Piękny skórzany pojemnik na karteczki w kolorze jasnego beżu - idealny do gabinetu lub biura
Elitarne wyroby z naturalnej skóry
SKU: Fog-0434DSUFPIQMAB0
Dostępność produktu: Na zamówienie - od kilku dni do 2/4 tygodni
Zobacz inne produkty z kategorii Pojemnik na karteczki lub producenta Foglizzo z wysyłką w 24 godziny
Opis
Ten uchwyt na karteczki samoprzylepne jest zaprojektowany tak, aby pasował do standardowych notesów samoprzylepnych o wymiarach 3” x 3”.
Ręcznie wykonany ze skóry Foglizzo, idealnie uzupełnia akcesoria Picassa, inspirowane cięciami i geometrycznymi liniami jego prac z okresu kubizmu.
Od 1921 roku reputacja marki Foglizzo opiera się na projektowaniu i tworzeniu wysokiej jakości skór dla klientów wymagających stylu i indywidualnego dopasowania.
Dzięki najlepszym włoskim tradycjom, od trzech pokoleń marka Foglizzo kieruje się kulturą doskonałości, rzemieślniczym know-how, nowoczesnymi umiejętnościami technicznymi oraz umiejętnością zrozumienia potrzeb swoich klientów.
Wykorzystując swoje doświadczenie w obróbce skóry do renowacji zabytkowych samochodów, manufaktura dostarcza dziś luksusowe, wysokiej jakości z naturalnej skóry produkty dla branży żeglarskiej, lotniczej, motoryzacyjnej i aranżacji wnętrz.
Misją firmy Foglizzo jest tworzenie wysoce spersonalizowanych wyrobów dla wymagających klientów, którzy doceniają autentyczne cechy i wyjątkowe walory surowców.
Niedawno Foglizzo wprowadziło Atelier, laboratorium rzemieślnicze, którego motywem jest odkrywanie nowych, kreatywnych sposobów wykorzystania skóry, gdzie sztuka, innowacyjne technologie i tradycyjne rzemiosło łączą się ze sobą.
Domus to najnowszy dodatek do Foglizzo, kolekcji luksusowych akcesoriów skórzanych o ponadczasowym uroku, w pełni konfigurowalnych, stanowiących doskonały wyraz naszego kunsztu.
Atrybuty / szczegóły
SKU | Fog-0434DSUFPIQMAB0 |
Producent | Foglizzo |
Model | Picasso |
Materiał | wysokiej jakości skóra |
Styl wyposażenia wnętrz | Styl nowoczesny |
Przeznaczenie | Do gabinetu |
Wymiary | długość: 9cm, szerokość: 9cm, wysokość: 5,5cm |
Kolory | jasny beż |
grawer | TAK |
Waga | 0,1 kg |
Gwarancja | 24 miesiące |
Dodatkowe informacje | duży wybór kolorów skóry naturalnej |
Zobacz katalog
Opinie
Brak opinii dla tego produktu.