Szara papierowa podkładka na biurko - Sigel

146,00 zł

SKU: SIGL-HO370

Dostępność produktu: w magazynie 4 sztuk

Wysyłka w: 1 dzień

Zadzwoń i zamów przez telefon:

+ 48 660 777 937 +48 577 036 777

Opis

Szary podkład na biurko „Harmony” z subtelnym motywem kamienia. Z aktualnym 3-letnim kalendarzem i kalendarzem tygodniowym. 30 arkuszy papieru wysokiej jakości (80 gsm), 595x410 mm. W trzech językach: niemieckim, angielskim i francuskim. Solidne klejenie wzdłuż dolnej krawędzi i części górnej krawędzi zapobiega powstawaniu ostrych narożników. Sztywna tylna okładka sprawia, że ​​papier jest gładki i płaski.

Sigel to wielokrotny zwycięzca nagród za nietuzinkowy, innowacyjny design. Siedemnaście międzynarodowych nagród w ciągu czterech lat – to najlepszy dowód pasji projektantów związanych z tą niemiecką firmą i najwyższych standardów wykonania.

Niemiecki producent stylowych akcesoriów oferuje niezbędne w każdym, prestiżowym biurze zestawy na biurko, spersonalizowane, piękne notesy z wysokiej jakości materiałów, firmowe terminarze, absolutnie innowacyjne i funkcjonalne magnetyczne tablice, skórzane albo aluminiowe/chromowane wizytowniki i wiele innych luksusowych gadżetów.

Informacje o producencie

Atrybuty / szczegóły

SKU SIGL-HO370
Producent Sigel
Model HO370
Materiał Podkład na biurko wykonany z wysokiej jakości papieru 80g / m2
Wymiary 595 mm x 410 mm
grawer TAK
Gwarancja 24 miesiące

Opinie

Brak opinii dla tego produktu.