Produkt archiwalny
Dostępne 24h
obrazek 1 Unikatowy długopis dekoracyjny z motywem natury
obrazek 2 Unikatowy długopis dekoracyjny z motywem natury
obrazek 3 Unikatowy długopis dekoracyjny z motywem natury

Unikatowy długopis dekoracyjny z motywem natury

Wyjątkowy długopis z na prezent!

165,00 zł

SKU: CRDACHE-CD849-754

Zobacz inne produkty z kategorii Akcesoria piśmienne dla kobiet lub producenta Caran d'Ache z wysyłką w 24 godziny

Zadzwoń i zamów przez telefon:

+ 48 660 777 937 +48 577 036 777

Opis

Oryginalny długopis prosto ze Szwajcarii!

Firma Caran d'Ache została założona w 1915 roku, przez Arnolda Schweitzera – mistrza szwajcarskiego zegarmistrzostwa i biżuterii. Dziś jest marką jakości i uznania na całym świecie, oraz jest symbolem szwajcarskiej doskonałości technicznej, precyzji, niezawodności, oraz innowacyjności.

Każdy produkt jest tworzony ręcznie w warsztatach genewskich – łącząc tradycyjny warsztat rzemieślników, oraz działania wspomagane komputerowo, przez obrabiarki.

Pragniemy Państwu przedstawić niezwykłą kolekcję ekskluzywnych długopisów 849 Line marki Caran d'Ache. Ta piękna seria składa się z pióra wiecznego, pióra kulkowego, długopisu, oraz ołówka. Możemy wybrać produkt ze stali nierdzewnej lub aluminium. Przy produkcji użyto wysokiej jakości materiałów.

Ekskluzywne długopisy to doskonały prezent dla wyjątkowej osoby. Eleganckie długopisy cieszą się powodzeniem wśród znanych osobistości i są świetnym dodatkiem na biznesowe spotkania.

Informacje o producencie

Atrybuty / szczegóły

SKU CRDACHE-CD849-754
Producent Caran d'Ache
Model CD849-754
Materiał Sześciokątny aluminiowy korpus, lekki i wytrzymały. Dekoracja inspirowana scenerią alpejską. Nanoszenie koloru za pomocą elektrostatycznego malowania proszkowego. Elastyczny klips i przycisk wykonane z metalu.
Dla kogo unisex
Gwarancja dożywotnia
Dodatkowe informacje W zestawie wkład atramentowy Caran d'Ache Goliath M Blue

Zobacz katalog

Opinie

Brak opinii dla tego produktu.