• Skontaktuj się z nami
  • biuro@luxuryproducts.pl
  • +48 577 036 777
  • Skontaktuj się z nami
  • biuro@luxuryproducts.pl
  • +48 577 036 777
Dostępne 24h
obrazek Nowoczesny szybkowar ze stali nierdzewnej 18/10
obrazek Nowoczesny szybkowar ze stali nierdzewnej 18/10

Nowoczesny szybkowar ze stali nierdzewnej 18/10

Luksusowe włoskie naczynia ze stali nierdzewnej.

SKU: Inoxriv-Sicura-Cooker

Dostepność produktu: w zalezności od stanu magazynowego

Zadzwoń i zamów przez telefon:

+48 660 777 937 +48 577 036 777

Platforma internetowa Luxury Products dokłada wszelkich starań, aby mieli Państwo kompleksową informację o wysyłkach.

Standardowy czas dostawy produktów znajdujących się na naszych magazynach wynosi od 24 godzin do 2, 3 dni.

Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie wpłaty i przygotowanie wysyłki. Produkty grawerowane potrzebują więcej czasu niż standardowe 24h.

Przy realizacji towarów na zamówienie, poinformujemy o końcowym etapie jego produkcji oraz dokładnej wysyłce.

Gdy przygotujemy Państwa paczkę, powiadomimy o tym mailowo.

Zobacz status Swojego zamówienia Moje zamówienia

Platforma internetowa Luxury Products w ramach dostawy produktów współpracuje z partnerami kurierskimi

UPS - przesyłka krajowa, dostawa na drugi dzień w godzinach 8 - 20

DPD - przesyłka krajowa, dostawa na drugi dzień w godzinach 8 - 20

DHL - przesyłka międzynarodowa, dostawa w zależności od kraju nadawcy

RABEN - przesyłka międzynarodowa, dostawa w zależności od kraju nadawcy

Przesyłamy także za pobraniem


Platforma internetowa Luxury Products akceptuje następujące płatności

Wpłata na konto - dane do przelewu, dostaną Państwo w podsumowaniu zamówienia oraz w mailu potwierdzającym zamówienie. W tytule płatności prosimy podać numer zamówienia, albo login, co znacznie ułatwi nam realizację zamówienia.

Paypal - międzynarodowy system płatności. Po złożeniu zamówienia następuje przekierowanie do PayPal.

PayU - krajowy system płatności. Po złożeniu zamówienia następuje przekierowanie do PayU.

Płatność przy odbiorze - płatność u kuriera przy odbiorze przesyłki.

Opis

Nowatorskie wzornictwo w połączeniu z najwyższą jakością surowców dają obraz firmy INOXRIV.

Od 1941 roku te włoskie przedsiębiorstwo projektuje i produkuje innowacyjne oraz funkcjonalne naczynia, a także narzędzia kuchenne, w całości wyprodukowane we Włoszech, aby zapewnić produkt wysokiej jakości za uczciwą cenę. Marka wzrosła dzięki uznaniu i zachowaniu fundamentalnych wartości, podzielanych przez ludzi, którzy na co dzień wspierają Inoxriv w ciągłym rozwoju. Dzielenie się tymi wartościami oznacza szczególną dbałość o własnych pracowników, jakość ich produktów, bezpieczeństwo oraz gwarancję dla konsumentów, dzięki stałemu zaangażowaniu w doskonalenie firmy.

„Made in Italy” szanuje środowisko naturalne

Firma wierzy w „Made in Italy”, które wzmacnia tradycję przemysłową i wyjątkowe dziedzictwo społeczne oraz gospodarcze, identyfikując jakość uznaną na całym świecie. Produkować we Włoszech oznacza całkowitą kontrolę cyklu produkcyjnego, troskę o środowisko, poszanowanie praw pracowniczych. Szczególnie dbając o kwestie związane z wykorzystaniem energii odnawialnej, recyklingiem i właściwą utylizacją odpadów.

Stal nierdzewna to nasza siła, ale nie mamy stalowego serca

W intencji Inoxriv zaangażowanie w tworzenie lepszego świata nie ogranicza się do ochrony środowiska, ale integruje się ze wsparciem inicjatyw i projektów kulturalnych różnego rodzaju, które obejmują również stowarzyszenia solidarnościowe i organizacje non-profit.

Całkowicie włoska produkcja

Marka Inoxriv wierzy w przyszłość ich kraju, do której na co dzień przyczyniają się budując znaną i docenianą na świecie produkcję oraz utrwalając niezwykłą tradycję kulinarną. W przeciwieństwie do wielu branż, które zdecydowały się na relokację lub handel produktami z Dalekiego Wschodu, zdecydowali się zatrzymać całą produkcję we Włoszech, wzmacniając ją i kwalifikując. Podczas gdy magazyny do przechowywania i pakowania oraz biura sprzedaży pozostają w historycznym miejscu Villi Carcina (BS), przenieśli produkcję do nowego nowoczesnego budynku w Agnosine (BS), racjonalnie rozlokowanego na ponad 10 000 metrów kwadratowych w celu optymalizacji układu.

Badania i projektowanie to ich mocne strony, dlatego stworzyli młody zespół projektowy, który wykorzystuje najbardziej zaawansowane technologie i opracowuje linie o designerskim i esencjonalnym stylu inspirowanym ideą funkcjonalności oraz prostoty.

Ich Kodeks Etyczny zobowiązuje do promowania szacunku dla ludzi i zwiększania ich zdolności, walki z dyskryminacją oraz ochrony zdrowia, a także bezpieczeństwa pracy. Ochronę środowiska traktują priorytetowo i stosują najlepsze dostępne technologie dla bezpieczeństwa procesów produkcyjnych oraz ochrony środowiska. Promują także wśród własnych pracowników i partnerów postawę ekologiczną i cnotliwe zachowania na rzecz odpowiedzialnego gospodarowania zasobami.

Każdą działalność gospodarczą prowadzą zgodnie z normą UNI EN ISO 9001:2008

Ciągłe doskonalenie, unowocześnianie technologiczne, motywacja i zaangażowanie ludzi, ochrona środowiska to działania strategiczne dla ich sukcesu. Ich system jakości jest certyfikowany przez TUV ITALY.

Produkcja w sposób zrównoważony jest możliwa – co mówi Inoxriv?

Jeśli chodzi o zrównoważony rozwój środowiska i filozofię ekologiczną, ludzie często wyobrażają sobie sytuacje z dala od naszego codziennego życia. Dla nas środowisko to poważna sprawa. Każdego dnia dążymy do tego, aby te polityki przełożyły się na działania poprzez odpowiedni system zbiórki odpadów oraz poprzez maksymalne ograniczenie ilości odpadów, zużytych olejów i ilości zużytej energii. To zobowiązanie było kontynuowane wraz z zaprojektowaniem i stworzeniem w 2007 roku wydajnego systemu fotowoltaicznego, który w całości zaspokaja zapotrzebowanie energetyczne naszej firmy w Villa Carcina.

Wszystkie nasze produkty są wykonane z całkowicie nadającej się do recyklingu stali nierdzewnej. Jego produkcja wymaga mniej energii niż innych metali i zawiera średnio 60% materiału z recyklingu. Pod koniec swojego „cyklu życia” stal nierdzewna jest w pełni poddawana recyklingowi, nie wytwarza odpadów, a jej wrak nie zanieczyszcza powietrza, ani gleby, ani wód gruntowych.

Zalety stali nierdzewnej

- Gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo higieniczne

- Zapewnia długą żywotność

- Odporny na zarysowania, wstrząsy, szok termiczny i korozję

- Nie jest wymagana konserwacja

- Recyklingowa, przyjazna dla środowiska, nie wytwarza żadnych odpadów, nie marnuje żadnych zasobów

- Nie uwalnia żadnych szkodliwych substancji

- Zachowuje niezmienione smaki i wartości odżywcze

- Nadaje się do menu dietetycznych

- Łatwy do mycia również w zmywarce

- Łączy w sobie wysoką wydajność stali nierdzewnej z przewodnością i dyfuzją termiczną aluminiowych dna, zapewniając równomierne gotowanie

- Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła w zestawie indukcyjnym

Inoxriv zarządza każdym etapem działalności zgodnie z normą UNI EN ISO 9001:2008. Każda czynność w ramach INOXRIV została zdefiniowana i powierzona kierownikowi działu, który zapewnia jej zastosowanie. Komunikację zapewnia rozbudowana sieć komputerowa. Mapowanie wszystkich działań biznesowych umożliwia natychmiastową ocenę systemu i przegląd planowania każdej aktualizacji, a także zapewnia ciągłość i wydajność w przypadku rotacji. Marka promujem pracę zespołową i zaangażowanie pracowników w cele biznesowe poprzez spotkania, szkolenia oraz nieformalne momenty porównawcze. Ciągłe doskonalenie wydajności, unowocześnianie technologiczne, zmniejszanie nieefektywności i marnotrawstwa, motywację i zaangażowanie ich personelu oraz ochronę środowiska traktują jak działania strategiczne dla wspólnego sukcesu, niezbędne do utrzymania i zwiększenia zadowolenia Klientów.

Ich system jakości jest certyfikowany przez TUV ITALY.

Atrybuty / szczegóły
SKU
Producent Inoxriv
Kolekcja Sicura
Bezpieczne w piekarniku Tak
Do zmywarki Tak
Dodatkowe informacje DNO Potrójne warstwy o dużej grubości, odpowiednie dla wszystkich źródeł ciepła. Zaprojektowany z myślą o najlepszych rezultatach gotowania zarówno w kuchni tradycyjnej, jak i dietetycznej. Potrójne termo - dno dyfuzora wykonane z dwóch warstw stali nierdzewnej (jedna do indukcji) oraz trzeciej warstwy wewnętrznej wykonanej z aluminium. ZAWÓR Po osiągnięciu odpowiedniego ciśnienia gotowania podnosi się z gwizdkiem, aby wypuścić nadmiar pary. Następnie, po prawidłowym obniżeniu płomienia, od czasu do czasu będzie dmuchnął tylko nieznacznie. Po zakończeniu gotowania, podnosząc go i obracając w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, pozostanie on zablokowany u góry, aby umożliwić uwolnienie pary i zmniejszenie ciśnienia wewnątrz. Po użyciu zawór należy ponownie ustawić w pozycji wyjściowej. ZAWÓR BLOKUJĄCY DŹWIGNIĘ (CZERWONY TŁOK) Podnosi się, aby wejść do szczeliny uchwytu, gdy ciśnienie wewnątrz garnka osiągnie poziom gotowania, aż do tego czasu wydobywa się trochę pary. Pozostanie podniesiony, uniemożliwiając otwarcie pokrywy, aż ciśnienie całkowicie spadnie. ZAWÓR BEZPIECZEŃSTWA (PODKŁADKA GUMOWA) Wygląda jak czarna guma. Przed użyciem szybkowaru należy sprawdzić, czy zawór bezpieczeństwa jest prawidłowo osadzony na pokrywie, tak aby całkowicie zamknąć otwór, w którym jest osadzony, jak pokazano na poniższym filmie. Tylko w przypadku nieprawidłowego działania zaworu obciążnikowego, gumowa podkładka przesuwa się do góry wyrzucając nadmiar pary. W takim przypadku należy dokładnie sprawdzić zawór wagowy, który może zostać zablokowany przez resztki jedzenia i skontaktować się z naszym działem obsługi klienta. POZIOM ZNAKOWANIA Pokazuje najwyższy poziom napełnienia, łącznie z płynem do gotowania i żywnością. PRZESTROGA Gdy gotujesz żywność, która zwiększa swoją objętość lub tworzy szumowiny podczas gotowania, lub z liśćmi, takimi jak ryż, suszone rośliny strączkowe, szpinak, sałatka itp., najwyższy poziom napełnienia musi wynosić połowę poziomu oznaczania.
Materiał Niezmienna w czasie stal nierdzewna 18/10, zapewnia maksymalną higienę i bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością, gwarantuje doskonałe parametry użytkowe i trwałość oraz zachowuje swoją jasność w czasie. Czyste aluminium o dużej grubości, w skorupie dna, optymalizuje dystrybucję ciepła i zapewnia najlepszą wydajność w zakresie zużycia energii.
Gwarancja 24 miesiące
Kuchenka gazowa Tak
Kuchenka elektryczna Tak
Kuchenka indukcyjna Tak
Mikrofalówka Nie
Zobacz katalog
Wideo
Opinie

Brak opinii dla tego produktu.

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,
Informujemy, że na naszych stronach używamy znaczników internetowych takich jak pliki np.: Cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Cookies to dane informatyczne zapisywane w plikach i przechowywane na Twoim urządzeniu końcowym (tj. twój komputer, telefon itp.), które przeglądarka wysyła do serwera przy każdorazowym wejściu na stronę z tego urządzenia, podczas gdy odwiedzasz strony w Internecie. Szczegółową informację na temat plików cookie i ich funkcjonowania znajdziesz tutaj link. Zapoznaj się ze wskazanymi informacjami lub kliknij przycisk: ”Przejdź do sklepu”.