Dostępne 24h
obrazek 1 WyjÄ…tkowy korkociÄ…g do szampana i wina musujÄ…cego
obrazek 2 WyjÄ…tkowy korkociÄ…g do szampana i wina musujÄ…cego
obrazek 3 WyjÄ…tkowy korkociÄ…g do szampana i wina musujÄ…cego
obrazek 4 WyjÄ…tkowy korkociÄ…g do szampana i wina musujÄ…cego

WyjÄ…tkowy korkociÄ…g do szampana i wina musujÄ…cego

Fantastyczne produkty dla koneserów wina

121,00 zł

SKU: LA-956375

Dostępność produktu: Na zamówienie - od 2 do 5 tygodni

Zobacz inne produkty z kategorii Akcesoria do alkoholu na prezent dla kobiety lub producenta L'Atelier du Vin z wysyłką w 24 godziny

Zadzwoń i zamów przez telefon:

+48 660 777 937 +48 577 036 777

Opis

L’Atelier du Vin to firma rodzinna, założona we Francji w 1926 roku specjalizująca się w sprzęcie do produkcji, butelkowania i podawania wina.

Francuska firma współpracuje z wykwalifikowanymi projektantami, stolarzami i metalurgami, dzięki tak profesjonalnemu wsparciu powstają oryginalne narzędzia do otwierania, serwowania oraz konserwowania ulubionych win, szampanów.

Szkło

Kieliszki do wina, karafki i kieliszki do szampana wykonane są z wysokiej jakości szkła dmuchanego ustnie, w miarę możliwości bez ołowiu.

Drewno

Orzech, palisander, heban, szlachetne gatunki drewna wybrane przez mistrzów produkcji tabliczek z L’Atelier du Vin, w miarę możliwości pochodzą z lokalnych lasów. Każdy kawałek drewna jest wybierany indywidualnie, a następnie cięty na miarę, aby zachować nienaruszone oryginalne usłojenie.

Skóra

Szlachetny i solidny materiał, skóra z elegancją wytrzymuje próbę czasu. Zmysłowy materiał, skóra ewoluuje i pokrywa się patyną, nigdy się nie starzejąc, tak jak narzędzia do wina L’Atelier du Vin.

Stal

Mistrzowie obróbki metali w L’Atelier du Vin pracują w metalu zgodnie z najczystszą tradycją. Stal używana do wytwarzania Narzędzi Wina to wysokiej jakości stal nierdzewna obrabiana w masie. Niektóre narzędzia są wykonane ze stopów wymagających specjalistycznej wiedzy. Chromowanie lub lakierowanie, wykończenie również wymaga dużego know-how.

Ekskluzywne przedmioty, które powstają mają ergonomiczny kształt i profesjonalnie wykonanie z dużym naciskiem na funkcjonalność, a w szczególności na trwałość.

Informacje o producencie

Atrybuty / szczegóły

SKU LA-956375
Producent L'Atelier du Vin
Model 956375
Materiał chromowany metal
Gwarancja 24 miesiÄ…ce
Dodatkowe informacje Zalety produktu: butelki można otworzyć, naciskając górną część otwieracza palcem wskazującym lub kciukiem. Bezpieczny: korek trzymany wewnątrz otwieracza nie może wyskoczyć w niekontrolowany sposób

Zobacz katalog

Opinie

Brak opinii dla tego produktu.