Talerz dekoracyjny z włoskiej porcealny MPM Porcellane
Nowoczesny design, który łączy w sobie prostotę i nowatorstwo, sprawia, że ozdoba ta będzie wspaniałym wkładem w aranżacj wnętrza. Wraz z nią mogą Państwo skompletować również lampę i wazon tego samego projektu. Wszystkie produkty dostępne są w dwóch wersj
SKU: MPMPOR-Lampa: 02100123 wazon: 06292 talerz dekoracyjny: 17203
Dostępność produktu: Na zamówienie - od 4 do 8 tygodni
Zobacz inne produkty z kategorii Talerze porcelanowe lub producenta MPM Porcellane z wysyłką w 24 godziny
Opis
Nowoczesny design, który łączy w sobie prostotę i nowatorstwo, sprawia, że ozdoba ta będzie wspaniałym wkładem w aranżacj wnętrza. Wraz z nią mogą Państwo skompletować również lampę i wazon tego samego projektu. Wszystkie produkty dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: białej (na zdjęciu) i czarnej. Ponadto istnieje możliwość wyboru jednego z dwóch kolorów abażuru: białego lub czarnego.
Urocza porcelana z tej manufaktury powstaje w nieodległej Italii już od 1977 roku. Rdzeniem marki jest jej siedziba, mieszcząca się w niewielkiej miejscowości Nove, w północnej części kraju.
Przez te trzy dekady marka ewoluowała, wprowadzając do produkcji wiedzę know-how, jednak mimo to pozostaje również wierna tradycji tworzenia tak pięknej porcelany.
Oryginalne, niesztampowe linie przedmiotów przyciągają wzrok, zapewniając niegasnące zainteresowanie i wywołując ogólny zachwyt.
Każde wnętrze, bez względu na rodzaj wystroju, zyska nowy wygląd dzięki tym ekskluzywnym przedmiotom, które spełniają także funkcję użytkową.
W ramach oferty tej kreatywnej manufaktury oferujemy na przykład zestawy łazienkowe, puzderka czy różnego rodzaju figurynki. Jest to uroczy dodatek czy to do wnętrza, czy też zastawy i pozwoli w subtelnej oprawie cieszyć się ze spotkań z rodziną i bliskimi.
Istnieje również możliwość wykonania wizualizacji graficznej, aby zweryfikować, czy przedmioty te będą kompatybilne z aktualnym wystrojem domu.
Jak wiadomo Włochy nazywa się kolebką sztuki i nie zadziwia to, że w tym kraju wciąż istnieją i powstają manufaktury tworzące dzieła sztuki użytkowej – od wyrobów z jedwabiu po przedmioty ze szkła. Szlachetność materiałów, precyzja wykonania i przede wszystkim pasja w ich wykonaniu powodują, że warto odkrywać te małe, często wielopokoleniowe firmy, które swymi produktami upiększają świat.
- Producent
- MPM Porcellane
- Model
- Lampa: 02100123, wazon: 06292, talerz dekoracyjny: 17203
- Materiały
- Porcelana
- Wymiary
- Lampa z abażurem: wysokość 61 cm, abażur walcowaty: średnica 35 cm, wysokość 30 cm, wazon: wysokość 31 cm, talerz dekoracyjny: wymiary 36,5 cm x 26,5 cm
- Czas realizacji
- W zależności od stanu magazynowego
- Wysyłka/Prezent
- Na życzenie wysyłka pod wskazany adres, w eleganckim prezentowym opakowaniu, z możliwością dołączenia karty z dedykacją lub życzeniami
- Wizualizacja
- Na życzenie klienta
Atrybuty / szczegóły
SKU | |
Producent | MPM Porcellane |
Model | Lampa: 02100123 wazon: 06292 talerz dekoracyjny: 17203 |
Zobacz katalog
Opinie
Brak opinii dla tego produktu.