Tradycyjna plansza szachowa - 281BW
Proponujemy Państwu figury szachowe, plansze i stoły do gry w szachy słynnej włoskiej manufaktury Italfama, ręcznie robione kolekcje, i zestawy, do których stworzenia wymagana była praca maszyn, ale końcowa obróbka zawsze jest efektem pracy rąk uzdolnionyc
SKU: ITLFM-281BW
Zobacz inne produkty z kategorii Plansze szachowe metalowo-drewniane lub producenta Italfama z wysyłką w 24 godziny
Opis
Proponujemy Państwu figury szachowe, plansze i stoły do gry w szachy słynnej włoskiej manufaktury Italfama, ręcznie robione kolekcje, i zestawy, do których stworzenia wymagana była praca maszyn, ale końcowa obróbka zawsze jest efektem pracy rąk uzdolnionych, włoskich artystów-rzemieślników.
Ta piękna plansza-skrzynia do przechowywania figur robi wrażenie. Wykonano ją z mosiądzu (szachownica) i drewna drzewa różanego (rama i pudło na szachy). Plansza wyposażona w małe, acz solidne uchwyty do przesuwania planszy, aby odsłonić skrzynię.
Poza klasycznymi zestawami szachowymi (w stylistyce francuskiej, orientalnej, arabskiej itd), bierkami szachowymi, planszami, deskami szachowymi, pudełkami na szachy, Italfama proponuje spektakularne stoły szachowe, których figury przywołują słynne bitwy, rewolucje, czy epoki historyczne.
Ale to nie wszystko - Italfama łączy tylko solidne materiały - szlachetne drewno wrzośca, drzewa różanego, wiązu, piękny alabaster, onyks, mosiądz, platerowany srebrem i złotem. Wszystkie zestawy Italfama charakteryzują się niebywałą, zjawiskową wręcz precyzją wykonania.
Zapraszamy do zapoznania się z całą, zupełnie oryginalną ofertą szachów profesjonalnych w Luxury Products!
Każdy, ale to każdy miłośnik tej królewskiej gry znajdzie tu coś dla siebie!
- Producent
- Italfama
- Model
- 281BW
- Materiały
- mosiądz, drewno drzewa różanego
- Wymiary szachownicy
- cm 47x47x8 - kwadrat cm 4
- Czas realizacji
- w zależności od stanu magazynowego u producenta
- Wysyłka/Prezent
- na życzenie wysyłka pod wskazany adres, w eleganckim prezentowym opakowaniu, z możliwością dołączenia karty z dedykacją lub życzeniami
- Grawer/Wytłaczanie
- na życzenie grawerowanie, lub wytłaczanie dowolnego tekstu, dedykacji czy inicjałów
Atrybuty / szczegóły
SKU | ITLFM-281BW |
Producent | Italfama |
Model | 281BW |
Zobacz katalog
Opinie
Brak opinii dla tego produktu.