodzić z samego rana do biura, wykonywać swoje obowiązki, a nawet zostawać po godzinach. Nawet najgorsza praca jest wtedy znośna, a znośna zaczyna być nawet niezła. Każda impreza firmowa jest wówczas wyczekiwana z radością, a każdy, nawet najmniejszy powód do świętowania – obchodzony hucznie. Dla fajnego przełożonego chcemy wręczyć jak najlepszy upominek – i wcale nie dlatego, żeby wybłagać dłuższy urlop. Z tego powodu oferta podarków wyselekcjonowanych z myślą o przełożonych jest tak szeroka i posiada tak wiele kategorii. W końcu zależy nam, jako pracownikom, na wyborze czegoś wyjątkowego, w dobrym guście, z najlepszych materiałów – i na naszą kieszeń. Takich produktów są setki tysięcy, a każdy czeka na swoją kolej. Oczywiście kieszenie mają różne pojemności, stąd i wybrane przedmioty posiadają różną wartość.


Od czego zacząć poszukiwania na upominek dla przełożonego?

Pościg za podarunkiem najlepiej jest rozpocząć od analizy charakteru obdarowywanego – albo przynajmniej od przeglądu jego gabinetu. Jeśli lubi ciemne kolory – lub jego biuro jest tak urządzone, idźmy tym tropem. Jeśli lubi klasykę, nie szukajmy niczego nowoczesnego, i vice versa. W przypadku gdy jest miłośnikiem danej dziedziny lub sportu, spróbujmy obdarować go czymś związanym z jego pasją. Wszak i on, jak każdy inny człowiek, ma swoje preferencje i to właśnie do nich musimy się odwołać, wybierając coś na daną okazję. Na szczęście nie ma złych wyborów, do każdego możemy dorobić teorię. Ważne jednak, aby nie był ostentacyjny albo niskiej jakości. Lepiej zdecydować się na coś mniejszego, ale najwyższej jakości. W przypadku gdy twój przełożony ma wszystko – lub tak ci się wydaje – zawsze można odwołać się do korzeni, czyli alkoholu. W Polsce prezenty alkoholowe są zawsze mile widziane i zawsze chętnie przyjmowane, dlatego ostatecznym wyborem zawsze może być sam alkohol lub akcesoria związane z jego spożywaniem. Nie ma niczego, co mogłoby nas w tej dziedzinie ograniczać.


Dobry prezent dla szefa to dobre relacje

Nie każdy szef to super gość, ale jeśli już na takiego trafimy – jesteśmy szczęściarzami. Dla takich osób chce się chodzić z samego rana do biura, wykonywać swoje obowiązki, a nawet zostawać po godzinach. Nawet najgorsza praca jest wtedy znośna, a znośna zaczyna być nawet niezła. Każda impreza firmowa jest wówczas wyczekiwana z radością, a każdy, nawet najmniejszy powód do świętowania – obchodzony hucznie.

Dla fajnego przełożonego chcemy wręczyć jak najlepszy upominek – i wcale nie dlatego, żeby wybłagać dłuższy urlop. Z tego powodu oferta podarków wyselekcjonowanych z myślą o przełożonych jest tak szeroka i posiada tak wiele kategorii. W końcu zależy nam, jako pracownikom, na wyborze czegoś wyjątkowego, w dobrym guście, z najlepszych materiałów – i na naszą kieszeń. Takich produktów są setki tysięcy, a każdy czeka na swoją kolej. Oczywiście kieszenie mają różne pojemności, stąd i wybrane przedmioty posiadają różną wartość.


Od czego zacząć poszukiwania na upominek dla przełożonego?

Pościg za podarunkiem najlepiej jest rozpocząć od analizy charakteru obdarowywanego – albo przynajmniej od przeglądu jego gabinetu. Jeśli lubi ciemne kolory – lub jego biuro jest tak urządzone, idźmy tym tropem. Jeśli lubi klasykę, nie szukajmy niczego nowoczesnego, i vice versa. W przypadku gdy jest miłośnikiem danej dziedziny lub sportu, spróbujmy obdarować go czymś związanym z jego pasją. Wszak i on, jak każdy inny człowiek, ma swoje preferencje i to właśnie do nich musimy się odwołać, wybierając coś na daną okazję.

Na szczęście nie ma złych wyborów, do każdego możemy dorobić teorię. Ważne jednak, aby nie był ostentacyjny albo niskiej jakości. Lepiej zdecydować się na coś mniejszego, ale najwyższej jakości. W przypadku gdy twój przełożony ma wszystko – lub tak ci się wydaje – zawsze można odwołać się do korzeni, czyli alkoholu. W Polsce prezenty alkoholowe są zawsze mile widziane i zawsze chętnie przyjmowane, dlatego ostatecznym wyborem zawsze może być sam alkohol lub akcesoria związane z jego spożywaniem. Nie ma niczego, co mogłoby nas w tej dziedzinie ograniczać.


Składka wśród pracowników

Jeżeli szukasz prezentu dla szefa, rozważ zaangażowanie współpracowników. Zakup drogiego lub ekskluzywnego prezentu we własnym zakresie może być kosztowny (na pewno będzie kosztowny) lub nieopłacalny.
Co innego, jeśli w firmie jest was kilkoro, kilkanaścioro lub więcej. Wówczas możecie kupić dla szefa prezent, na który nie byłoby Cię stać.


Oryginalny prezent dla przełożonego

Chcesz zaskoczyć szefa oryginalnym prezentem? Zamierzasz sprawić mu niespodziankę? Przemyśl to dobrze.
Twój szef to doświadczony człowiek, niejedno w życiu widział. Ciężko go zaskoczyć, a usilne próby wywarcia wrażenia mogą się skończyć nawet zwolnieniem z pracy.
 

Praktyczny prezent dla szefa

Twój szef na pewno jest człowiekiem, który albo ma wszystko, albo może mieć wszystko. Jedyne, czego nie ma zbyt wiele i zawsze mu będzie brakowało, to czas. Możesz mu go dać, zaopatrując szefa w rzecz, która jest mu potrzebna, ale sam nie ma wolnej chwili, żeby ją kupić.

Czy Twój szef narzeka na brak czegoś? Czy coś sprawia mu problem? Czy przychodzącym do niego klientom lub partnerom biznesowym czegoś brakuje?

Kiedy rozwiążesz ten problem, nie tylko sprawisz mu prezent, ale także zyskasz w jego oczach. Chcesz, żeby Twój prezent trafił do przedmiotów jego codziennego użytku, gdyż wówczas będzie mu o Tobie przypominać. To nie musi być coś wymyślnego. Na przykład takie eleganckie etui na okulary nie tylko dobrze wygląda, ale pełni też bardzo ważną funkcję - pilnuje okularów szefa. Człowiek na wysokim stanowisku musi mieć wszystko dobrze zorganizowane. Etui na okulary mu w tym pomoże.


Czy Twój szef ma wielkie biurko, jak przystało na prezesa dużej firmy? Możesz dodać szyku, uzupełniając je o dystyngowany komplet biurowy z eko skóry, który będzie pełnił praktyczną funkcję i zarazem dobrze wyglądał.


Meble biurowe

Jeśli macie takie możliwości wśród współpracowników, złóżcie się na ekskluzywny mebel dla szefa. W Luxury Products mamy w ofercie:
- fotele,
- biurka,
- sofy do gabinetu,
- regały,
- sekretarzyki,
- barki na alkohol,
- całe zestawy mebli biurowych.

Po zakupie takiego prezentu Wasz szef będzie wyglądał w swoim gabinecie jak prezydent Stanów Zjednoczonych, a jego partnerzy biznesowi padną z wrażenia.


Akcesoria do alkoholu

Dobry kontrakt, umowę czy udaną współpracę trzeba “podlać”. Nawet po ciężkim dniu pracy szefowi należy się kropelka.
Szef na pewno ma w gabinecie bogatą kolekcję wyszukanych trunków. Takie rarytasy wymagają pewnych akcesoriów.
Zaczynając od wręczania szefowi alkoholu - przekaż mu butelkę zapakowaną w eleganckie pudełko ze skóry naturalnej.
Co pija szef? Czym częstuje gości? W zależności od preferowanego trunku przyda mu się inny zestaw szklanek i kieliszków. W naszym sklepie znajdziesz elitarne zestawy do whisky, koniaku czy brandy. Możesz także kupić luksusową karafkę, w której alkohol będzie wyglądać, jakby stał na barku księcia.


Luksusowe pióro

Obowiązkowym atrybutem każdej wysoko postawionej osoby jest pióro. Wielomilionowych, lukratywnych kontraktów handlowych nie podpisuje się byle czym. Sprawdź kolekcję ekskluzywnych piór w Luxury Products.Dzieło sztuki

Unikatowy obraz to wyjątkowy prezent, który świetnie wygląda w gabinecie i stanowi dobrą inwestycję. Dzieła sztuki obok kruszców i nieruchomości są jednym ze sposobów na odkładanie pieniędzy. Przejrzyj kolekcję dzieł sztuki uznanych artystów w Luxury Products. Sprawdź, co będzie świetnie się prezentować w gabinecie szefa.Spersonalizowany prezent dla szefa

Jeżeli już decydujesz się na taki prezent, warto, żeby odnosił się do firmy, a nie do szefa osobiście. To poważny człowiek, prawdopodobnie nie jesteście na “Ty” i mógłby sobie nie życzyć etui na telefon ze swoim imieniem.
Co innego nazwa czy logo firmy. Tym sposobem pozostajecie na płaszczyźnie zawodowej, a szef dostaje dwa prezenty:
1. Dystyngowany upominek dedykowany firmie.
2. Wiarę pracowników w firmę.
To drugie to niepowtarzalny prezent, który potrafi poprawić humor po ciężkim dniu i dać siłę do podejmowania dalszych wyzwań. A szczęśliwy szef, to szczęśliwi pracownicy i dobrze prosperująca firma.


Elegancki prezent dla szefa

Z pewnością po Twoim szefie widać, że jest szefem. Zarządza sporą firmą, ma poważne kontakty, obraca dużymi pieniędzmi. Na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie, jakby siedział na tronie świata.
Chcesz podtrzymać to wrażenie. Dobierz coś, co będzie pasować do jego image'u. Dodaj do tego eleganckie opakowanie, które samo w sobie stanowi dzieło sztuki. Szef z pewnością doceni taki gest i będzie dobrze o Tobie myślał przy wyliczaniu premii.


Prezent dla szefa odchodzącego z firmy

Na najwyższym szczeblu biznesowym zmiany to codzienność. Dziś Twój szef zarządza oddziałem dużej firmy, jutro może przejść do innej, by szukać nowych wyzwań. Ewentualnie może odejść na emeryturę.
W takiej sytuacji chcesz mu podarować coś, co będzie przypominać dobre chwile w obecnej firmie. Coś, co może zabrać ze sobą, ustawić na nowym biurku lub w domu, na co będzie spoglądał, paląc cygaro i wspominając poprzednie stanowisko. Rewelacyjnie sprawdzi się w tej roli takie planetarium.Najlepszy prezent to uniwersalny prezent

Jeżeli nie chcesz zaskakiwać szefa wyjątkowym prezentem, nie wiesz, co kupić, a nie chcesz popełnić błędu, istnieje idealny prezent na każdą okazję - bon podarunkowy do wykorzystania w sklepie Luxury Products.
Kwoty bonów zaczynają się od 500 zł na drobniejsze okazje, jak urodziny szefa, i sięgają nawet 200 000 zł na większe okazje, jak odejście na emeryturę czy duże osiągnięcie.

Twój szef może jednak nie mieć czasu, żeby wybrać sobie prezent. Jeżeli dobrze go znasz, możesz dodatkowo zrobić research w naszym sklepie i przygotować szefowi sugestie co do prezentów.  Pamiętaj, że oszczędzasz szefowi czas, a czas jest dla niego cenniejszy niż pieniądze. Czas to najlepszy prezent, jaki możesz podarować swojemu przełożonemu.


Czy warto kupić zabawny prezent dla szefa?

Śmieszny prezent może okazać się trafionym upominkiem i stanowić miłą niespodziankę, ale tego nigdy nie wiesz. Jeżeli Twój szef należy do statecznych, stonowanych osób z zachowawczym poczuciem humoru, raczej wybierz coś eleganckiego. Na wysokim poziomie biznesowym żarty muszą być bardzo wyszukane.Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,
Informujemy, że na naszych stronach używamy znaczników internetowych takich jak pliki np.: Cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Cookies to dane informatyczne zapisywane w plikach i przechowywane na Twoim urządzeniu końcowym (tj. twój komputer, telefon itp.), które przeglądarka wysyła do serwera przy każdorazowym wejściu na stronę z tego urządzenia, podczas gdy odwiedzasz strony w Internecie. Szczegółową informację na temat plików cookie i ich funkcjonowania znajdziesz tutaj link. Zapoznaj się ze wskazanymi informacjami lub kliknij przycisk: ”Przejdź do sklepu”.