Designerski kinkiet w kształcie rogu
Luksusowy kinkiet z odlewu z mosiadzu, wykończony polerowanym chromem lub niklem z pięknym plisowanym szyfonowym abażurem z kolekcji HORNS Manufaktura Lumis 900 jest włoską firmą stworzoną przez dwóch znanych włoskich artystów Alberto Grassiego oraz
SKU: LMIS-2680 (HORNS)
Dostępność produktu: Na zamówienie - od 2 do 8 tygodni
Zobacz inne produkty z kategorii Oświetlenie gabinetowe i biurowe lub producenta Lumis z wysyłką w 24 godziny
Opis
Luksusowy kinkiet z odlewu z mosiadzu, wykończony polerowanym chromem lub niklem z pięknym plisowanym szyfonowym abażurem z kolekcji HORNS
Manufaktura Lumis 900 jest włoską firmą stworzoną przez dwóch znanych włoskich artystów Alberto Grassiego oraz Italo Bonfantiego. Włoscy artyści są znani na całym świecie ze swojego oryginalnego stylu oraz pięknych wyrobów.
Kolekcje Lumis 900 wyróżniają się ponadczasową elegancją, funkcjonalnym rozwiązaniem i wspaniałym wyczuciem smaku inspirowanym przez ruch modernistyczny oraz dwudziesty wiek.
Chcielibyśmy przedstawić Państwu niezwykłą kolekcję lamp domowych, zaprojektowanych aby rozjaśnić każdą przestrzeń do wypoczynku czy też pracy.
Co wyróżnia kolekcje oświetleń Lumis 900?
Lumis 900 posiada dwie wspaniałe kolekcje, specjalnie dopasowane pod gust klientów: Nowoczesną i Klasyczną.
- W kolekcji Nowoczesnej klienci odnajdą surowe wzory produktów z dyskretną nutką elegancji i śmiałym designem, wykonane z mosiądzu, drewna, ceramiki, szkła oraz z gładzi szpachlowej zaś wykończenia są wykonane ze szkliw oraz niklu.
- Kolekcja Klasyczna charakteryzuje się subtelną linią, która akcentuje doskonałość form i materiałów jak również dbałość o szczegóły oraz wykończenia. Artykuły z tej kolekcji są wykonane z odlewów z mosiądzu z polerowanymi niklowymi, srebrnymi oraz złotymi wykończeniami.
Czemu warto kupić unikatową lampę?
Ekskluzywne lampy z kolekcji Lumis 900 będą doskonałym dodatkiem zarówno do nowoczesnych i surowych pomieszczeń jak i po bardziej tradycyjne przestrzenie. Estetyczne i imponujące lampy otulą twoją przestrzeń przyjemnym i spokojnym światłem.
W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo więcej cudownych lamp tego włoskiego producenta.
Jeżeli Państwo chcieliby zaprojektować oświetlenie w swojej przestrzeni biurowej czy domowej - chętnie służymy pomocą naszych architektów.
Zespół Luxury Products.
- Producent
- Lumis
- Model
- 2680 (HORNS)
- Materiały
- Odlew z mosiądzu z plisowanym abażurem z szyfonu, wykończony:
- CRO
- Polerowanym chromem
- NIC
- Polerowanym niklem
- Wymiary
- 20cm x 23cm wys.48cm
- Żarówka
- 1x max 60W E27
- Czas realizacji
- W zależności od stanu magazynowego
- Wysyłka/Prezent
- Na życzenie wysyłka pod wskazany adres, w eleganckim prezentowym opakowaniu, z możliwością dołączenia karty z dedykacją lub życzeniami
- Wytłaczanie/Grawer
- Na życzenie grawerowanie, lub wytłaczanie dowolnego tekstu, dedykacji czy inicjałów
Atrybuty / szczegóły
SKU | |
Producent | Lumis |
Model | 2680 (HORNS) |
Styl wyposażenia wnętrz | Styl minimalistyczny |
Przeznaczenie | Do salonu |
Zobacz katalog
Opinie
Brak opinii dla tego produktu.