Sofa 4 osobowa z podłokietnikami ze skóry siodłowej
Oryginalne meble do domu i biura z Włoch
SKU: i 4Mariani-Fusion Sofa
Dostępność produktu: Na zamówienie - od 4 do 6 tygodni
Zobacz inne produkty z kategorii Luksusowe sofy do gabinetu i poczekalni lub producenta i4Mariani
Szukasz projektu i aranżacji gabinetu, lub biura? Umów się na wizytę naszego projektanta
Opis
Przedsiębiorstwo i4Mariani to znany włoski producent mebli do domu i biura od 1957 roku. Firma od początku swojej działalności wyróżnia się w świecie wzornictwa oraz tradycją, kunsztem i wysoką jakością w doborze surowców.
i4Mariani tworzy funkcjonalne, współczesne produkty o niepowtarzalnym stylu, potrafiące połączyć najwyższe tradycje meblarskie i rzemieślnicze, które od zawsze charakteryzowały firmę, z wykorzystaniem wyrafinowanych obrabiarek i technologii produkcji najnowszej generacji.
Skóra, drewno i inne materiały są niekwestionowanymi bohaterami każdego produktu; wytwarzają wartościowe krzesła, fotele, sofy, stoły, biurka, łóżka i pojemniki tworząc produkt o niekwestionowanej wartości jakościowej. Profesjonalne rzemieślnicze podejście jest stale stosowane w innowacyjnych technikach produkcji w celu udoskonalenia obróbki w fazie krojenia i szycia.
Niezastąpiona praca mistrzów rzemiosła jest w stanie przekazać autentyczność ręcznie robionych wyrobów. Dzięki ich dłoniom i pod ich fachowym okiem meble biurowe nabierają kształtu oraz koloru, objętości, a także znaczenia.
Atrybuty / szczegóły
SKU | i 4Mariani-Fusion Sofa |
Producent | i4Mariani |
Kolekcja | Fusion |
Model | Sofa |
Wymiary | cm. 272 x 110 x h 80 |
Materiał | dostępne w tkaninie lub skórze; zdejmowane pokrowce tylko na tkaninę. Stopy z PVC pokryte skórą siodłową. Poduszki siedziska podzielone są na 3 jednostki poziome: dwie zewnętrzne są wypełnione pierzem, natomiast centralna warstwa pianki poliuretanowej (40 kg/m³); poduszki podłokietników są puchowe. |
Kolory | Możliwość wyboru różnorodnych kolorów i wykończeń. |
Dodatkowe informacje | W rurkach stalowych dostępne chromowane lub malowane proszkowo farbą epoksydową w wybranych przez Państwa kolorach RAL. Pokryty skórą siodłową z detalem rzemienia ze skóry siodłowej dostępny w kolorze białym, czarnym, ciemnobrązowym, beżowy, naturalny, niebieski, zielony i czerwony. |
Styl wyposażenia wnętrz | Styl nowoczesny |
Przeznaczenie | Do salonu i gabinetu |
Zobacz katalog
Opinie
Brak opinii dla tego produktu.