Dostępne 24h
obrazek 1 Nietypowy przycisk do papieru prosto z Anglii!
obrazek 2 Nietypowy przycisk do papieru prosto z Anglii!
obrazek 3 Nietypowy przycisk do papieru prosto z Anglii!

Nietypowy przycisk do papieru prosto z Anglii!

Oferujemy Państwu uniaktowy produkt marki The Original Book Works - przycisk do dokumentów stworzony w angielskim guście! Firma The Original Book Works  założona została ponad 20 lat temu w Wielkiej Brytanii, która wyróżnia się się niezwykłą

260,00 zł

SKU: OBW-SP108 Polo Paperweight

Dostępność produktu: w magazynie 1 sztuk

Wysyłka w: 1 dzień

Zadzwoń i zamów przez telefon:

+ 48 660 777 937 +48 577 036 777

Opis

Oferujemy Państwu uniaktowy produkt marki The Original Book Works - przycisk do dokumentów stworzony w angielskim guście!

Firma The Original Book Works  założona została ponad 20 lat temu w Wielkiej Brytanii, która wyróżnia się się niezwykłą dbałością o szczegóły, ręczną produkcją oraz wykorzystywania materiałów najwyższej jakości.

Marka szczególną uwagę skupia na podkreśleniu nieprzemijającej mody angielskiej, dla której typowe są m.in. ręczne złocenia oraz unikatowe wzory. 

Ich asortyment wyróżniają  piękne kolory oraz oryginalne, złote wykończenia.

Wszystkie dekoracje znajdujące się na ich przedmiotach - pozłacane i malowane - to zasługa tylko i wyłącznie posiadania niebywałej precyzji oraz zdolności manualnych.
 
Producent bardzo skupia się na usatysfakcjonowaniu i potrzebach swoich  klientów, dlatego na zamówienie tworzy indywidualne kolekcje np, książek lub segregatorów.

Z usług tej firmy skorzystało już wiele instytucji, m. in. British Museum, The British Library, Muzeum Historii Naturalnej.

Dlatego też,  wszystkim fanom angielskiego stuly polecamy asortyment The Original Book Works!

W obecnych czasach, każdy z nas pragnie posiadać rzeczy zarówno ekskluzywne i oryginalne jak również praktyczne. Każdy z nas pragnie też, obdarować ukochaną osobę wyjątkową niespodzianką.

To właśnie produkty The Original Book Works mogą sprawić, że podarujesz  bliskim niepowtarzalny prezent.

Luxury Products zapewnia Państwu również możliwość wygrawerowania lub wytłoczenia dowolnego tekstu, dedykacji czy inicjałów.

Zaufaj The Original Book Works i ciesz się mieszkaniem w angielskim stylu!



Producent
The Original Book Works
Model
SP108 Polo Paperweight
Wykończenie
sekretna formuła żywicza producenta
Wymiary
40 x 110 x 80 mm
Pakowanie
na życzenie pakowanie we włoski papier ozdobny
Czas realizacji
w zależności od stanu magazynowego producenta
Wysyłka/Prezent
na życzenie wysyłka pod wskazany adres, w eleganckim prezentowym opakowaniu, z możliwością dołączenia karty z dedykacją lub życzeniami
Grawer/Wytłaczanie
na życzenie grawerowanie, lub wytłaczanie dowolnego tekstu, dedykacji czy inicjałów
Informacje o producencie

Atrybuty / szczegóły

SKU OBW-SP108 Polo Paperweight
Producent The Original Book Works
Model SP108 Polo Paperweight
grawer TAK

Opinie

Brak opinii dla tego produktu.