Luksusowy kinkiet do salonu marki Lumis 900
Nieszablonowy kinkiet z podwójną lampą wykonany z mosiądzu dekorowany srebrem płatkowym Firma Lumis 900 jest włoską ideą stworzoną przez dwóch genialnych włoskich projektantów Alberto Grassiego oraz Italo Bonfantiego. Włoscy rzemieślnicy są znani na całym
SKU: LMIS-2420 (ANDER)
Zobacz inne produkty z kategorii Oświetlenie gabinetowe i biurowe lub producenta Lumis z wysyłką w 24 godziny
Opis
Nieszablonowy kinkiet z podwójną lampą wykonany z mosiądzu dekorowany srebrem płatkowym
Firma Lumis 900 jest włoską ideą stworzoną przez dwóch genialnych włoskich projektantów Alberto Grassiego oraz Italo Bonfantiego. Włoscy rzemieślnicy są znani na całym świecie ze swojego wyśmienitego stylu oraz pięknych wyrobów.
Kolekcje Lumis 900 charakteryzują się ponadczasową elegancją, funkcjonalnym rozwiązaniem i wspaniałym wyczuciem smaku inspirowanym przez ruch modernistyczny oraz dwudziesty wiek.
Pragniemy przedstawić Państwu cudowną kolekcję lamp domowych, zaprojektowanych aby rozjaśnić każdą przestrzeń do wypoczynku czy też pracy.
Co wyróżnia kolekcje lamp Lumis 900?
Lumis 900 posiada dwie wyjątkowe kolekcje, specjalnie dopasowane pod gust klientów: Nowoczesną i Klasyczną.
- W kolekcji Nowoczesnej klienci odnajdą surowe motywy produktów z dyskretną nutką elegancji i śmiałym designem, wykonane z mosiądzu, drewna, ceramiki, szkła oraz z gładzi szpachlowej zaś wykończenia są wykonane ze szkliw oraz niklu.
- Kolekcja Klasyczna cechuje się delikatną linią, która uwypukla doskonałość form i materiałów jak również dbałość o szczegóły oraz wykończenia. Produkty z tej kolekcji są wykonane z odlewów z mosiądzu z polerowanymi niklowymi, srebrnymi oraz złotymi wykończeniami.
Czemu warto posiadać unikatową lampę?
Piękne lampy z kolekcji Lumis 900 będą wyjątkowym dodatkiem zarówno do nowoczesnych i surowych pomieszczeń jak i po bardziej tradycyjne przestrzenie. Szlachetne i urokliwe lampy rozświetlą twoją przestrzeń delikatnym i spokojnym światłem.
W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo więcej pięknych lamp tego włoskiego producenta.
Jeżeli Państwo chcieliby zaprojektować oświetlenie w swojej przestrzeni biurowej czy domowej - chętnie służymy pomocą naszych architektów.
Zespół Luxury Products.
- Producent
- Lumis
- Model
- 2420 (ANDER)
- Materiały
- Mosiądz z abażurem z tkaniny, wykończony srebrem płatkowym
- Wymiary
- 15cm x 28cm wys.52cm
- Żarówka
- 2x max 40W E14
- Czas realizacji
- W zależności od stanu magazynowego
- Wysyłka/Prezent
- Na życzenie wysyłka pod wskazany adres, w eleganckim prezentowym opakowaniu, z możliwością dołączenia karty z dedykacją lub życzeniami
- Wytłaczanie/Grawer
- Na życzenie grawerowanie, lub wytłaczanie dowolnego tekstu, dedykacji czy inicjałów
Atrybuty / szczegóły
SKU | LMIS-2420 (ANDER) |
Producent | Lumis |
Model | 2420 (ANDER) |
Styl wyposażenia wnętrz | Styl minimalistyczny |
Przeznaczenie | Do salonu |
Zobacz katalog
Opinie
Brak opinii dla tego produktu.