Dostępne 24h
obrazek 1 Kremowy dywan z wełny himalajskiej z motywem różyczek

Kremowy dywan z wełny himalajskiej z motywem różyczek

Model Rosa jest uroczym uzupełnieniem wnętrza w salonie, pokoju dorastającej romantyczki, czy choćby w gabinecie - każdą przestrzeń rozjaśni i doda jej lekkości. Odegard Carpets jest firmą stosującą najwyższe standardy jakości. Dzieje się tak nie tylko po

SKU: ODGCAR-Rosa Corduroy

Dostępność produktu: Na zamówienie - od 3 do 6 tygodni

Zobacz inne produkty z kategorii Dywany z wełny lub producenta Odegard Carpets z wysyłką w 24 godziny

Zadzwoń i zamów przez telefon:

+48 660 777 937 +48 577 036 777

Opis

Model Rosa jest uroczym uzupełnieniem wnętrza w salonie, pokoju dorastającej romantyczki, czy choćby w gabinecie - każdą przestrzeń rozjaśni i doda jej lekkości.

Odegard Carpets jest firmą stosującą najwyższe standardy jakości. Dzieje się tak nie tylko poprzez wybieranie najwyższej klasy materiałów, ale też przez ogromną świadomość ekologiczną. To ona wpływa ona na cały proces tworzenia produktów.

Firma zaistniała pod koniec lat osiemdziesiątych, rewolucjonizując tym samym świat rzemiosła tkackiego. Do produkcji wykorzystuje wełnę himalajską z runa tamtejszych owiec. Zwierzęta wypasają się na wysokości ponad 4200 metrów nad poziomem morza, a ich wełna jest bogata w lanolinę. Ta wyjątkowa cecha powoduje, że dywany OC są bardziej odporne na zabrudzenia.

Piękne kolory są wynikiem ręcznego przetwarzania i barwienia. Inspiracje do tworzenia dywanów są sumą weneckich materiałów, tybetańskich i buddyjskich symboli, sztuki, architektury, a także przyrody. Wiele deseni to inspiracje kształtami tropikalnych liści czy odcieni słońca zachodzącego nad ośnieżonymi szczytami Himalajów.

Wszystkie dywany tej firmy są wykonane ręcznie z wysoce wyselekcjonowanych przędz jedwabnych i wełny himalajskiej. Barwienie wełny to proces naturalny, do którego wykorzystuje się materiały organiczne, takie jak orzechy, korzenie czy szafran, zachowując przy tym jednocześnie najwyższą jakość.



Producent
Odegard Carpets
Model
Rosa Corduroy
Materiały
100% wełna himalajska
Gęstość splotu
100 węzłów/metr kwadratowy
Wymiary
150 cm x 200 cm, 140 cm x 270 cm, 250 cm x 300 cm, 270 cm x 360 cm, 300 cm x 420 cm
Wymiary na życzenie
Przy zamówieniu niestandardowego wymiaru cena wzrasta o 10%
Czas realizacji
W zależności od stanu magazynowego
Wizualizacja graficzna
Na życzenie klienta
Informacje o producencie

Atrybuty / szczegóły

SKU
Producent Odegard Carpets
Model Rosa Corduroy
Materiał 100% wełna himalajska
Deseń Nowoczesny
Kształt Prostokąt

Zobacz katalog

Opinie

Brak opinii dla tego produktu.