Rotomat Perpetua Quad Ebony na cztery zegarki

Piękny rotomat na zegarki

8 473,00 zł

SKU: RAPLON-W574

Dostępność produktu: Na zamówienie - od 3 do 6 tygodni

Zobacz inne produkty z kategorii Prezent dla miłośników zegarków lub producenta Rapport London z wysyłką w 24 godziny

Zadzwoń i zamów przez telefon:

+ 48 660 777 937 +48 577 036 777

Opis

Idealna nawijarka do zegarków quad dla nowoczesnego dżentelmena. W eleganckiej stylistyce największy rotomat z serii Perpetua III przechowuje i konserwuje do czterech zegarków i zapewnia ich płynny ruch. Stylowe wnętrze quada składa się z czterech miękkich skórzanych poduszek zegarka, które można regulować w celu dopasowania do rozmiaru zegarka. Panel LCD znajduje się z tyłu, otoczony gładkim aksamitnym materiałem.

Pierwszy wyrób marki Rapport London powstał w 1898 roku, kiedy to młody konstruktor wyprodukował swój pierwszy zegarek. Wtedy narodziła się znana marka M.A. Rapport & CO, która zyskała sławę i prestiż na całym świecie. Założenia i filozofia producenta to awangardowe podejście, jakość i serwis. Dlatego firma Rapport London cały czas inwestuje w rozwijanie technologii, oraz nieustanne polepszanie obsługi klienta.

Najnowsze kolekcje automatycznych nawijaczy do zegarków, etui kolekcjonerskich, pudełek na biżuterię i zegarków kieszonkowych oferują nowe oraz ekscytujące wzory, wykończone w najwyższym standardzie.

Zapraszamy do zapoznania siÄ™ z eleganckimi wyrobami tej marki!

Informacje o producencie

Atrybuty / szczegóły

SKU RAPLON-W574
Producent Rapport London
Model W574
Materiał drewno, skóra, inne
Wymiary szer. 270 x gł. 320 x wys. 200 mm
Gwarancja 24 miesiÄ…ce
Dodatkowe informacje • Mieści cztery zegarki • Lakier nakładany ręcznie ultranowoczesne wykończenie • Elementy chromowane/pozłacane • Miękkie w dotyku wnętrze wyściełane aksamitem • Skórzany uchwyt na zegarek, który dopasowuje się do każdego rozmiaru paska • panel sterowania LCD

Zobacz katalog

Opinie

Brak opinii dla tego produktu.