Dostępne 24h
obrazek 1 Awangardowy stolik ogrodowy w kształcie skały
obrazek 2 Awangardowy stolik ogrodowy w kształcie skały

Awangardowy stolik ogrodowy w kształcie skały

Mamy przyjemność zaprezentowac Państwu nową serię mebli ogrodowych holenderskiej manufaktury JSPR, a wśród nich polietylenowe stoliki w kształtach skał. Arctic Rock jest kolekcja mebli, która jest całkowicie ręcznie wyryta z litego drewna. W kolek

SKU: JSP-ROCK BLOCK Small/Medium/Large

Dostępność produktu: Na zamówienie - od 4 do 8 tygodni

Zobacz inne produkty z kategorii Dom i ogród lub producenta JSPR

Zadzwoń i zamów przez telefon:

+48 660 777 937 +48 577 036 777

Opis

Mamy przyjemność zaprezentowac Państwu nową serię mebli ogrodowych holenderskiej manufaktury JSPR, a wśród nich polietylenowe stoliki w kształtach skał.

Arctic Rock jest kolekcja mebli, która jest całkowicie ręcznie wyryta z litego drewna.

W kolekcji znajdują się stoliki, krzesła, krzesła barowe, taborety i akcesoria do hoteli, restauracji i domowych wnętrz.

JSPR jest holenderską marką stworzoną w 2005 roku przez projektanta Jaspera van Grootel.

Poza standardowymi kolekcjami marka JSPR specjalizuje się również w projektowaniu i tworzeniu spersonalizowanych produktów na życzenie kupującego.
Eleganckie projekty są współczesnym hołdem dla art deco i nadają charakter dowolnej przestrzeni, począwszy od sklepów, restauracji, galerii po prywatne wnętrza.

Co wyróżnia prezentowaną kolekcję?

Wszystkie produkty tworzone przez firmę JSPR prezentują wysoką jakość wykonania oraz połączenie elementów klasycznych z designerskimi materiałami takimi jak anodowane aluminium, stal czy nylon i profesjonalnym rzemiosłem.

Dlaczego warto zainwestować w produkty marki JSPR?


Ekskluzywne meble firmy JSPR poprzez połączenie elementów tradycyjnych i innowacyjnych będą świetnym uzupełnieniem każdego wnętrza.

W naszym sklepie znajdą Państwo szerszy asortyment tego holenderskiego producenta.

Luxury Products



Producent
JSPR
Model
ROCK BLOCK Small/Medium/Large
Materiał
Polietylen o małej gęstości w 100% nadający się do recyklingu
Wymiary
ROCK BLOCK Small
57cmx50cm wys. 30cm
ROCK BLOCK Medium
87cmx52cm wys. 32cm
ROCK BLOCK Large
117cmx69cm wys. 34cm
Kolor
24 standardowe kolory. Na życzenie klienta dostępne są kolory niestandardowe.
Czas realizacji
w zależności od stanu magazynowego
Informacje o producencie

Atrybuty / szczegóły

SKU
Producent JSPR
Model ROCK BLOCK Small/Medium/Large

Opinie

Brak opinii dla tego produktu.