Ekskluzywny zestaw noży do steków chefa Gualtiero Marchesi

Proponowany komplet składa się z sześciu profersjonalnych noży do steków. Czasy, w których żyjemy, utożsamiane są ze wzmożoną konsumpcją. Dlatego też, przedmioty których używamy na co dzień, nie mają dla nas wartości innej niż użytkowa. Z każdym rokiem

2 341,00 zł

SKU: BRTIKNV-2860

Dostępność produktu: Na zamówienie - średni czas oczekiwania od 4 do 8 tygodni

Zobacz inne produkty z kategorii Ekskluzywne akcesoria kuchenne lub producenta Berti Knives z wysyłką w 24 godziny

Zadzwoń i zamów przez telefon:

+ 48 660 777 937 +48 577 036 777

Opis

Proponowany komplet składa się z sześciu profersjonalnych noży do steków.

Czasy, w których żyjemy, utożsamiane są ze wzmożoną konsumpcją. Dlatego też, przedmioty których używamy na co dzień, nie mają dla nas wartości innej niż użytkowa. Z każdym rokiem wyzbywamy się często należnej im uwagi, wymieniając je na nowsze modele.

W kompletnej opozycji do takiego stanu rzeczy ma się filozofia firmy Berti Knives, wytwarzającej ekskluzywne noże różnego zastosowania. Założona w 1895 roku przez Davida Bertiego, niewielka manufaktura wydaje się być całkowicie niezależna w stosunku do trendów, jakie przez lata jej trwania panowały na świecie. Jej najważniejszą myślą przewodnią jest przywiązanie do tradycji, która kultywowana jest nadal przez czwarte już pokolenie tych doświadczonych rzemieślników.

Ojcowie marki zdecydowanie negują ideę masowej produkcji nakładem przypadkowej siły roboczej, która jak sądzą, spowodowałaby zanik tożsamości oferowanych wyrobów. Z tego powodu filozofia działania ich firmy kładzie wyjątkowy nacisk na zatrudniony personel. Nie oznacza to jednak, że ta włoska familia jest zamkniętą na jakiekolwiek nowinki. Są one jak najbardziej pożądane, pod warunkiem że wnoszą elementy niekolidujące z dotychczasową myślą i dają radę sprostać wieloletnim testom jakości.

W odróżnieniu od innych, za poszczególne etapy tworzenia noża nie odpowiadają wyspecjalizowane sekcje pracowników, lecz są one często wykonywane od początku do końca przez tą samą osobę. Dzięki tej praktyce każde ostrze jest całkowicie unikalne.
W produkcji używa się najlepszej jakości materiałów - ostrza wykonane są ze stali, z kolei rękojeści między innymi z rogów bawołów, bizonów, jeleni a także drewna 'bosso'.

Właściciele marki zachęcają by ich wytwory, mimo iż przeznaczone do codziennego użytku, były traktowane z należytym szacunkiem, który to gwarantuje im długowieczność. Każdy z nich jest przecież małym, niepowtarzalnym artefaktem.



Producent
Berti Knives
Kolekcja
Gualtiero Marchesi
Model
2860
Wymiary
Długość ostrza: 11,9 cm, długość rękojeści: 23,4
Materiał
Ostrze: stal nierdzewna, rękojeść: szkło akrylowe
Waga
450 g
Czas realizacji
W zależności od stanu magazynowego
Wysyłka/prezent
Na życzenie wysyłka pod wskazany adres z możliwością dołączenia karty z dedykacją lub życzeniami
Grawer/Wytłaczanie
na życzenie grawerowanie, lub wytłaczanie dowolnego tekstu, dedykacji czy inicjałów
Informacje o producencie

Atrybuty / szczegóły

SKU BRTIKNV-2860
Producent Berti Knives
Model 2860
Przeznaczenie Do steków
Ilość elementów 6
grawer TAK

Opinie

Brak opinii dla tego produktu.