Karafka i szklanki do whisky z bursztynem, "Polska Husaria" - dla patrioty

Luksusowa  karafka i szklanki do whisky, zdobione bursztynem oprawionym w  płaskorzeźbę symbolizującą Husarię polską. Kolekcja może stać się unikatową dekoracją stołu i podkreślić wagę i przywiązanie właściciela do patriotycznych tradycji.

1 188,00 zł

SKU: #212-101

Dostępność produktu: w magazynie

Wysyłka w: 1 dzień

Zadzwoń i zamów przez telefon:

+48 660 777 937 +48 577 036 777

Opis

Luksusowa kolekcja z bursztynem - "Husaria Polska" . Karafka i dwie szklanki do whisky, zdobione płaskorzeźbą "Husaria" symbolizującą elitarną formację kawaleryjską. Najwyższej jakości, ręcznie formowane szkło kryształowe. Naturalny bursztyn szlifowany to synonim ponadczasowej elegancji, w połączeniu z ręcznym wykonaniem tworzy niepowtarzalny, indywidualny design. Karafka może stać się unikatową dekoracją stołu i podkreślić wagę i przywiązanie właściciela do patriotycznych tradycji.

Oprawa to szlachetny stop metali zwany britannia. Każdy przedmiot dla podniesienia rangi i prestiżu możemy spersonalizować poprzez grawerowanie imienia, inicjałów, logo lub indywidualnej grafiki z życzeniami. Opakowanie to eleganckie pudełko z białą satyną.

Do kompletu, na zamówienie możemy wykonać większą ilość szklanek i zapakować w jedno większe pudełko !!!

Pracownia Baliccy Design

To połączenie sztuki i rzemiosła. Szerokie spektrum twórczości to: kolekcje szkła, grafiki przestrzennej na szkle, lamp i biżuterii artystycznej. Każdy projekt jest indywidualną inspiracją twórczą, wykonaną z wielką pieczołowitością i dbałością o detal.

 Prace od ponad 20 lat cieszę się dużym powodzeniem w Polsce i na świecie.

Materiały:

wysokiej jakości ręcznie formowane szkło kryształowe

metal to czysta cyna, zwana angielską

kamień - bursztyn bałtycki

Karafka

wysokość - 25 cm

szerokość - 10 x 10 cm

pojemność - 1000 ml

Szklanka

wysokość - 9 cm

pojemność - 280 ml

Atrybuty / szczegóły

SKU #212-101
Producent Baliccy Design
Model Caro Bursztyn
Kolekcja Patriotyczna
Materiał szkło, bursztyn bałtycki, metal britannia
Grawer TAK
Ilość elementów w komplecie 3

Zobacz katalog

Opinie

Brak opinii dla tego produktu.