Ekskluzywna umywalka 60 cm ORION, buk, lakier błyszczący, naturalny

Wyjątkowe umywalki

3 768,00 zł

SKU: SVIS-UD004.060.BK.NT.001

Dostępność produktu: Na zamówienie - od 2 do 5 tygodni

Zobacz inne produkty z kategorii Umywalki nablatowe lub producenta Svis Design

Zadzwoń i zamów przez telefon:

+48 660 777 937 +48 577 036 777

Opis

Firma S.V.I.S. Trade a.s. od momentu powstania w 1995 roku, stała się znanym producentem i dystrybutorem armatury do wody oraz gazu, w szczególności złączek - mosiężnych, żeliwnych i spawalniczych.

Pod koniec 2019 roku wykonała zamówienie na pierwszą stylową drewnianą umywalkę. Od tamtej pory w firmie rozwinęła się ich produkcja. Powstało więcej drewnianych i oryginalnych umywalek, a każdy rodzaj umywalki nazwano według gwiazdy w konstelacji Drogi Mlecznej/Galaktyki. Dlatego znajdziecie Państwo wyroby NOVA, TERRA, SIRIUS, czy ORION.

W 2020 roku firma miała niepowtarzalną okazję do współpracy z VŠB -TUO (Uniwersytet Techniczny Ostrawa), a konkretnie z Wydziałem materiałów budowlanych oraz diagnostyki budowlanej i tak powstało kolejne piękne dzieło, tym razem w formie umywalki "betonowej".

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji form do kształtek żeliwnych firma była w stanie wyprodukować i dopracować szczegóły techniczne do produkcji form do umywalek betonowych. Już w 2021 roku rozpoczęła produkcję zleceniową umywalek betonowych i drewnianych. Został stworzony znak towarowy SVIS DESIGN. Wszystko to we Vsetinie.

Jeśli więc naprawdę szukasz produktu w 100% czeskiego i jednocześnie wyjątkowości w swojej łazience, SVIS DESIGN to właściwy wybór dla Ciebie.


Atrybuty / szczegóły

SKU SVIS-UD004.060.BK.NT.001
Producent Svis Design
Model UD004.060.BK.NT.001
Wymiary 60 cm - dokładne wymiary na zdjęciu technicznym
Materiał Umywalka drewniana bukowa serii ORION bez przelewu, bez otworu na baterię.
Dodatkowe informacje Sposób montażu - na blatowa. Dostawa bez syfonu. Wykonany jest z naturalnego materiału - pryzmaty z litego drewna bukowego. Buk ma piekną barwę, od jasnobrązowej po różową. Nie ma wyraźnego rdzenia, dzięki czemu tworzy spokojne i zrównoważone wrażenie. Drewno to piękny naturalny materiał o niepowtarzalnym wzornictwie, który nada Twojej łazience wyrazistą oryginalność. Konserwacja jest łatwa. Po każdym użyciu spłucz zlew wodą i wytrzyj do sucha. Zalecamy czyszczenie letnią wodą z nieagresywnym detergentem (np. wodą z mydłem) i bawełnianą szmatką. NIE UŻYWAJ DETERGENTÓW, KTÓRE MOGĄ NARUSZYĆ LAKIER! S.V.I.S. Trade a.s. - czeski producent posiada certyfikaty ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 45001.
Gwarancja 24 miesiące
Styl wyposażenia wnętrz Styl nowoczesny
Przeznaczenie Do łazienki

Zobacz katalog

Wideo

Opinie

Brak opinii dla tego produktu.