Dostępne 24h
obrazek 1 Oryginalny okrągły stół jadalniany z drewnianym blatem i lakierowaną podstawą
obrazek 2 Oryginalny okrągły stół jadalniany z drewnianym blatem i lakierowaną podstawą

Oryginalny okrągły stół jadalniany z drewnianym blatem i lakierowaną podstawą

Cudowne meble włoskie 

27 931,00 zł

SKU: ALBM-NG 004

Dostępność produktu: Na zamówienie - od 4 do 6 tygodni

Zobacz inne produkty z kategorii Stoły do jadalni lub producenta Alberto & Mario Ghezzani z wysyłką w 24 godziny

Zadzwoń i zamów przez telefon:

+48 660 777 937 +48 577 036 777

Opis

Ekskluzywne kolekcje Ghezzani Arredamenti mówią o awangardzie współczesnych włoskich mebli. Łącząc fachowe rzemiosło i innowacyjny design, firma Ghezzani arredamenti przekształca proste przestrzenie w środowiska o wyjątkowej urodzie. Każdy element to hołd dla elegancji, łączący funkcjonalność i elegancję dla niespotykanego komfortu.

Wiedza, kunszt i wysoka jakość to produkty tej samej kultury

Oprócz tworzenia stylowych mebli, Ghezzani arredamenti koncentruje swoją wizję na najdrobniejszych szczegółach i innowacjach stylistycznych. Każdy egzemplarz nawiązuje do produkcji włoskiej i odzwierciedla kunszt wykonania połączony z niezwykle klasycznym, współczesnym designem.

Wszystkie elementy wyposażenia reprezentują ideę, wizję, myśl. Nie tylko przedmioty, ale emblematy nowego sposobu pojmowania przestrzeni, wyrazy filozofii, która postrzega projektowanie jako narzędzie ewolucji.


Informacje o producencie

Atrybuty / szczegóły

SKU ALBM-NG 004
Producent Alberto & Mario Ghezzani
Model NG 004
Wymiary D.180 H.76 cm
Materiał okrągły stół, drewniany blat, podstawa z drewna lub lakierowanego wykończenia, wstawki Z wykończeniem tecnhonabuk i metalicznym
Waga 120 kg
Gwarancja 24 miesiące
Styl wyposażenia wnętrz Styl nowoczesny
Przeznaczenie Do domu

Zobacz katalog

Opinie

Brak opinii dla tego produktu.