Produkt archiwalny
Dostępne 24h
obrazek 1 Bawełniana narzuta Jaipur Perle w kilku rozmiarach
obrazek 2 Bawełniana narzuta Jaipur Perle w kilku rozmiarach
obrazek 3 Bawełniana narzuta Jaipur Perle w kilku rozmiarach

Bawełniana narzuta Jaipur Perle w kilku rozmiarach

Fantastyczny koc, narzuta, pled od francuskiej marki

SKU: TD-Jaipur Perle

Zobacz inne produkty z kategorii Koc bawełniany lub producenta Toison d'Or

Zadzwoń i zamów przez telefon:

+48 660 777 937 +48 577 036 777

Opis

Francuska manufaktura Toison d'Or została założona w 1954 roku. Zaczynając od produkcji dwustronnych koców wełnianych oraz szkockich ze szlachetnych i naturalnych materiałów dla ogółu społeczeństwa. Nawiązała liczne kolaboracje z projektantami mody (Courrèges, Pierre Cardin i Guy Laroche), dzięki czemu szybko ugruntowała swoją pozycję lidera na rynku eleganckich koców we Francji.

W 2005 roku Toision d'Or poszerzyło swój asortyment o wyjątkowe kołdry, poduszki, a także fantazyjne narzuty.

Obecnie francuski producent oferuje także kompletną kolekcję z dodatkowymi asortymentami zabezpieczeń na pościel, prześcieradłami i poszewkami na kołdry, nakładkami na materace i akcesoriami do pościeli.

Jeśli cenisz sobie najwyższą jakość, komfort i niepowtarzalny design w asortymencie Toision d'Or na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Informacje o producencie

Atrybuty / szczegóły

SKU
Producent Toison d'Or
Model Jaipur Perle
Materiał 100% bawełna
Przeznaczenie Do domu
Gramatura 530 g/m²
Gwarancja 24 miesiące

Zobacz katalog

Opinie

Brak opinii dla tego produktu.