• Skontaktuj się z nami
  • biuro@luxuryproducts.pl
  • +48 791 394 349
  • Skontaktuj się z nami
  • biuro@luxuryproducts.pl
  • +48 791 394 349

Eleganckie witryny i regały

Jak dobrać witrynę do eleganckiego wnętrza?

Ekskluzywne witryny i regały do domu pochodzące z naszej kolekcji, zostały wykonane ze starannie wyselekcjonowanych, najwyższej klasy materiałów. Zalicza się do nich lite drewno, pochodzące z najlepszych, włoskich manufaktur i zakładów rzemieślniczych, zajmujących się sztuką meblarską. Struktura drewna posiada przepiękny zarys słoi, jak również jest ozdobiona licznymi, efektownymi detalami, tworzącymi z nim spójną całość. Duży wybór kolorystyki tworzy nieograniczone możliwości aranżacyjne. Ponadczasowe witryny i regały do domu posiadają wyjątkowo ciekawą formę, ponieważ użyte do ich wykonania naturalne drewno zostało tutaj starannie połączone z elementami z hartowanego szkła o najwyższej trwałości. To idealne dodatki do każdego salonu, jak również stylowego gabinetu pracy czy innego pomieszczenia o charakterze oficjalnym i reprezentacyjnym.

Luksusowe regały i witryny do domu – wybierz stylowy dodatek do swojego apartamentu

Ręcznie robione regały i witryny do domu przypadną do gustu wymagającym klientom, oczekującym oryginalnych i niebanalnych rozwiązań. W ofercie można znaleźć perfekcyjnie wykonane, wyjątkowe dodatki, których podstawą jest drewniana lub metalowa konstrukcja w formie ciekawie zaprojektowanych okuć. Markowe witryny i regały do salonu czy gabinetu pracy połączono z przejrzystym, hartowanym szkłem, które posiada wysoką wytrzymałość na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, głównie zarysowania, pęknięcia, jak też odpryski.

Wykreuj wnętrze przy pomocy ręcznie robionych regałów i witryn do salonu i gabinetu pracy

Prezentowane kolekcje dostępne są w wielu stylach. Można zamówić zarówno dodatki prowansalskie, jak i awangardowe czy nieco futurystyczne. Drewno oraz wszelkie elementy dodatkowe są łatwe do utrzymania w czystości. Całość kompozycji, składająca się na efektowne witryny i regały do domu prezentuje się bardzo okazale i niezwykle oryginalnie. To dodatki, które z pewnością wzbogacą każde wnętrze domu czy apartamentu.