Stylowa trzyrzędowa bransoletka z perłami wykonana ze srebra

Oryginalna biżuteria z perłami

1 738,00 zł

SKU: Adriana-4031427390579

Dostępność produktu: Na zamówienie - Średni czas dostawy od producenta trwa do 4 tygodni

Zobacz inne produkty z kategorii Bransoletki srebrne damskie lub producenta Adriana z wysyłką w 24 godziny

Zadzwoń i zamów przez telefon:

+48 660 777 937 +48 577 036 777

Opis

Stylowe wzornictwo oraz osobliwe projekty połączone z perłami dają synonim firmy Adriana.

ŚWIEŻY – MŁODY - PROMIENNY

ADRIANA to kolekcja biżuterii perłowej, która jest tworzona z pereł hodowlanych z wielkim poświęceniem i pasją. Każda perła to wyjątkowy produkt, który jest wytwarzany przez matkę naturę i mieni się swoim spektakularnym blaskiem.
ZROBIONY W NIEMCZECH

ADRIANA uosabia tradycję, jakość i pasję do tych fascynujących klejnotów oceanu. Od prawie pół wieku renomowana rodzinna firma z Pforzheim sprowadza skarby z mórz azjatyckich oraz projektuje i produkuje wysokiej jakości biżuterię z pereł.
KAŻDA SZTUK JEST ZROBIONA Z MIŁOŚCIĄ.

Od początku do końca najważniejsza jest jakość. Gwarantuje to znak i logo Adriany - muszla w kształcie serca - symbol autentyczności ADRIANA - która jest ukryta w każdej perłowej biżuterii ADRIANA.

Informacje o producencie

Atrybuty / szczegóły

SKU Adriana-4031427390579
Producent Adriana
Model 4031427390579
Materiał Srebro
Wymiary 7 - 7,5 mm/Długość: ok. 20 cm
Dla kogo dla kobiety
Gwarancja 24 miesiące
Dodatkowe informacje Perły: perły słodkowodne, Kolor biały, Stop: 925 / - srebrny rodowany
grawer TAK

Zobacz katalog

Opinie

Brak opinii dla tego produktu.