Ekskluzywna ozdoba do salonu
Duża i luksusowa ozdoba do salonu, czy gabinetu - Luxury Products. Od 1965 roku, w rodzinie CAMPAGNARO - produkuje się elegencką i niebanalną ceramikę. Od początku istnienia tej Włoskiej manufaktury produkty zawsze były wykonywane z wysokiej jakości mater
SKU: FLORG-5022
Dostępność produktu: Na zamówienie - od 2 do 6 tygodni
Zobacz inne produkty z kategorii Różne lub producenta F.L Orgia z wysyłką w 24 godziny
Opis
Duża i luksusowa ozdoba do salonu, czy gabinetu - Luxury Products.
Od 1965 roku, w rodzinie CAMPAGNARO - produkuje się elegencką i niebanalną ceramikę. Od początku istnienia tej Włoskiej manufaktury produkty zawsze były wykonywane z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o szczegóły i detale.
Wszystkie towary są zaprojektowane, oraz wykonane ręcznie przez wspaniałych Włoskich rzemieślników! Proces wypalania jest niezmienny od wielu lat, a nowoczesne maszyny pomagają w wykonywaniu najnowszych trendów.
Na żądanie klienta firma wykonuje każdy produkt w odcieniach bieli, beżu, champagne beige, lub majolica. Produkty wykończone są 24 karatowym złotem, platyną i kryształami - tak aby nadać elegancji i finezji.
Pragniemy przedstawić Państwu elegancką ozdobę piramidę z pięknymi różami, doskonałą jako dodatek do salonu, gabinetu, czy Spa!
Zapraszamy
- Producent
- F.L. Orgia
- Kolekcja
- Venere
- Model
- 5022
- Materiały
- ceramika, kryształy, złoto 24k
- Wymiary
- 120 cm
- Czas realizacji
- w zależności od stanu magazynowego u producenta
- Wysyłka/Prezent
- na życzenie wysyłka pod wskazany adres, w eleganckim prezentowym opakowaniu, z możliwością dołączenia karty z dedykacją lub życzeniami
Atrybuty / szczegóły
SKU | FLORG-5022 |
Producent | F.L Orgia |
Model | 5022 |
Zobacz katalog
Opinie
Brak opinii dla tego produktu.