Nowoczesny duży stojak na alkohol z coolerem

Awangardowy stojak do alkoholu z coolerem może również sÅ‚użyć jako uchwyt do kieliszków lub jako stół Istnieje możliwość wyboru wariantu z uchwytem na 16 kieliszków Wycena na specjalne zamówienie: wybór kolorów z palety kolorów Manufaktura VG po

SKU: -Frappeuse Cocktail Time Rusty Big lacquered

Dostępność produktu: Na zamówienie - od 4 do 6 tygodni

Zobacz inne produkty z kategorii Barki na alkohol lub producenta VG z wysyłką w 24 godziny

Zadzwoń i zamów przez telefon:

+ 48 660 777 937 +48 577 036 777

Opis

Awangardowy stojak do alkoholu z coolerem może również służyć jako uchwyt do kieliszków lub jako stół

Istnieje możliwość wyboru wariantu z uchwytem na 16 kieliszków

Wycena na specjalne zamówienie: wybór kolorów z palety kolorów

Manufaktura VG powstała w 1991 roku w przepięknym mieście Treviso, oddalonym zaledwie 20 km od Wenecji. Miasto to jest wzorem doskonałego połączenia architektonicznych proporcji, różnorodnych materiałów, inspiracji odległymi kulturami oraz unikatowego rzemiosła, z którego marka VG czerpie swoje inspiracje.

Unikatowa seria marki VG jest zaprojektowana tak, aby nadać unikalny klimat luksusowemu wnętrzu według indywidualnego gustu klienta.

Co wyróżnia produkty tej włoskiej marki?
Każdy projekt marki VG posiada oryginalny wzór, od konformistycznych i stonowanych motywów po wystawne i ostentacyjnie luksusowe produkty, których dobór całkowicie może odmienić atmosferę wnętrza, w którym zostaną zastosowane.

Dlaczego warto zainwestować w produkty firmy VG?
Wszystkie produkty tej marki są wykonywane ręcznie, co w połączeniu z klasycznym rzemiosłem przekazywanym od pokoleń, materiałami najwyższej jakości i niepowtarzalnym designem tworzą produkty obok, których nie da się przejść obojętnie.

Jeżeli Państwo chcieliby zaprojektować swoją przestrzeń domową lub biurową - chętnie służymy pomocą naszych architektów.

Luxury Products!



Producent
VG
Model
Frappeuse Cocktail Time Rusty Big lacquered
Kod
7522397.93
Materiał
matowy polietylen
Kolor
biały/kość słoniowa
Wymiary
Ø 42 cm x h 105 cm
Waga
6 kg
Czas realizacji
W zależności od stanu magazynowego
Wysyłka/Prezent
Na życzenie wysyłka pod wskazany adres, w eleganckim prezentowym opakowaniu, z możliwością dołączenia karty z dedykacją lub życzeniami
Wytłaczanie/Grawer
Na życzenie grawerowanie, lub wytłaczanie dowolnego tekstu, dedykacji czy inicjałów
Informacje o producencie

Atrybuty / szczegóły

SKU
Producent VG
Model Frappeuse Cocktail Time Rusty Big lacquered

Zobacz katalog

Opinie

Brak opinii dla tego produktu.