Dostępne 24h
obrazek 1 Ceramiczny słoik z kryształkami Swarovskiego

Ceramiczny słoik z kryształkami Swarovskiego

Włoskie luksusowe dzieła sztuki dekoracyjnej

879,00 zł

SKU: CSTELLA-T010/T00/133

Dostępność produktu: Na zamówienie - czas oczekiwania to ok od 4 do 7 tygodni

Zobacz inne produkty z kategorii Ozdoby do salonu lub od producenta Ceramiche Stella

Zadzwoń i zamów przez telefon:

+ 48 660 777 937 +48 577 036 777 Messenger WhatsApp

Opis

Z zadowoleniem prezentujemy Państwu nową firmę na polskim rynku. To typowa rodzinna fabryka wytwarzająca śmiałą i bardzo luksusową ceramikę.

Wszystko zaczęło się w 1972, kiedy to Państwo Caron rozpoczęli działalność Ceramiche Stella Snc w Nove. Obecnie firmą zarządzają dwaj synowie Maurizio i Paolo. Którzy wprowadzili tą włoską manufakturę na światowe salony.

Przekrój wzorów i towarów jest bardzo szeroki. Od ekskluzywnych ceramicznych lamp, pięknych ramek na zdjęcia, prestiżowych zwierząt wykonanych z ceramiki, po wytrawne barki na alkohol.

Włoski design jest mocno wyczuwalny i wzbudza ogromne zainteresowanie na całym świecie. Dlatego postanowiliśmy zaprezentować Państwu markę Stella.

Jakość materiałów oraz solidne ręczne wykończenie daje nam niepowtarzalną wizualną rozkosz.

Te oryginalne produkty będą pasowały do wielu eleganckich wnętrz. Prestiżu i klasy dodają złocenia, a także kryształki Swarovskiego.

Włoscy rzemieślnicy uwielbiają delikatne ozdoby, jak np. piękne motyle doczepiane do większych gabarytowo wyrobów.

Projektanci Stella często mieszają ze sobą dwa różne światy, kolory, materiały – co daje nieziemskie dzieła sztuki użytkowej. Klienci na całym świecie kochają tą markę właśnie, za odważne projekty.

Informacje o producencie

Atrybuty / szczegóły

SKU CSTELLA-T010/T00/133
Producent Ceramiche Stella
Model T010/T00/133
Materiał ceramika, kryształki Swarovski
Styl wyposażenia wnętrz Styl klasyczny
Przeznaczenie Do salonu
Wymiary 19 x 11 cm
Gwarancja 24 miesiące

Opinie

Brak opinii dla tego produktu.