Ekskluzywna lada do sklepu
Prestiżowe meble sklepowe i butikowe
SKU: ITAVE-GL/10B
Dostępność produktu: Na zamówienie - od 3 do 6 tygodni
Zobacz inne produkty z kategorii Lada sklepowa lub producenta Italvetrine
Szukasz projektu i aranżacji gabinetu, lub biura? Umów się na wizytę naszego projektanta
Opis
Z nieukrywaną radością pragniemy Państwu przedstawić włoską firmę Italvetrine, która od przeszło 60 lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości produktów ze szkła.
Każdy najmniejszy szczegół został zbadany, aby zmaksymalizować wizerunek prezentowanych wyrobów. Tak, aby witryna stała się tylko eleganckim i wyrafinowanym elementem wyposażenia, ale także konkretnym wsparciem promocyjnym sprzedaży. Ekskluzywne witryny Italvetrine wyróżniają się dokładnością projektu, esencją i szlachetnością linii, wysoką jakością użytych materiałów, a także funkcjonalnością.
Ponad 60 lat historii szkła
VETRERIA F.LLI PACI rozpoczęła swoją działalność w 1959 roku, najpierw w małym wynajętym magazynie, a następnie budując własne duże magazyny, które z biegiem lat były rozbudowywane. W latach 70-tych swoją działalność rozpoczęła także firma ITALVETRINE zajmująca się produkcją witryn sklepowych, ekspozycji promocyjnych oraz wyposażenia sklepów. Ta nowa rzeczywistość skłania Vetreria F.lli Paci do budowy odpowiedniej siedziby i późniejszej rozbudowy do obecnych 20 000m2.
GRUPA PACI VETRARIO jest obecnie ważną rzeczywistością w branży obróbki szkła przemysłowego i artystycznego, która poprzez ITALVETRINE przyjęła rolę międzynarodową, obecną na prawie wszystkich rynkach świata. Szczególne podziękowania należą się wszystkim, którzy przyczynili się do osiągnięcia tego prestiżowego celu.
Atrybuty / szczegóły
SKU | ITAVE-GL/10B |
Producent | Italvetrine |
Model | GL/10B |
Wymiary | 100×46×h 95cm |
Materiał | hartowany kryształ |
Waga | 85 kg |
Gwarancja | 24 miesiące |
Styl wyposażenia wnętrz | Styl nowoczesny |
Przeznaczenie | Do sklepów u butików |
Zobacz katalog
Wideo
Opinie
Brak opinii dla tego produktu.