Pozłacany żyrandol Black Widow II marki CreativeMary

To kolejna odsłona wariacji związanej z Czarną Wdową. W naszym sklepie posiadamy wiele produktów tego producenta, w których nawiązuje on w sposób bezpośredni do tego pajęczaka - jeśli chcieliby Państwo je skompletować, wystarczy znaleźć je po nazwie, którą

53 839,00 zł

SKU: CREMARY-Black Widow II Chandelier

Zobacz inne produkty z kategorii Ekskluzywne żyrandole lub producenta CreativeMary z wysyłką w 24 godziny

Zadzwoń i zamów przez telefon:

+ 48 660 777 937 +48 577 036 777

Opis

To kolejna odsłona wariacji związanej z Czarną Wdową. W naszym sklepie posiadamy wiele produktów tego producenta, w których nawiązuje on w sposób bezpośredni do tego pajęczaka - jeśli chcieliby Państwo je skompletować, wystarczy znaleźć je po nazwie, którą dzielą lub skontaktować się z nami.

Każdy egzemplarz to dzieło rąk, więc mogą się one między sobą nieznacznie różnić.

Odpowiednie oświetlenie jest w stanie diametralnie zmienić atmosferę danego pomieszczenia. Przytłumione tworzy intymność, jasne – zachęca do działania i dodaje energii, dyskretne – relaksuje po męczącym dniu. Poza tym nie tylko siła oświetlenia, ale i jego design mają duży wpływ na to, jak poczujemy się we wnętrzu.

W produktach CreativeMary można zakochać się od pierwszego wejrzenia. Wyjątkowość designu sprawia, że urastają one w oczach oniemiałych klientów do rangi niekwestionowanych dzieł sztuki. Bowiem nie można odmówić im ani pomysłowości, ani elegancji, ani funkcjonalności.

Firma ta łączy szkło i różne rodzaje metali, aby w tradycyjnym procesie stworzyć całkiem nietradycyjne wzory. W stylistyce CreativeMary przebijają się często inspiracje zaczerpnięte wprost od Matki Natury, i to one wpływają na wygląd końcowy większości modeli.

To przedmioty stworzone z myślą o ludziach wielkich miast, kochających przepych, szyk i kreatywność. To coś dla osób o ogromnym apetycie na życie i kochających pośpiech. Wreszcie to gratka dla wielbicieli wyjątkowego, oryginalnego rzemiosła, którzy przedkładają oryginalność nad nudne i monotonne wzornictwo.



Producent
CreativeMary
Kolekcja
Nature
Model
Black Widow II Chandelier
Materiały
Pozłacany mosiądz, lakierowane szkło
Wymiary
Średnica 123 cm, wysokość 70 cm
Żarówka
14 x E14 o mocy 40 watów każda
Personalizacja
Model dostępny w brązie, niklu, miedzi - w przypadku zmiany prosimy o kontakt
Czas realizacji
W zależności od stanu magazynowego
Informacje o producencie

Atrybuty / szczegóły

SKU CREMARY-Black Widow II Chandelier
Producent CreativeMary
Model Black Widow II Chandelier
Styl wyposażenia wnętrz Styl nowoczesny
Przeznaczenie Do salonu

Zobacz katalog

Opinie

Brak opinii dla tego produktu.