Piękny album ślubny z ekoskóry Taurus
Duże formaty albumów do wklejania zdjęć Giemme zachęcają do tworzenia własnych kompozycji ze zdjęć różnych formatów. Album wypełniono kartami przedzielonymi bibułką, żeby uniknąć sklejania się stron i zabrudzenia. Do wyboru są dwa kolory kart: - czarny
SKU: GMME-Taurus
Zobacz inne produkty z kategorii Album na zdjęcia ręcznie robiony lub od producenta Giemme
Opis
Duże formaty albumów do wklejania zdjęć Giemme zachęcają do tworzenia własnych kompozycji ze zdjęć różnych formatów.
Album wypełniono kartami przedzielonymi bibułką, żeby uniknąć sklejania się stron i zabrudzenia. Do wyboru są dwa kolory kart:
- czarny
- o barwie kości słoniowej
Ten foto album dostępny jest w kilku rozmiarach. Maksymalna możliwa ilość kart w każdym albumie wynosi 70 sztuk.
Fotografie rodzinne, przechowywane i przekazywane z pokolenia na pokolenie, zasługują na to, aby umieszczać je w albumach stworzonych z najlepszych materiałów. Giemme wychodzi naprzeciw temu zadaniu - tworzy fotoalbumy dziecięce,albumy na zdjęcia ślubne, albumy na fotografie z chrztu, w oparciu o najlepsze techniki, przy użyciu wyselekcjonowanych, bardzo dobrych materiałów i z myślą o użytkownikach.
- Producent
- Giemme
- Model
- Taurus
- Materiał
- ekoskóra, papier, bibułka
- Czas realizacji
- produkt chwilowo niedostępny
- Wysyłka/Prezent
- na życzenie wysyłka pod wskazany adres, w eleganckim prezentowym opakowaniu, z możliwością dołączenia karty z dedykacją lub życzeniami
- Grawer/Wytłaczanie
- na życzenie grawerowanie, lub wytłaczanie dowolnego tekstu, dedykacji czy inicjałów
Atrybuty / szczegóły
| SKU | |
| Producent | Giemme |
| Model | Taurus |
Zobacz katalog
Opinie
Brak opinii dla tego produktu.