• Skontaktuj się z nami
  • biuro@luxuryproducts.pl
  • +48 577 036 777
  • Skontaktuj się z nami
  • biuro@luxuryproducts.pl
  • +48 577 036 777
Dostępne 24h
obrazek Fantastyczny materac z właściwościami przeciw roztoczom Fortuna Equilibrato Optical - Bedding Italia
obrazek Fantastyczny materac z właściwościami przeciw roztoczom Fortuna Equilibrato Optical - Bedding Italia
obrazek Fantastyczny materac z właściwościami przeciw roztoczom Fortuna Equilibrato Optical - Bedding Italia
obrazek Fantastyczny materac z właściwościami przeciw roztoczom Fortuna Equilibrato Optical - Bedding Italia
obrazek Fantastyczny materac z właściwościami przeciw roztoczom Fortuna Equilibrato Optical - Bedding Italia

Fantastyczny materac z właściwościami przeciw roztoczom Fortuna Equilibrato Optical - Bedding Italia

Solidne materace do łóżek z Włoch.

SKU: BeddingItalia-Fortuna-Equilibrato-Optical

Dostepność produktu: w zalezności od stanu magazynowego

Zadzwoń i zamów przez telefon:

+48 660 777 937 +48 577 036 777

Platforma internetowa Luxury Products dokłada wszelkich starań, aby mieli Państwo kompleksową informację o wysyłkach.

Standardowy czas dostawy produktów znajdujących się na naszych magazynach wynosi od 24 godzin do 2, 3 dni.

Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie wpłaty i przygotowanie wysyłki. Produkty grawerowane potrzebują więcej czasu niż standardowe 24h.

Przy realizacji towarów na zamówienie, poinformujemy o końcowym etapie jego produkcji oraz dokładnej wysyłce.

Gdy przygotujemy Państwa paczkę, powiadomimy o tym mailowo.

Zobacz status Swojego zamówienia Moje zamówienia

Platforma internetowa Luxury Products w ramach dostawy produktów współpracuje z partnerami kurierskimi

UPS - przesyłka krajowa, dostawa na drugi dzień w godzinach 8 - 20

DPD - przesyłka krajowa, dostawa na drugi dzień w godzinach 8 - 20

DHL - przesyłka międzynarodowa, dostawa w zależności od kraju nadawcy

RABEN - przesyłka międzynarodowa, dostawa w zależności od kraju nadawcy

Przesyłamy także za pobraniem


Platforma internetowa Luxury Products akceptuje następujące płatności

Wpłata na konto - dane do przelewu, dostaną Państwo w podsumowaniu zamówienia oraz w mailu potwierdzającym zamówienie. W tytule płatności prosimy podać numer zamówienia, albo login, co znacznie ułatwi nam realizację zamówienia.

Paypal - międzynarodowy system płatności. Po złożeniu zamówienia następuje przekierowanie do PayPal.

PayU - krajowy system płatności. Po złożeniu zamówienia następuje przekierowanie do PayU.

Płatność przy odbiorze - płatność u kuriera przy odbiorze przesyłki.

Opis

Prestiżowe wzornictwo w połączeniu z najwyższej jakości surowcami daje nam obraz marki Bedding Italia. Dom, znajomi oraz przyjazne otoczenie to ostatecznie punkt podparcia, wokół którego kręci się większość naszego dnia, czyli jednym słowem łóżko. Nasze łóżko to w zasadzie miejsce, w którym schronimy się, by odpocząć, ale jest to także przestrzeń wspólna i do wspólnego życia: platforma do zabawy dla dzieci, wygodne łóżko dla naszych czworonożnych przyjaciół, kącik wyciszenia na chwile relaksu, czy też wsparcie naszych ulubionych zajęć.

Łóżko to wielopłaszczyznowa przestrzeń, w której odbywa się bardzo znacząca część naszego życia. Jednocześnie zachowuje ono swoją podstawową funkcję wspomagania snu i musi odpowiadać na indywidualne potrzeby, zapewniając najwyższy poziom komfortu. Tak naprawdę dobre samopoczucie przez cały dzień zależy od dobrego wypoczynku. Z tych powodów firma Bedding z Włoch projektuje systemy łóżek, materacy oraz innych eleganckich akcesoriów, które zapewniają komfort, wytrzymałość, prostotę, wszechstronność, a także ergonomię. Produkty pościelowe są zaprojektowane tak, aby zaspokoić każdy osobisty i rodzinny nawyk, zapewniając najwyższą jakość wypoczynku. Ponadto wszystkie materace można łączyć z akcesoriami oraz innymi subtelnymi dodatkami, tak aby uzyskać system łóżka idealnie dopasowany do cech każdego z nich.

Bed by Bedding to wszystko, czego trzeba doświadczyć. Śpij spokojnie: to Made in Italy

Marka Bedding powstała w 1986 roku, a rok 2019 to dla niej rok 33. rocznica. Okazja do spojrzenia wstecz na dziesięciolecia rozwoju i sukcesów, które odpłacają się kunsztem włożonym w odpoczynek, a jednocześnie ciągłą skłonnością do odnowy. Nic dziwnego, że Bedding narodził się w Pove del Grappa, w prowincji Vicenza. To niesamowita kraina Antonio Canovy, którego ideały harmonii oraz elegancji od samego początku były źródłem inspiracji dla firmy, w nieustannym badaniu perfekcyjnych kształtów, które trwa do dziś.

Produkty Bedding charakteryzują się dbałością o szczegóły, jakością materiałów, a także wyrafinowaniem linii. Kultura „know-how” to znak rozpoznawczy Made in Italy, rozpoznawany i doceniany na całym świecie, a Bedding przekłada się na materace, łóżka, akcesoria oraz systemy spania o wysokich parametrach użytkowych. Ta dbałość o jakość została doceniona od 1997 roku, w którym pościel uzyskała certyfikat UNI EN ISO 9001 w zakresie projektowania, produkcji i pomocy, po raz pierwszy we Włoszech w sektorze materacy oraz systemów łóżek. Kontrola jakości to codzienne zobowiązanie dla firmy, które idzie w parze z przestrzeganiem przepisów ochrony zdrowia w miejscu pracy i poszukiwaniem ekologicznych rozwiązań produkcyjnych.

Od 2008 roku Bedding jest wybierana przez szwedzką grupę Hilding Anders International, wiodącą międzynarodową firmę produkującą materace i systemy spania w Europie, Rosji i Azji. W ramach tej grupy Bedding dzieli się najbardziej zaawansowanymi umiejętnościami technicznymi i cennym know-how, będącym wynikiem badań medyczno-naukowych prowadzonych na skalę międzynarodową. Do tego wszystkiego Bedding Italia dodaje swoje trzydziestoletnie doświadczenie i profesjonalizm. Made in Italy of Bedding to wartość dodana, gwarancja jakości, oryginalności i doskonałego wzornictwa.

Technologie

Super mikro kieszenie

Materace z linii Pocket firmy Bedding Italia wykonane są za pomocą systemu niezależnych stalowych sprężyn, indywidualnie zamkniętych w przewiewnych workach z tkaniny. Doskonała wentylacja i wynikająca z niej kontrola wilgotności są niezbędne do spokojnego oraz regenerującego snu. Ergonomia i komfort materacy Pocket Spring różni się w zależności od liczby sprężyn (od 700 do 3000), które działając niezależnie od siebie, dostosowują się do różnych kształtów. W ten sposób każda część ciała otrzymuje odpowiednie wsparcie, w szczególności okolice lędźwiowe i szyjne. Struktura niezależnych super mikro kieszeni, podzielonych na 7 różnych stref, zapewnia wyjątkowy komfort: odkryj go w rocznicowych modelach i liniach Classic Air.

Limfa

Lympha to nowy materiał piankowy o strukturze mikrokomórkowej, składający się z mieszanki pozyskiwanej z ekstraktów roślinnych i produkowanej z odnawialnych źródeł występujących w naturze. Dzięki wysokiej technologii produkcji, wysokiej jakości użytych surowców zapewnia doskonałą elastyczność, odporność na odkształcenia oraz bardzo wysoką oddychalność dla maksymalnego komfortu.

MemoFeel

Wiskoelastyczna pianka MemoryBed na materace i poduszki modeluje się wokół ciała i przybiera jego kształty, co zapewnia doskonałe powitanie i ergonomię. Zdolność do równomiernego rozłożenia ciężaru ciała zapobiega powstawaniu punktów nacisku i wpływa na jakość wypoczynku, gdyż zmniejsza potrzebę zmiany pozycji podczas snu. Ruch ciała odpowiada wtedy stopniowej reakcji piany, która zachowuje uczucie słodkiego powitania. MemoryBed jest szczególnie skuteczny w zwalczaniu alergii, a dzięki szczególnej otwartej strukturze komórkowej zapewnia zdrowy i suchy mikroklimat.

INNERGETIC® LATEKS 100% NATURALNEGO POCHODZENIA i MIESZANY LATEKS

Bedding Italia oferuje zarówno naturalne (Innergetic®) jak i mieszane (naturalne i syntetyczne) materace lateksowe. Ten ostatni oferuje nieco niższy stopień elastyczności niż naturalny, ale nie oznacza to, że powitanie i komfort są na doskonałym poziomie. Ze względu na swoje właściwości pod względem ergonomii i gościnności lateks jest materiałem szczególnie odpowiednim dla osób poszukujących wygodnego oraz naturalnego podparcia. Wentylacja jest uwarunkowana konformacją otwartych komórek, z pęcherzykami i rowkami, które sprzyjają cyrkulacji powietrza. Ponadto lateks nie tworzy oraz nie zatrzymuje kurzu, dzięki czemu przeciwdziała namnażaniu się roztoczy, grzybów, a także bakterii.

Wypróbuj materac Optima z linii NaturAir, aby odkryć naturalny, regenerujący wypoczynek.

INNOGEL®

Innowacyjna technologia materacy i poduszek Innogel® charakteryzuje się strukturą komórkową zawierającą żel, który idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, dając przyjemne uczucie świeżości. Żel rozkłada nacisk ciała na trzy wymiary, dzięki czemu gwarantuje odpowiednią ergonomię reakcji. Dzięki swoim właściwościom termoregulacyjnym Innogel® jest w stanie obniżyć temperaturę ciała o 3°C, a dzięki kształtowi rowków gwarantuje wentylację oraz rozpraszanie ciepła i wilgoci. Zmniejsza to aktywność metaboliczną i wynikające z tego zapotrzebowanie tkanek na tlen, z natychmiastowymi korzyściami dla krążenia krwi i efektywności snu. Innogel® jest nietoksyczny, hipoalergiczny i antybakteryjny, a także zachowuje niezmienione w czasie swoje właściwości elastyczne oraz mechaniczne.

Odkryj wszystkie właściwości Innogel® z materacem Next z linii EvolutionAir.

MATERIAŁY

Five sense

Five Sense to niezwykła, pięciowarstwowa, klimatyzowana wyściółka wykonana z wełny Merino, jedwabiu Tussah, technofibry, lnu i bawełny. Cenne naturalne włókna stykają się z ciałem: po stronie zimowej znajduje się miękka wełna Merino, znana ze swoich właściwości termicznych i higroskopijnych, a po stronie letniej świeża i miękka bawełna. Silikonowane włókno techniczne warstwy pośredniej pochłania i rozprasza wilgoć.

Trilogy

Trilogy to dwustronna, klimatyzowana wyściółka składająca się z trzech warstw, idealne połączenie naturalnych włókien stykających się z ciałem oraz najnowszej generacji włókien technicznych: czystej bawełny dla warstwy dolnej, techno-fibra dla warstwy pośredniej i wełny merynosowej dla górna warstwa. Silikonowane technowłókno warstwy pośredniej, do której dodano włókno celulozowe, pochłania i rozprasza wilgoć, a także zapewnia twardą konsystencję samej wyściółce.

Zmywalna bawełna

Zmywalna bawełna to specjalne włókno na bazie bawełny organicznej, wolne od jakichkolwiek substancji szkodliwych dla ludzi i środowiska. W rzeczywistości jest leczony tylko nadtlenkiem wodoru, który jest nieszkodliwy dla zdrowia. Jest to wyjątkowo wytrzymała wyściółka dzięki obróbce cieplnej i można ją prać w pralce zgodnie z instrukcją na etykiecie. Powierzchnia w kontakcie ze skórą, z czystej bawełny, zapewnia maksymalną zdolność termoregulacji, a antystatyczne właściwości Washable Cotton zapewniają, że nie zatrzymuje kurzu i zapobiega namnażaniu się roztoczy.

Tkanina lniana

Tkanina lniana, uznawana od czasów starożytnych jeden z najlepszych, jest świeży i charakterystyczny z błyszczącego włókna. Składa się z 70% celulozy, posiada włókna które mają tendencję do wchłaniania wilgoci, pozostawiając ciało chłodne i suche. Pościel jest również antybakteryjny i odporny na pleśń.

Bawełna

Miękka tkanina składająca się w 100% z włókna bawełna, która dzięki swojej naturalnej porowatości pochłania wilgoć, utrzymując ją na stałym poziomie temperatura ciała. Zmywalna tkanina w temperaturze 30 ° C

Wet Free

Tkanina z powłoką antystatyczną i antypilling dla dłuższej żywotności. Zabieg daje również możliwość szybko wchłaniać wilgoć, na chłodny, suchy i komfortowy odpoczynek.

Jedwab

Jedwab to tkanina zawierająca jedwab, naturalne włókno z powszechnie znanymi cnotami. Lekki, miękki i świeży w dotyku jedwab ma wrodzoną naturę właściwości termoregulacyjne, dzięki którym jest doskonały na jakościowy odpoczynek.

Sensity

Przebadano ekskluzywną tkaninę Hilding Anders aby zapewnić maksymalną świeżość i kontrast na alergie i astmę. Specjalne bakterie probiotyczne, zamknięte we włóknach odgrywają ważną rolę funkcję przeciwdrobnoustrojową.

Włókna srebra

Tkanina zawierająca włókna srebrne. Jony srebra pełnią funkcje przeciwdrobnoustrojowe, antybakteryjne, antyroztoczowe, antyzapachowe i antystatyczne. Są to trwałe cechy, będąc srebrnym włóknem nieodłącznie związanym z samym włóknem.

Optical

Tkanina złożona ze specjalnego miękkiego włókna, co pomaga w rozpraszaniu wilgoci ciała i generuje dobre samopoczucie. Szczególna struktura plastra miodu sprzyja nie poceniu się i tworzy przyjemny efekt optyczny.

Jast

Hipoalergiczna tkanina o szczególnym wzorze geometrycznym. Dzięki specyficznej typologii wykonania zapewnia przyjemne uczucie miękkości.

Young

Tkanina kontaktowa o dużej grubości, charakteryzuje się dużą elastycznością. Jest używany bezpośrednio w kontakcie z piankami, aby docenić ich dynamiczne cechy. Ma również odpowiedni projekt do młodej i nowoczesnej publiczności.

Mobided

Miękka, hipoalergiczna, oddychająca tkanina, wytrzymała i przyjemny w dotyku. Powłoka Medibed może być używany na życzenie do wszystkich materacy ze zdejmowanymi pokrowcami.

Fascia 3d

Taśma obwodowa z tkaniny wolumetrycznej 3D poprawia oddychalność materaca, zapewnia recykling powietrza i odparowywanie wilgoci. Dzięki temu materac jest zawsze suchy i świeży.

OBRÓBKA ANTYPOŚLIZGOWA

Dolna powierzchnia poszycia poprzez tarcie o listwy zapobiega przesuwaniu się materaca podczas nocnych ruchów. 

Atrybuty / szczegóły
SKU
Producent Bedding Italia
Kolekcja Fortuna Equilibrato
Model Fortuna Equilibrato Optical
Materiał MemoFeel - dopasowuje się do profilu ciała, amortyzuje ruchy i odciąża tam, gdzie jest to potrzebne, zmniejszając potrzebę zmiany pozycji podczas snu. X-Pianka Pro - wysoce elastyczny materiał zapewnia wyjątkowy komfort, optymalnie wita ciało. X-Pianka Prime - stopniowo przyjemny, oddychający i elastyczny materiał. Optical - tkanina składająca się z miękkiego i świeżego włókna, które rozprasza wilgoć i zapewnia dobre samopoczucie. Jego struktura plastra miodu tworzy przyjemny efekt optyczny. Bawełna zmywalna - specjalna wyściółka na bazie bawełny organicznej, wolna od substancji szkodliwych dla człowieka i środowiska, nadająca się do prania w pralce. Zapewnia termoregulację i właściwości przeciw roztoczom.
Twardość Średni
Pokrowiec materaca Rozpinany/zdejmowany
Dwustronny Tak
Przeznaczenie Do sypialni
Gwarancja 5 lat
Dodatkowe informacje Jest to jedna z nowości na rok 2019, bardziej przyjazna wersja dotychczasowego modelu, którą można połączyć w łóżko małżeńskie z wariantem bardziej zrównoważonym. W rzeczywistości to rozwiązanie pozwala zadowolić partnerów, którzy w fazie zakupu zorientowaliby się na modele o zupełnie innych cechach. Możliwość łączenia z Fortuna Sostenuto: podwójna wersja możliwa do uzyskania z dwoma płytami o zróżnicowanej nośności. Całkowita wysokość 23 cm. Zdejmowany pokrowiec. Pokrowiec można prać w temperaturze 30 °.
Zobacz katalog
Wideo
Opinie

Brak opinii dla tego produktu.

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,
Informujemy, że na naszych stronach używamy znaczników internetowych takich jak pliki np.: Cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Cookies to dane informatyczne zapisywane w plikach i przechowywane na Twoim urządzeniu końcowym (tj. twój komputer, telefon itp.), które przeglądarka wysyła do serwera przy każdorazowym wejściu na stronę z tego urządzenia, podczas gdy odwiedzasz strony w Internecie. Szczegółową informację na temat plików cookie i ich funkcjonowania znajdziesz tutaj link. Zapoznaj się ze wskazanymi informacjami lub kliknij przycisk: ”Przejdź do sklepu”.