Prestiżowy nożyk do Grana Padano Zanetto - platerowany srebrem
Dodaj pierwszą opinię
Włoskiej manufaktury nożyk do sera z kolekcji Italia. Wyprodukowany przez firmę Zanetto nóż do Grana Padano - włoskiego sera na bazie krowiego mleka produkowany na Nizinie Padańskiej. Również w tejże nizinie leży miato Padwa w którym t
561,00 zł
SKU: ZNTTO-00553
Zobacz inne produkty z kategorii Ekskluzywne akcesoria kuchenne lub producenta Zanetto z wysyłką w 24 godziny
Opis
Włoskiej manufaktury nożyk do sera z kolekcji Italia.
Wyprodukowany przez firmę Zanetto nóż do Grana Padano - włoskiego sera na bazie krowiego mleka produkowany na Nizinie Padańskiej.
Również w tejże nizinie leży miato Padwa w którym to zalozyciel zanetto od najmlodszych lat obserwował tamtejszych rzemieślników.
Po ukończeniu 14 lat dostał pracę w jednym z lokalnych warsztatów - od razu dało się dostrzec ukryty potencjał w młodym człowieku.
Swoją pasję przełożył na produkcję pięknych wyrobów, dążąc do perfekcji i niebanalnego stylu. Dzięki ogromnemu talentowi i dążeniu do swoich celów postanowił otworzyć własną firmę. Razem z innymi miłośnikami rękodzieła jego zakład rozwijał się coraz bardziej i obecnie pochwalić się może światową popularnością!
Natomiast sam Bernardo kilka lat pózniej zdobył złoty medal na Międzynarodowych Targach Rzemiosła we Florencji.
Pierwszorzędne znaczenie dla włoskich rzemieślników tych arcydzieł ma praca w zgodności, dzięki której odnajdują oni wtórne znaczenie pojęcia jakości, ulepszając swoje produkty.
Niepowtarzalne przedmioty wystroju wnętrz, wykonane w niecodzienny sposób zdobyły uznanie Klientów wiele lat temu, i do dziś cieszą się niezwykle wielkim zainteresowaniem nie małym uwagą pośród entuzjastów klasycznej techniki rzemiosła!
Jeśli więc uwielbiacie Państwo wyrafinowane piękno, wybór jest prosty - Zanetto to marka, której dzieła produkowane są z wyjątkowym poświęceniem i dokładnością rzemieślników.
Zapraszamy do zakupu - Luxury Products !
- Producent
- Zanetto
- Kolekcja
- Italia
- Model
- 00553
- Wykończenie
- produkt platerowany srebrem
- Długość(cm)
- 15
- Czas realizacji
- w zależności od stanu magazynowego
- Wysyłka/Prezent
- na życzenie wysyłka pod wskazany adres, w eleganckim prezentowym opakowaniu, z możliwością dołączenia karty z dedykacją lub życzeniami
- Grawer/Wytłaczanie
- na życzenie grawerowanie, lub wytłaczanie dowolnego tekstu, dedykacji czy inicjałów
Atrybuty / szczegóły
SKU | ZNTTO-00553 |
Producent | Zanetto |
Model | 00553 |
Przeznaczenie | Do sera |
Sztućce i akcesoria pojedynczo | Nożyki |
Ilość elementów | 1 - 5 |
grawer | TAK |
Zobacz katalog
Wideo
Opinie
Brak opinii dla tego produktu.