Dostępne 24h
obrazek 1 Pudełeczko wykonane z pewteru
obrazek 2 Pudełeczko wykonane z pewteru
obrazek 3 Pudełeczko wykonane z pewteru

Pudełeczko wykonane z pewteru

Piękne pudełeczka projektu Enrico Cosiego i Alberta Tabelliniego zostały wykonane z pewteru. Cynołów (pewter) to stop trzech metali: cyny (90-98%), antymonu (0,5-8%) i miedzi (0,25-2,5%). To materiał niezwykle solidny i twardy, acz plastyczny. Jak o

206,00 zł

SKU: COSITAB-9659

Dostępność produktu: w magazynie 1 sztuk

Wysyłka w: 1 dzień

Zadzwoń i zamów przez telefon:

+48660777937 +48 577 036 777

Opis

Piękne pudełeczka projektu Enrico Cosiego i Alberta Tabelliniego zostały wykonane z pewteru. Cynołów (pewter) to stop trzech metali: cyny (90-98%), antymonu (0,5-8%) i miedzi (0,25-2,5%). To materiał niezwykle solidny i twardy, acz plastyczny. Jak o każdy z metalowych przedmiotów, jak o domowe srebra, także i o te należy dbać, aby zachować lśniący metal w doskonałym stanie na długie lata.

Wśród kolekcji Cosi Tabellini znajdą Państwo szeroki wachlarz dekoracji do eleganckich wnętrz - od zjawiskowych sześcioramiennych świeczników, przez jednoramienne, po stylowe zastawy stołowe, akcesoria biurowe - zestawy na biurko, lampki, kompasy i zegary biurowe czy pudełeczka i puzderka. Wszystkie te dzieła sztuki użytkowej łączy solidny materiał wykonania - pewter.

Ozdoby na biurko

  • Całość wykonana z pewteru
  • Rozmiar: cm Ø 5
  • Szeroki wachlarz wzorów, jakie proponuje Cosi Tabellini to prezentacja trzech kolekcji nazwanych kolejno: Thistle (Oset), Art Noveau i Century. Te trzy kolekcje to odzwierciedlenie kilku podejść do wzornictwa.
  • Thistle - pierwsza linia jest poddana idei, zgodnie z którą przedmioty użytkowe muszą być przedmiotami estetetycznymi, ale mają być przede wszystkim funkcjonalne, wykonane w elegancki, prostu sposób - z symetrycznymi liniami, z solidnych materiałów, w których ostatecznej formie każdy element jest dokładnie przemyślany.
  • W Century zaś kryje się elegancka, kobieca, wyrafinowana forma, która przyciąga wzrok delikatnością.

Wszystkie kolekcje Cosi Tabellini są tworzone wyłącznie w limitowanych seriach. Dzięki temu są absolutnie wyjątkowe!



Producent
Cosi Tabellini - Art of pewter
Model
9659
Wysokość/wymiary
cm Ø 5
Materiały
pewter (cyna, antymon, miedź)
Czas realizacji
w zależności od stanu magazynowego
Wysyłka/Prezent
na życzenie wysyłka pod wskazany adres, w eleganckim prezentowym opakowaniu, z możliwością dołączenia karty z dedykacją lub życzeniami
Grawer/Wytłaczanie
na życzenie grawerowanie, lub wytłaczanie dowolnego tekstu, dedykacji czy inicjałów
Informacje o producencie

Atrybuty / szczegóły

SKU COSITAB-9659
Producent Cosi Tabellini - Art of Pewter
Model 9659
grawer TAK

Opinie

Brak opinii dla tego produktu.