Dostępne 24h
obrazek 1 Brązowy kredens z Portugalii
obrazek 2 Brązowy kredens z Portugalii
obrazek 3 Brązowy kredens z Portugalii

Brązowy kredens z Portugalii

Prestiżowe meble i dekoracje z Portugalii

141 011,00 zł

SKU: BRB-Baraka sideboard

Dostępność produktu: Na zamówienie -

Zobacz inne produkty z kategorii Komody lub producenta Brabbu z wysyłką w 24 godziny

Zadzwoń i zamów przez telefon:

+48660777937 +48 577 036 777

Opis

Baraka to starożytne sufickie słowo, które oznacza „błogosławieństwo – oddech życia – lub esencję życia”, z którego rozwija się proces ewolucyjny. Spirit lub BARAKA zainspirowały stworzenie tego nowoczesnego drewnianego kredensu, który ma strukturę z matowej okleiny z korzenia orzecha włoskiego i detale z polerowanego mosiądzu, z wnętrzem z forniru z drewna topolowego, półkami z przydymionego szkła i podstawą ze szczotkowanego postarzanego matowego mosiądzu.

Marka Brabbu jest częścią grupy Covet House. W ciągu ostatnich kilku lat COVET HOUSE umocnił swoją pozycję najpotężniejszego narzędzia do inspirowania i pobudzania kreatywności. Marka jest dumna z ze swojego portfolio klientów, z którymi ściśle współpracują, pomagając w tworzeniu najbardziej ekskluzywnych projektów wnętrzarskich. Oferuje własnych 12 marek, ponad 2000 stylowych produktów w kilkunastu kategoriach, ponad 1300 inspiracji oraz szeroką gamę stylów, materiałów i wykończeń pasujących do każdego rodzaju projektu.

Dzięki Covet House zyskujesz wszystko w jednym procesie poszukiwania, wyboru, zamawiania i dostarczania wyjątkowych projektów do Twoich prywatnych lub publicznych wnętrz. Marka Brabbu pracuje ramię w ramię, aby sprostać potrzebom projektowym, od szybkich rozwiązań, takich jak gotowe do wysyłki przedmioty, po kreacje na zamówienie, które sprawiają, że projekt jest jeszcze bardziej dostosowany do jego celu lub stworzonej koncepcji. Covet House oferuje wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu.


Informacje o producencie

Atrybuty / szczegóły

SKU BRB-Baraka sideboard
Producent Brabbu
Model Baraka sideboard
Wymiary szer. 240 cm | 94,5" głęb. 50 cm | 19,7" wys. 90 cm | 35,4"
Materiał Struktura w matowej okleinie orzecha włoskiego z polerowanymi mosiężnymi detalami. Wnętrze w okleinie z drewna topoli matowej z półkami z dymionego szkła. Podstawa ze szczotkowanego postarzanego matowego mosiądzu.
Gwarancja 24 miesiące
Styl wyposażenia wnętrz Styl nowoczesny
Przeznaczenie Do salonu

Zobacz katalog

Wideo

Opinie

Brak opinii dla tego produktu.