Posrebrzana łyżka stołowa Schiavon
Dodaj pierwszą opinię
Platerowane srebrem sztućce z kolekcji Inglese wyróżniają się minimalistycznymi zdobieniami, które nadadzą elegancji każdej rodzinnej kolacji! Fascynacja włoskich rzemieślników z Schiavon do rzemiosła i srebra zaowocowała powstaniem kilkunastu pomys
240,00 zł
SKU: SCHVN-A70000/0100
Dostępność produktu: Na zamówienie - od 2 do 6 tygodni
Zobacz inne produkty z kategorii Ekskluzywne akcesoria kuchenne lub od producenta Schiavon s.r.l.
Opis
Platerowane srebrem sztućce z kolekcji Inglese wyróżniają się minimalistycznymi zdobieniami, które nadadzą elegancji każdej rodzinnej kolacji!
Fascynacja włoskich rzemieślników z Schiavon do rzemiosła i srebra zaowocowała powstaniem kilkunastu pomysłowych kolekcji sztućców o spektakularnej fakturze, charakteryzującej się wykwintnymi kształtami i pomysłowymi dekoracjami.
- W ofercie naszego sklepu internetowego odnajdą Państwo wszelkie niezastąpione na każdym stole produkty niezwykłej jakości.
Włoska manufaktura Schavion może się pochwalić wieloletnią tradycją, której początek sięga aż do 1957 roku. Warsztat marki znajdował się w niewielkim zakładzie jubilerskim w miejscowości Treviso w pobliżu Wenecji. Młody, nieprzeciętny artysta – Angelo Schiavon, obdarzony niezwykle rozwiniętym zmysłem estetycznym i rzemieślniczym wyrabiał wyroby najwyższej jakości, które początkowo sprzedawane były tylko handlowcom staroci i lokalnym sprzedawcom.
Od 1964 roku cała produkcja nastawiona była na tworzenie sztućców stołowych i akcesoriów kuchennych najlepszej jakości. W 1975 roku firma podjęła olbrzymi krok polegający na zatrudnianiu jedynie doświadczonych sprzedawców i rzemieślników w ten sposób dając pewność sprzedaż detaliczną najbardziej luksusowym sklepom na całym świecie.
W erze XX wieku dwoje dzieci Angelo tworzą niezwykle zgrany z zespół ojcem i zarządzają firmą. Dumni z osiągnięć przeszłości stawiają sobie nowe wyzwania. Efekty są zdumiewające - marka dopieszczaja nawet najmniejsze detale.
Jeśli więc uwielbiacie Państwo wyrafinowane piękno, wybór jest prosty - Schavion to marka, której akcesoria wytwarzane są z wyjątkowym poświęceniem i dokładnością rzemieślników.
Polecamy!
- Producent
- Schiavon
- Kolekcja
- Inglese
- Model
- A70000/0100
- Materiał
- Aplaka (stop miedzi z cynkiem i niklem)
- Długość
- 20 cm
- Wykończenie
- produkt platerowany srebrem
- Czas dostawy
- w zależności od stanu magazynowego
- Prezent
- na życzenie wysyłka pod wskazany adres, w eleganckim prezentowym opakowaniu, z możliwością dołączenia karty z dedykacją lub życzeniami
- Grawer/Wytłaczanie
- na życzenie grawerowanie, lub wytłaczanie dowolnego tekstu, dedykacji czy inicjałów
Atrybuty / szczegóły
| SKU | SCHVN-A70000/0100 |
| Producent | Schiavon s.r.l. |
| Model | A70000/0100 |
| Przeznaczenie | Obiadowe |
| Sztućce i akcesoria pojedynczo | Łyżki |
| Ilość elementów | 1 - 5 |
| grawer | TAK |
| Dla kogo | unisex |
Zobacz katalog
Opinie
Brak opinii dla tego produktu.













