Naszyjnik z wisiorkiem w kształcie szmaragdowego serca z diamentami

Włoska przepiękna biżuteria 

8 398,00 zł

SKU: Gioi-GZUG049/2604

Dostępność produktu: Na zamówienie -

Zobacz inne produkty z kategorii Naszyjniki i zawieszki z brylantami dla kobiet lub producenta Gioielloro

Zadzwoń i zamów przez telefon:

+48 660 777 937 +48 577 036 777

Opis

Osobliwe wzornictwo w połączeniu z najwyższą jakością surowców dają nam cechy ekskluzywnej biżuterii z Włoch. To wieki doświadczeń w oparciu o prawdziwe rzemiosło, zamiłowanie do rzeczy absolutnie pięknych oraz tradycji made in Italy. Doświadczenie koreluje z subtelnością, która jest dedykowana dla wszystkich świadomych klientów z całego świata. Włoska biżuteria jest idealnym pomysłem na wysokiej jakości prezent dla drugiej osoby, która kocha produkty biżuteryjne z Włoch. 

Informacje o producencie

Atrybuty / szczegóły

SKU Gioi-GZUG049/2604
Producent Gioielloro
Model GZUG049/2604
Materiał Złoto białe
Wymiary • Centralny szmaragd, szlif w kształcie serca o wymiarach 5x5 mm, na 0,49 karata. • Całkowite wymiary zawieszki w kształcie serca 8x8 mm.
Kamień Szmaragd
Pudełko Tak
Próba 750
Waga • Naturalne diamenty, okrągły szlif brylantowy, kolor G dla całkowitej wartości 0,11 karata. • Centralny szmaragd, szlif w kształcie serca o wymiarach 5x5 mm, na 0,49 karata.
Dla kogo dla kobiety
Gwarancja 24 miesiące
grawer TAK

Zobacz katalog

Opinie

Brak opinii dla tego produktu.