Książka Hiroshige. One Hundred Famous Views of Edo XL- Taschen
Wyjątkowe książki i albumy Taschen.
SKU: TSCH-978-3-8365-9308-3
Dostępność produktu: Na zamówienie - OD 2 TYGODNI DO 5 TYGODNI,TERMIN MOŻE ZOSTAĆ WYDŁUŻONY W ZALEŻNOŚCI OD DOSTĘPNOŚCI PRODUKTU NA MAGAZYNIE PRRODUCENTA.
Zobacz inne produkty z kategorii Książki kolekcjonerskie i albumy o sztuce lub producenta Taschen z wysyłką w 24 godziny
Opis
Od zielonych panoram po dekadenckie dzielnice przyjemności: ostatnie arcydzieło Utagawy Hiroshige, Sto słynnych widoków Edo, to leśna podróż przez XIX-wieczne Tokio i klejnot w tradycji ukiyo-e. Przedruk ten jest oprawiony w tradycyjną japońską modę i przedstawia jeden z najlepszych kompletnych oryginalnych zestawów należących do Muzeum Sztuki Ota Memorial w Tokio.
Marka TASCHEN jest wiodącym i najbardziej rozpoznawalnym wydawcą książek o prawdziwej sztuce, architekturze, projektowaniu, modzie, fotografii, popkulturze, stylu i podróżach. Współpracując ściśle z uznanymi kreatywnymi partnerami, firma opublikowała tysiące tytułów w kilkudziesięciu językach. Od niesamowitych kwintesencji serii Basic Art po kolekcjonerskie edycje SUMO. Misją TASCHEN pozostaje nieustanne zaangażowanie w różnorodność i innowacje. Niezależnie od tematu i ceny - od 10 do 10 000 USD - marka stara się traktować każdy temat z takim samym szacunkiem, a także produkować, projektować i pakować każdą ze swoich książek pięknie i niepowtarzalnie.
Założona przez Benedikta Taschen w 1980 roku jako mała księgarnia z komiksami w Kolonii, dziś sprzedaje swoje książki na całym świecie. Oprócz międzynarodowej sieci dystrybucji, prywatne wydawnictwo prowadzi witrynę handlu elektronicznego i 14 markowych sklepów na całym świecie, od Beverly Hills, Nowego Jorku i Miami po Londyn, Brukselę, Paryż i Mediolan. Podczas gdy w Galerii TASCHEN w Los Angeles organizowane są rotacyjne wystawy koordynowane z programem wydawniczym. Firma ma siedzibę w Kolonii i Los Angeles, a biura regionalne w Berlinie, Hongkongu, Londynie, Madrycie, Mediolanie, Nowym Jorku i Paryżu.
TASCHEN jest zarządzany wspólnie przez Benedikta Taschena i jego najstarszą córkę Marlene Taschen. Wydawnictwo zatrudnia zespół ponad dwieście osób oraz sieć niezależnych współpracowników, którzy pracują w działach redakcji, finansów i administracji, PR, produkcji, sprzedaży detalicznej oraz sprzedaży i marketingu na całym świecie.
Eleganckie książki Taschen to doskonały prezent na różnego rodzaju okazje.
Atrybuty / szczegóły
SKU | TSCH-978-3-8365-9308-3 |
Producent | Taschen |
Model | Hiroshige. One Hundred Famous Views of Edo |
Autor | Lorenz Bichler, Melanie Trede |
Liczba stron | 302 |
język | Angielski |
Dostępne wersje językowe | francuski |
Oprawa | Twarda |
Wymiary | 25 x 34 cm |
Zobacz katalog
Wideo
Opinie
Brak opinii dla tego produktu.