Nowoczesna długa ławka inspirowana nieregularnymi szczegółami prawdziwych gałęzi - Insidherland
Fantastycznie luksusowe meble oraz akcesoria do wnętrz, prosto z Portugalii.
SKU: INSLAND-Tree Branches 2
Dostępność produktu: Na zamówienie - od 4 do 12 tygodni
Zobacz inne produkty z kategorii Ławki lub producenta Insidherland z wysyłką w 24 godziny
Opis
Długa ławka z gałęzi drzew jest w całości ręcznie wykonana z mosiądzu techniką kutą podobną do nieregularnych szczegółów prawdziwych gałęzi. Wierzchołek mongolskiego futra jagnięcego dopełnia to stworzenie, przywołując dziką stronę natury. Ta ławka, uważana za wyjątkową, ale wszechstronną, jest portugalskim luksusowym meblem, który pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i rustykalnych, a także jest dostępna w wykończeniu ze szczotkowanego mosiądzu, miedzi lub stali.
Potężna korelacja osobistych wspomnień i designerskich projektów mebli to synonimy określające markę z Portugalii. Insidherland została całkowicie stworzona przez Joanne Santos Barbosę w 2012 roku i jest odzwierciedleniem wysokiej jakości prestiżu.
Niesamowicie imponująca szeroka gama współczesnych elitarnych mebli, oświetlenia oraz akcesoriów daje świadectwo prawdziwej sztuki użytkowej. Joanna bada wpływy swoich podróży po całym świecie, aby zdefiniować Ziemię jako miejsce które pozwala przełożyć to na oryginalne projekty.
Istotną esencję InsidherLand prezentują dwie inspirujące serie. Kolekcja Beyond Memory jest głęboko pod wpływem organicznych form natury, legend i tradycyjnych kultur. Natomiast kolekcja Identity jest kształtowana przez formy architektury i sztuki, wnętrza otoczone naturalnymi materiałami oraz znaczącymi dziełami sztuki.
Zajmując wysoką pozycję na strategicznych rynkach luksusowych dekoracji, zespół InsidherLand jest dumny ze współpracy z najlepszymi architektami i pracowniami wnętrz z całego świata, którzy poszukują ręcznie robionych ekskluzywnych przedmiotów, wzbudzających emocje i wyróżniających się w wykwintnych przestrzeniach. Z pasją i entuzjazmem poświęcają się każdej kreacji, aby zaskoczyć wrażliwą, ale wymagającą publiczność. Wykorzystując wiedzę tradycyjnych technik rzemieślniczych, wszystkie dzieła są wykonywane przez portugalskich rzemieślników i jubilerów, którzy mądrze rzeźbią je w szlachetnych materiałach, dopełniając każdy szczegół stylem i perfekcją.
Co mówi Joanna o swojej marce?
Jestem głęboko przekonana, że nie jestem twórcą przedmiotów, ale nieustraszonym rzeźbiarzem snów. Moje projekty tworzą wyjątkową wizję, która łączy dziką stronę cudów natury z wyrafinowanym stylem życia inspirowanym wpływami artystycznymi.
Każde stworzenie jest wyposażone w narrację i symbolikę, a moja Kraina jest kreatywnym miejscem, w którym wszystko może się zdarzyć oraz wszystko jest możliwe. Góry zamieniają się w zaskakujące fotele, drzewa w tajemnicze szafki, detal architektoniczny uchwycony jest przez geometryczne oświetlenie, a nawet obraz jest wymyślany na nowo w wykwintnym stole.
Starannie wykonany tradycyjnymi technikami przez mój zespół portugalskich mistrzów i jubilerów, każdy osobisty wpływ staje się jedynym w swoim rodzaju dziełem sztuki.
Manufaktura dysponuje bardzo szerokim zakresem materiałów do wyboru na życzenie klienta.
Zapraszamy Państwa na konsultacje z naszymi projektantami. Luxury Products od 2011 roku projektuje i aranżuje luksusowe nieruchomości.
Atrybuty / szczegóły
SKU | INSLAND-Tree Branches 2 |
Producent | Insidherland |
Model | Tree Branches |
Wymiary | Wysokość. 48 cm | 18,90 '' Szerokość. 100 cm | 39,37 '' Głębokość. 42 cm | 16,54 '' |
Materiał | Top: futro mongolskie jagnięce Ref. Biały. Stopy: kuty mosiądz z patynowanym efektem. |
Waga | 10 kg |
Gwarancja | 24 miesiące |
Styl wyposażenia wnętrz | Styl nowoczesny |
Przeznaczenie | Do domu |
Zobacz katalog
Wideo
Opinie
Brak opinii dla tego produktu.