Beżowy wełniany dywan z domieszką jedwabiu
Jak nazwa modelu wskazuje - Spill - w przypadku tego deseniu mamy do czynienia z jakby rozlanymi polami, które lśnią i połyskują, tworząc niezwykły spektakl. Choć sztuka użytkowa jest przez wielu spychana na margines, produkty tej marki są idealnym przykł
SKU: WARPWEF-Spill II Beige
Dostępność produktu: Na zamówienie - od 3 do 6 tygodni
Zobacz inne produkty z kategorii Ekskluzywne dywany lub producenta Warp & Weft z wysyłką w 24 godziny
Opis
Jak nazwa modelu wskazuje - Spill - w przypadku tego deseniu mamy do czynienia z jakby rozlanymi polami, które lśnią i połyskują, tworząc niezwykły spektakl.
Choć sztuka użytkowa jest przez wielu spychana na margines, produkty tej marki są idealnym przykładem na to, że może się ona równać najwspanialszej symfonii. Delikatne ale trwałe, miękkie, połyskliwe, odporne na zabrudzenia i przede wszystkim jedyne w swoim rodzaju – takie są właśnie dywany W&W.
Początki nowojorskiej firmy Warp & Weft sięgają 2001 roku. Właśnie wtedy Michael Mandapati zdecydował się założyć firmę z luksusowymi dywanami.
Do ich produkcji wykorzystuje się surowce takie jak wełna himalajska, jedwab morwowy oraz pokrzywy, konopie oraz len. Do barwienia zaś w głównej mierze stosuje się rośliny, co z pewnością przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy dbają o ekosystem.
Każdy produkt powstaje w Nepalu, gdzie wysoce utalentowani pracownicy wykonują je ręcznie. Później dywany wędrują do Szwajcarii, gdzie są wykańczane, zyskując niepowtarzalny wygląd. Dzięki większej ilości lanoliny dywany te są bardziej miękkie, bardziej odporne na plamy oraz zyskują piękny połysk.
Wielość wzorów powoduje, że w ofercie Warp & Weft każdy odszuka perełkę odpowiadającą najbardziej wyszukanym gustom.
Bez względu na to czy szukają Państwo produktu eklektycznego, klasycznego czy nowoczesnego lub czy wolą Państwo wzór kontrastujący czy delikatny – oferta Warp & Weft - podzielona wśród kilku kategorii - posiada pełną różnorodność produktów.
Dywany produkowane są w pięciu standardowych wymiarach, ale istnieje możliwość zamówienia rozmiaru niestandardowego. W tym celu prosimy o kontakt przed zakupem modelu, aby dokonać wyceny.
- Producent
- Warp & Weft
- Model
- Spill II Beige
- Materiały
- Wełna himalajska, jedwab
- Gęstość splotu
- 100 węzłów/metr kwadratowy
- Wymiary
- 180 cm x 275 cm, 240 cm x 300 cm, 270 cm x 360 cm, 275 cm x 365 cm, 300 cm x 425 cm
- Wymiary na życzenie
- Przy zamówieniu niestandardowego wymiaru cena wzrasta
- Czas realizacji
- W zależności od stanu magazynowego
- Wizualizacja graficzna
- Na życzenie klienta
Atrybuty / szczegóły
SKU | |
Producent | Warp & Weft |
Model | Spill II Beige |
Zobacz katalog
Opinie
Brak opinii dla tego produktu.