Luxury Products prezentuje -niezwykle luksusowy zestaw na biurko Włoskiej firmy Peroni Firenze. Ten produkt wykonany jest w całości ręcznie, z wysokiej jakości selekcjonowanej skóry. Każdy element jest pokryty gorącym woskiem, oraz ręcznie malowany złotem.
Można śmiało powiedzieć że jest to sztuka biurowa na najwyższym poziomie. Komplet składa się z dużej otwieranej podkładki na biurko, notesie na telefony, pudełku na artykuły piśmienne, drewnianym kałamarzu pokrytym skórą z dwoma piórami, bloku ( szkicowniku ) oprawionym w skórę, pudełku na koperty i wizytówki, pojemniku na ołówki i długopisy, oraz pudełku do gier - z kompletem do pokera ( kartami, oraz koścmi.)
Każdy z elementów można zakupić osobno, jak i skompletować według własnego uznania, oraz konfiguracji.
Akcesoria wykonywane z naturalnej skóry cieszą się zainteresowaniem nawet tych najbardziej wymagających. Istniejąca od 1956 roku włoska firma oferuje luksusowe przedmioty nie tylko z cielęcej i owczej skóry, które są klasyczną linią w Peroni Firenze, ale na specjalne zamówienie, możliwe jest również stworzenie małego dzieła sztuki ze skóry krokodyla, węża, czy jaszczurki.
Dzięki przekazywaniu z pokolenia na pokolenie sekretów tradycyjnych technik wytwórstwa małych, skórzanych dzieł sztuki, Peroni Firenze przenosi tę sztukę w XXI wiek. Firma założona przez braci Piero i Roberto Firenzo od kilkudziesięciu lat słynie z tworzenia skórzanych akcesoriów biurowych. Ręcznie robione albumy, zestawy na biurko, barki na alkohol, teczki, torby, portfele, pamiętniki - to wszystko wykonane zgodnie z tradycyjnymi technikami, w najwyższym standardzie. Każdy produkt wychodzący z pracowni artystów Peroni Firenze to dzieło eskpertów, które stworzono z pasją.
Luxury Concierge poleca ten komplet na prezent dla Szefa, Prezesa, bądź Dyrektora - tak piękny zestaw nie spotka się z obojętnością obdarowywanej osoby i wzbudzi szacunek, oraz prestiż.
- Producent
- Peroni Firenze
- Materiały
- drewno, skóra, złoto
- W zestawie
- Podkładka na biurko
- 50x43 cm
- Notes na telefony
- 22x15,5 cm
- Pudełko na akcesoria piśmienne
- 21,5x8 cm
- Kałamarz z dwoma piórami
- 23,5x16,5
- Blok/szkicownik
- 23,5x17,5
- Pojemnik na koperty i wizytówki
- 27x11 h.16,5 cm
- Pojemnik na ołówki i długopisy
- 10x5 h10 cm
- Pudełko z kartami i kośćmi do gry
- 17 x 11,5 h. 4,5
- Czas realizacji
- w zależności od stanu magazynowego u producenta
- Wysyłka/Prezent
- na życzenie wysyłka pod wskazany adres, w eleganckim prezentowym opakowaniu, z możliwością dołączenia karty z dedykacją lub życzeniami
- Grawer/Wytłaczanie
- na życzenie grawerowanie, lub wytłaczanie dowolnego tekstu, dedykacji czy inicjałów
Dane producenta
Nazwa
Peroni Firenze
Adres
Via G. Marconi n. 82/r
50131 Firenze - ITALY
Kontakt
+39 055.57.25.20
Na opakowaniu ostrzeżenia oraz informacje dotyczące bezpieczeństwa, parametry identyfikujące produkt.
Informacje o producencie