Stylowy dywan „Zodiak" z kryształami Preciosa
Oryginalny dywan dekoracyjny
SKU: LUXPRO-#82-44
Dostępność produktu: Na zamówienie -
Zobacz inne produkty z kategorii Dywany z kryształami lub producenta Luxury Products z wysyłką w 24 godziny
Opis
Marka Luxury Products zajmuje się ręcznym, artystycznym reliefem dywanów, tworząc dzieła sztuki o wzorach płaskorzeźby, nietypowych kształtach, oraz kryształowej oprawie Preciosa w linii dywanów Ater.
Pragniemy Państwu przedstawić piękny dywan „Zodiak", wysadzany kryształami Preciosa. Dywan produkowany jest ręcznie z futra i zamszu.
Spełniając Państwa oczekiwania uruchomiliśmy możliwość wizualizacji wnętrz. Proszę przesłać zdjęcie swojego pokoju, salonu, czy wnętrza, w którym ma się znajdować dywan, a nasz grafik wkomponuje go w wybranym miejscu, z zachowaniem wymiarów i proporcji. Ponad to, proponujemy dywany w każdych rozmiarach na indywidualne zamówienia. Wymiarami i dopasowaniem do wnętrza zajmie się doradca, który przyjedzie do Państwa i zaproponuje odpowiedni projekt.
Piękne dywany będą ozdobą stylowego wnętrza, dodadzą uroku i podniosą wartość każdej nieruchomości.
Seria
z kryształami Preciosa
Model
„Zodiak"
Materiał
ekofutro, welur
Kolor
czarny
Kryształy
kryształy Preciosa
Wymiary
150 cm x 220 cm
Na zamówienie
dowolne wymiary
Czas realizacji
od 3 do 6 tygodni
Atrybuty / szczegóły
SKU | LUXPRO-#82-44 |
Producent | Luxury Products |
Model | „Zodiak" |
Materiał | Ekofutro, welur, kryształy |
Deseń | Nowoczesny |
Kolekcja | Z kryształami Preciosa |
Wymiary | 150 cm x 220 cm |
Kształt | Prostokąt |
Zobacz katalog
Wideo
Opinie
Brak opinii dla tego produktu.