• Skontaktuj się z nami
  • biuro@luxuryproducts.pl
  • +48 577 036 777
  • Skontaktuj się z nami
  • biuro@luxuryproducts.pl
  • +48 577 036 777
Dostępne 24h
obrazek Prestiżowy skórzany stół konferencyjny do wyjątkowego pomieszczenia – Mascheroni
obrazek Prestiżowy skórzany stół konferencyjny do wyjątkowego pomieszczenia – Mascheroni
obrazek Prestiżowy skórzany stół konferencyjny do wyjątkowego pomieszczenia – Mascheroni
obrazek Prestiżowy skórzany stół konferencyjny do wyjątkowego pomieszczenia – Mascheroni

Prestiżowy skórzany stół konferencyjny do wyjątkowego pomieszczenia – Mascheroni

Najwyższej jakości prestiżowe meble z Włoch

SKU: MANI-Giubileo

Dostepność produktu: w zalezności od stanu magazynowego

Zadzwoń i zamów przez telefon:

+48 660 777 937 +48 577 036 777

Szukasz projektu i aranżacji gabinetu, lub biura? Umów się na wizytę naszego projektanta

Administratorem twoich danych jest Platforma
Luxury Products Cylwik Spółka Jawna

Platforma internetowa Luxury Products dokłada wszelkich starań, aby mieli Państwo kompleksową informację o wysyłkach.

Standardowy czas dostawy produktów znajdujących się na naszych magazynach wynosi od 24 godzin do 2, 3 dni.

Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie wpłaty i przygotowanie wysyłki. Produkty grawerowane potrzebują więcej czasu niż standardowe 24h.

Przy realizacji towarów na zamówienie, poinformujemy o końcowym etapie jego produkcji oraz dokładnej wysyłce.

Gdy przygotujemy Państwa paczkę, powiadomimy o tym mailowo.

Zobacz status Swojego zamówienia Moje zamówienia

Platforma internetowa Luxury Products w ramach dostawy produktów współpracuje z partnerami kurierskimi

UPS - przesyłka krajowa, dostawa na drugi dzień w godzinach 8 - 20

DPD - przesyłka krajowa, dostawa na drugi dzień w godzinach 8 - 20

DHL - przesyłka międzynarodowa, dostawa w zależności od kraju nadawcy

RABEN - przesyłka międzynarodowa, dostawa w zależności od kraju nadawcy

Przesyłamy także za pobraniem


Platforma internetowa Luxury Products akceptuje następujące płatności

Wpłata na konto - dane do przelewu, dostaną Państwo w podsumowaniu zamówienia oraz w mailu potwierdzającym zamówienie. W tytule płatności prosimy podać numer zamówienia, albo login, co znacznie ułatwi nam realizację zamówienia.

Paypal - międzynarodowy system płatności. Po złożeniu zamówienia następuje przekierowanie do PayPal.

PayU - krajowy system płatności. Po złożeniu zamówienia następuje przekierowanie do PayU.

Płatność przy odbiorze - płatność u kuriera przy odbiorze przesyłki.

Opis

Prestiżowy, skórzany stół konferencyjny z systemem zarządzania kablami przeznaczony dla wielu osób. Może być wyposażony w nowoczesny system. Możliwa produkcja na zamówienie i spersonalizowana. Ogólna struktura: masywne drewno, wielowarstwowe drewno, wrzosiec i skóra. Łatwy montaż i demontaż. Odkryj luksusową kolekcję skórzanych mebli biurowych Mascheroni: stoły, stoły konferencyjne, stoły konferencyjne, stoły okrągłe. 30 lat doświadczenia i przywództwa w pionie wysokiej klasy biur kontraktowych. Każdy ręcznie robiony włoski produkt Mascheroni jest oznaczony tabliczką z wygrawerowaną marką „Mascheroni srl Made in Italy”, która potwierdza jego autentyczność.


Włoska manufaktura MASCHERONI została założona około 40 lat temu w Cabiate, mieście niedaleko Mediolanu, w sercu dzielnicy produkcyjnej Brianza, gdzie mieści się jej siedziba. Firma nie spoczęła na laurach; zaczęła projektować i wykonywać specjalne produkty oraz kompletne zestawy luksusowych mebli dla swoich wymagających klientów, osób poszukujących produktów z najwyższej półki, najpierw w Europie, a potem na świecie. Mascheroni pracuje teraz na stałe w ponad osiemdziesięciu krajach.

MASCHERONI jest dziś jedną z nielicznych firm, które obsługują i kontrolują cały cykl produkcyjny, zapewniając w ten sposób doskonałą jakość na każdym etapie procesu produkcyjnego, od wyboru surowców, przez produkcję, aż po usługi niestandardowe. Wszystko opiera się na pracy zespołowej oraz umiejętnościach i jakości poszczególnych rzemieślników. W większej części elementy każdego produktu wykonywane są ręcznie i przy użyciu najnowocześniejszych maszyn. Potem jednak wszystko jest całkowicie składane ręcznie i nie jest przypadkiem, że jednym z głównych celów marki jest zapewnienie ciągłości poprzez utrzymanie wysokiego poziomu szkolenia pracowników firmy oraz dalsze jego podnoszenie. W związku z tym każdy „starszy” mistrz rzemieślnika jest otoczony przez młodszego rzemieślnika, aby mógł on ukończyć swoją ścieżkę specjalizacji i zostać również mistrzem.

Poszukiwanie doskonałości i ciągłe innowacje to fundamenty charakteryzujące produkty Mascheroni i dzięki temu firma jest rozpoznawana na całym świecie.

Doświadczenie i dogłębna znajomość użytych materiałów, metod produkcji i wszelkich rozwiązań problemów, które są nieodłączne dla produktów, wraz z ciągłymi inwestycjami w badania oraz rozwój zapewniają, że produkty są trwałe, a także zachowają swoją wartość w czasie. Kontrole jakości są starannie przeprowadzane w całym cyklu produkcyjnym, a same materiały są poddawane dokładnemu badaniu, aby zapewnić zgodność jakości z funkcją na każdym etapie procesu produkcyjnego. Produkt końcowy jest dokładnie testowany, aby upewnić się, że działa prawidłowo, i jest dogłębnie analizowany, aby upewnić się, że spełnia estetykę przewidzianą w oryginalnym projekcie.

Jakich skór używa firma Mascheroni

Skóry zwykle używane w naszym sektorze mają grubość około 1,1 - 1,2 mm, ponieważ są tańsze i łatwiejsze w obróbce. Te bardziej popularne skóry nie należą do gamy próbek Mascheroni. Najcieńsze skóry, z którymi pracuje marka, mają około 1,4 mm i to jest punkt wyjścia. Więc wszystkie podane ceny to produkty właśnie wykonane w skórze o tej grubości. Firma ma także różne kategorie skór, wszystkie są znacznie grubsze, a przez to trudniejsze w obróbce, ale zapewniają dłuższą trwałość produktu końcowego. To, co sprawia, że ich skóra jest tak trudna w obróbce, poza tym, że jest dwukrotnie, a czasem nawet trzykrotnie grubsza od zwykłych skór, to fizyczne cechy skór: na przykład „skóra garbowana roślinnie” jest naprawdę trudna do zgięcia.

NATURALNE SKÓRY marki Mascheroni

Skóry te są garbowane, aby zachować wszystkie naturalne cechy i doskonałość samych skór, w tym ślady życia zwierzęcia, takie jak małe ukąszenia owadów, zmarszczki i różne usłojenie. Wszystkie te znaki świadczą o tym, że produkt jest rzeczywiście naturalny, a zatem należy go uznać za cechy jakości produktu. Zadaniem Mascheroni jest zapewnienie jak najlepszego cięcia skór, aby te „ślady” nie pojawiały się na widocznych częściach produktów. Skóry bydlęce, głównie europejskie, o grubości od 1,4 do 1,5 mm, są garbowane solami chromu, anilinowe barwione bębnowo, ziarno naturalne, pełne. Mają miękki i ciepły, niezwykle piękny wygląd. Skóry bydlęce, głównie europejskie, o grubości od 1,6 do 1,8 mm, garbowane solami chromu, anilinowe barwione bębnowo, pełne ziarno. Półprzezroczysta, prawie gładka powierzchnia z efektem aniliny, „twarda” i solidna.

PELLE 3M / A

Skóry bydlęce, głównie europejskie, gr. 2,2 mm, garbowane solami chromu, anilinowe barwione bębnowo, ziarno naturalne, pełne. Czuje się jak jedwab. Wspaniały i delikatny materiał o niezrównanym pięknie. Drobne niedoskonałości to gwarancja, że skóry są naturalne.

PELLE 3M

Skóry bydlęce, głównie europejskie, gr. 3 - 4 mm, garbowane solami chromu, anilinowe barwione bębnowo, ziarno naturalne, pełne. Prawie 4mm grubości gwarantuje długą żywotność produktu. Na powierzchni znajdują się niezwykłe naturalne ślady życia zwierzęcia. Pełnoziarniste. Mocne i ciepłe.

SKÓRA Garbowana roślinnie

Skóry bydlęce, głównie europejskie, gr. 2,2 mm, garbowane roślinnie, pełne. Półprzezroczysta gładka powierzchnia, mocna i ciepła. Doskonały materiał, niezwykle piękny. Dostępne tylko jako półskóry. Garbowanie roślinne wykorzystuje starą recepturę, która łączy dawne procesy z wszystkimi dostępnymi obecnie technologiami. Proces ten jest wykonywany przez garbarzy, którzy z pokolenia na pokolenie z troską i pasją przekazują swoich powolnych garbarskich rzemieślników, zamieniając w ten sposób surowe skóry w skórę bez narażania przyrody w żaden sposób. Proces, który opiera się na wykorzystaniu naturalnych tanin pozyskiwanych z drzew, na nowej technologii i długim czasie przetwarzania. Rzeczywiście, przemiana surowej skóry w skórę jedyną na świecie, niepowtarzalną i niepowtarzalną, zajmuje prawie 40 dni. Skóry garbowane roślinnie przyjmują ślady naszego życia. Starzeją się, ale się nie psują. To właśnie zmiany i użytkowanie osobiste na przestrzeni czasu świadczą o naturalności produktu.

Z biegiem lat kolory garbników nadają skórze ciepłe odcienie, które mają tendencję do wyróżniania się na powierzchni każdego elementu w trakcie użytkowania. Dlatego produkty stają się unikalne, osobiste i niepowtarzalne dla każdego użytkownika. Produkt ma tendencję do przekształcania się w zależności od tego, jak jest używany, wydobywając w ten sposób swoją lepszą stronę. Wybór produktu wykonanego z tej skóry oznacza posiadanie produktu elitarnego i jedynego w swoim rodzaju.

Zastosowanie garbników prowadzi do produktów niezwykle wysokiej jakości: skór miękkich i gładkich, naznaczonych pełnymi oraz błyszczącymi barwnikami, wykończonych na wszystkie możliwe sposoby, a także przeznaczonych do dowolnego zastosowania. Produkty, które mają również godne pozazdroszczenia mechaniczne zużycie, w pełni zrównoważone produkty, nawet z punktu widzenia odporności na wodę i temperaturę, parametry, które są często wymieniane jako ważne ograniczenia dla produktów naturalnych.

Rezultatem jest przedmiot, który jest lepszy pod każdym względem, a także łączy w sobie doskonałe właściwości techniczne z prerogatywą wykonania z materiałów o minionych gustach, ma ciepłe kolory i niepowtarzalny design, produkt, który będzie trwać oraz ulepszać się w czasie, rzecz która pod koniec okresu użytkowania można bezpiecznie zutylizować.

Drewno

Kolekcja drewna Mascheroni składa się z ponad 10 różnych gatunków drewna z katalogu „Mascheroni Wood Color System”. Firma stara się wybierać tylko najlepsze części drewna. Główne konstrukcje kanap i foteli wykonane są w większości z litego drewna. Z kolei w produkcji mebli lite drewno jest wykorzystywane tylko częściowo. Różni się to w zależności od produktu w zależności od kształtu oraz oczekiwanego efektu estetycznego, który wymaga dopasowania litego drewna, sklejki, sklejki profilowanej, listew drewnianych, korzenia i innych ulepszonych materiałów.

Dowodem na to, że produkt Mascheroni wyróżnia się jakością i zastosowanymi materiałami, jest również waga produktu końcowego. Średnio produkt końcowy waży 50% więcej niż normalny produkt. Znajomość drewna skłoniła firmę do dogłębnego zbadania różnorodnych możliwości oferowanych w celu uzyskania nowych i coraz bardziej ekskluzywnych kolekcji. Produkt końcowy jest owocem mądrości rzemieślników i innowacji.

Oznacza pragnienie i staranność, aby sprostać wymaganiom bardzo wymagających klientów firmy Mascheroni, ludzi, którzy chcą specjalnych oraz szytych na miarę produktów o bardzo wysokim poziomie rzemieślniczym. Jest to niewątpliwie bardzo trudna dziedzina, ale taka, która pozwala wyrazić firmie swój potencjał i która w końcu daje im dużo satysfakcji.

Włoska sztuka i dziedzictwo kulturowe zawsze były sercem dumy i tożsamości marki. W całej swojej historii Mascheroni sfinansował renowację niektórych dzieł sztuki Canovy, organizował nagrody artystyczne, wspierał stare miejsca, takie jak Libreria Bocca (najstarszy we Włoszech księgarnia) i stale finansuje ważne stowarzyszenia, takie jak FAI (włoski fundusz powierniczy), które chroni, odnawia i otwiera historyczne miejsca oraz budynki w całych Włoszech dla szerokiej publiczności.

Atrybuty / szczegóły
SKU
Producent Mascheroni
Model Giubileo
Materiał drewno, skóra, inne
Gwarancja 24 miesiące
Styl wyposażenia wnętrz Styl nowoczesny
Przeznaczenie Do salonu
Wideo
Opinie

Brak opinii dla tego produktu.

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,
Informujemy, że na naszych stronach używamy znaczników internetowych takich jak pliki np.: Cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Cookies to dane informatyczne zapisywane w plikach i przechowywane na Twoim urządzeniu końcowym (tj. twój komputer, telefon itp.), które przeglądarka wysyła do serwera przy każdorazowym wejściu na stronę z tego urządzenia, podczas gdy odwiedzasz strony w Internecie. Szczegółową informację na temat plików cookie i ich funkcjonowania znajdziesz tutaj link. Zapoznaj się ze wskazanymi informacjami lub kliknij przycisk: ”Przejdź do sklepu”.