Luksusowa nowoczesna ławka inspirowana gałęziami drzew – Insidherland

Nieziemsko luksusowe meble oraz akcesoria do wnętrz, prosto z Portugalii.

7 731,00 zł

SKU: INSLAND-Tree Branches 3

Dostępność produktu: Na zamówienie - od 4 do 12 tygodni

Zobacz inne produkty z kategorii Ławki lub producenta Insidherland z wysyłką w 24 godziny

Zadzwoń i zamów przez telefon:

+48 660 777 937 +48 577 036 777

Opis

Oryginalna ławka z gałęzi drzew jest w całości ręcznie wykonana z mosiądzu, techniką kutą podobną do nieregularnych szczegółów prawdziwych gałęzi. Wierzchołek mongolskiego futra jagnięcego dopełnia to stworzenie, przywołując dziką stronę natury. Ta ławka, uważana za wyjątkową, ale wszechstronną, jest portugalskim luksusowym meblem, który pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i rustykalnych projektów wnętrz, a także jest dostępna w wersji ze szczotkowanego mosiądzu, miedzi lub stali.


Nieskończona korelacja osobliwych wspomnień i kreatywnych projektów mebli to synonimy określające firmę z Portugalii. Insidherland została całkowicie stworzona przez Joanne Santos Barbosę w 2012 roku i jest odzwierciedleniem wysokiej jakości prestiżu.

Niezwykle imponująca szeroka gama współczesnych elitarnych mebli, oświetlenia oraz akcesoriów daje świadectwo prawdziwej sztuki użytkowej. Joanna bada wpływy swoich podróży po całym świecie, aby zdefiniować Ziemię jako miejsce które pozwala przełożyć to na ujmujące projekty.

Prawdziwą esencję InsidherLand prezentują dwie inspirujące serie. Kolekcja Beyond Memory jest głęboko pod wpływem organicznych form natury, legend i tradycyjnych kultur. Natomiast kolekcja Identity jest kształtowana przez formy architektury i sztuki, wnętrza otoczone naturalnymi materiałami oraz znaczącymi dziełami sztuki.

Zajmując wysoką pozycję na strategicznych rynkach luksusowych dekoracji, zespół InsidherLand jest bardzo dumny ze współpracy z najlepszymi architektami i pracowniami wnętrz z całego świata, którzy poszukują ręcznie robionych ekskluzywnych przedmiotów, wzbudzających emocje i wyróżniających się w wykwintnych przestrzeniach. Z pasją i entuzjazmem poświęcają się każdej kreacji, aby zaskoczyć wrażliwą, ale wymagającą publiczność. Wykorzystując wiedzę tradycyjnych technik rzemieślniczych, wszystkie dzieła są wykonywane przez portugalskich rzemieślników i jubilerów, którzy mądrze rzeźbią je w szlachetnych materiałach, dopełniając każdy szczegół stylem i perfekcją.

Co mówi Joanna o swojej manufakturze?

Jestem głęboko przekonana, że nie jestem twórcą przedmiotów, ale nieustraszonym rzeźbiarzem snów. Moje kolekcje tworzą wyjątkową wizję, która łączy dziką stronę cudów natury z wyrafinowanym stylem życia inspirowanym wpływami artystycznymi.

Każde stworzenie jest wyposażone w narrację i symbolikę, a moja Kraina jest kreatywnym miejscem, w którym wszystko może się zdarzyć oraz wszystko jest możliwe. Góry zamieniają się w zaskakujące fotele, drzewa w tajemnicze szafki, detal architektoniczny uchwycony jest przez geometryczne oświetlenie, a nawet obraz jest wymyślany na nowo w wykwintnym stole.

Starannie wykonany tradycyjnymi technikami przez mój zespół portugalskich mistrzów i jubilerów, każdy osobisty wpływ staje się jedynym w swoim rodzaju dziełem sztuki.

Manufaktura dysponuje bardzo szerokim zakresem materiałów do wyboru na życzenie klienta.

Zapraszamy Państwa na konsultacje z naszymi projektantami. Luxury Products od 2011 roku projektuje i aranżuje luksusowe nieruchomości.

Informacje o producencie

Atrybuty / szczegóły

SKU INSLAND-Tree Branches 3
Producent Insidherland
Model Tree Branches
Wymiary Wysokość. 48 cm | 18,90 '' Szerokość. 55 cm | 21,65 '' Głębokość. 42 cm | 16,54 ''
Materiał Top: futro mongolskie jagnięce Ref. Biały. Stopy: kuty mosiądz z patynowanym efektem.
Waga 7 kg
Gwarancja 24 miesiące
Styl wyposażenia wnętrz Styl nowoczesny
Przeznaczenie Do domu

Zobacz katalog

Wideo

Opinie

Brak opinii dla tego produktu.