Wełniany dywan z domieszką jedwabiu inspirowany Karaibami
Projekt modelu Horizon jest dziełem Anette Rusin, która stworzyła aż pięć wersji kolorystycznych, każdej nadając nazwę na cześć innego zbiornika wodnego. W tym przypadku mamy do czynienia z Morzem Karaibskim, natomiast pozostałe wersje można znaleźć w kate
SKU: WARPWEF-Horizon Carribean
Dostępność produktu: Na zamówienie - od 3 do 6 tygodni
Zobacz inne produkty z kategorii Ekskluzywne dywany lub producenta Warp & Weft z wysyłką w 24 godziny
Opis
Projekt modelu Horizon jest dziełem Anette Rusin, która stworzyła aż pięć wersji kolorystycznych, każdej nadając nazwę na cześć innego zbiornika wodnego. W tym przypadku mamy do czynienia z Morzem Karaibskim, natomiast pozostałe wersje można znaleźć w kategorii Designers Studio.
Chociaż sztuka użytkowa przez wielu jest bagatelizowana oraz spychana na margines, produkty W&W są idealnym dowodem na to, że może się ona równać najpiękniejszej symfonii. Delikatne ale trwałe, puszyste, połyskliwe, odporne na zabrudzenia i przede wszystkim wyjątkowe – takie są właśnie dywany W&W.
Pierwsze kroki nowojorskiej firmy Warp & Weft przypadają na 2001 roku - a wykonał je Michael Mandapati.
Do produkcji używa się między innymi wełny himalajskiej, jedwabiu morwowego, jak również pokrzywy, konopii czy lnu. Rośliny wykorzystuje się też do barwienia, co jest bardzo korzystne dla środowiska naturalnego i z pewnością przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy dbają o ekosystemy.
Wszystkie produkty powstają w Nepalu, gdzie wysoce wyszkoleni rzemieślnicy wykonują je własnoręcznie. Następnie dywany przewożone są do Szwajcarii, gdzie są wykańczane, zyskując niepowtarzalny wygląd. Dzięki zwiększonej zawartości lanoliny produkty te są bardziej miękkie, bardziej odporne na zabrudzenia oraz zyskują wyjątkowy połysk.
Różnorodność deseni powoduje, że w ofercie Warp & Weft każdy znajdzie perełkę odpowiadającą najbardziej wysublimowanym gustom.
Bez względu na to czy szukają Państwo dywanu eklektycznego, klasycznego czy nowoczesnego lub czy preferują Państwo wzór intensywny czy delikatny – oferta W&W pogrupowana jest na kilka kategorii, wśród których znajduje się pełen wachlarz produktów.
Dywany występują w pięciu standardowych wymiarach, jednakże istnieje możliwość zamówienia rozmiaru niestandardowego. W tym celu prosimy o kontakt przed zakupem modelu, aby dokonać wyceny.
- Producent
- Warp & Weft
- Model
- Horizon Carribean
- Materiały
- Wełna himalajska, jedwab
- Gęstość splotu
- 100 węzłów/metr kwadratowy
- Wymiary
- 180 cm x 275 cm, 240 cm x 300 cm, 270 cm x 360 cm, 275 cm x 365 cm, 300 cm x 425 cm
- Wymiary na życzenie
- Przy zamówieniu niestandardowego wymiaru cena wzrasta
- Czas realizacji
- W zależności od stanu magazynowego
- Wizualizacja graficzna
- Na życzenie klienta
Atrybuty / szczegóły
SKU | |
Producent | Warp & Weft |
Model | Horizon Carribean |
Zobacz katalog
Opinie
Brak opinii dla tego produktu.