Dostępne 24h
obrazek 1 Porcelanowy dzban z pokrywką stylizowany na amforę MPM Porcellane
obrazek 2 Porcelanowy dzban z pokrywką stylizowany na amforę MPM Porcellane
obrazek 3 Porcelanowy dzban z pokrywką stylizowany na amforę MPM Porcellane

Porcelanowy dzban z pokrywką stylizowany na amforę MPM Porcellane

Niczym w starożytnej Grecji, Państwo również mogą wejść w posiadanie pięknego, wyjątkowego przedmiotu, który stylistyką nawiązuje do lat świetności państw-miast z Półwyspu Bałkańskiego. Oferujemy przedmioty w dwóch różnych wymiarach oraz trzech wersjach ko

SKU: MPMPOR-Dzban z pokrywką wyższy: 041291 dzban z pokrywką niższy: 041301

Dostępność produktu: Na zamówienie - od 4 do 8 tygodni

Zobacz inne produkty z kategorii Dzbanek porcelanowy lub producenta MPM Porcellane z wysyłką w 24 godziny

Zadzwoń i zamów przez telefon:

+48 660 777 937 +48 577 036 777

Opis

Niczym w starożytnej Grecji, Państwo również mogą wejść w posiadanie pięknego, wyjątkowego przedmiotu, który stylistyką nawiązuje do lat świetności państw-miast z Półwyspu Bałkańskiego. Oferujemy przedmioty w dwóch różnych wymiarach oraz trzech wersjach kolorystycznych: platynowego srebra, złota lustrzanego oraz odcienia złotej monety (na zdjęciu).

Zachwycająca porcelana tej marki powstaje we Włoszech nieprzerwanie od 1977 roku. Rdzeniem firmy jest niewielka miejscowość na północy kraju, Nove, mieszcząca się w sercu Wenecji Eugenejskiej.
Przez ostatnie trzy dekady marka zmieniała się, wprowadzając do produkcji know-how, jednak przy tym wciąż zachowuje tradycję tworzenia czarownej, wysokiej jakości porcelany.

Wymyślne, niesztampowe linie przedmiotów przyciągają wzrok, zapewniając niegasnące zainteresowanie i wzbudzając ogólny zachwyt.
Każde wnętrze, bez względu na styl aranżacji, zyska nowy wygląd dzięki tym luksusowym przedmiotom, spełniającym również funkcję użytkową.

W ramach oferty tej włoskiej manufaktury proponujemy lampy, wazony oraz miseczki dekoracyjne, popularne we Włoszech i znane tam pod nazwą centrotavola (z ang. centrepiece).
Będzie to niezwykłe uzupełnienie czy to wnętrza, czy też zastawy stołowej i pozwoli w pięknej oprawie cieszyć się ze spotkań z rodziną i bliskimi.

Na życzenie umożliwiamy też wykonanie wizualizacji graficznej, jeśli chcieliby Państwo sprawdzić, czy przedmioty te będą współgrały z aranżacją pomieszczenia.

Włochy nazywa się kolebką sztuki i nikogo nie zadziwia, że w tym kraju wciąż istnieją i stale tworzą się małe firmy tworzące dzieła sztuki użytkowej – od wyrobów ze szkła po przedmioty z surowców naturalnych. Szlachetność materiałów, precyzja wykonania i przede wszystkim zamiłowanie do tworzenia tych cudeniek powodują, że warto odkrywać te ekskluzywne, często wielopokoleniowe firmy, które sprawiają, że otoczenie staje się coraz piękniejsze.



Producent
MPM Porcellane
Model
Dzban z pokrywką wyższy: 041291, dzban z pokrywką niższy: 041301
Materiały
Porcelana, kryształy Swarovskiego
Wymiary
Dzban z pokrywką wyższy: wysokość 42 cm, dzban z pokrywką niższy: wysokość 33 cm
Czas realizacji
W zależności od stanu magazynowego
Wysyłka/Prezent
Na życzenie wysyłka pod wskazany adres, w eleganckim prezentowym opakowaniu, z możliwością dołączenia karty z dedykacją lub życzeniami
Wizualizacja
Na życzenie klienta
Informacje o producencie

Atrybuty / szczegóły

SKU
Producent MPM Porcellane
Model Dzban z pokrywką wyższy: 041291 dzban z pokrywką niższy: 041301

Opinie

Brak opinii dla tego produktu.