Produkt archiwalny
Dostępne 24h
obrazek 1 Bawełniana kołdra z mikropuchu Olympe 300
obrazek 2 Bawełniana kołdra z mikropuchu Olympe 300
obrazek 3 Bawełniana kołdra z mikropuchu Olympe 300

Bawełniana kołdra z mikropuchu Olympe 300

Niezwykła kołdra od francuskiego producenta

SKU: TD-OLYMPE 300

Zobacz inne produkty z kategorii Kołdry syntetyczne lub producenta Toison d'Or

Zadzwoń i zamów przez telefon:

+48 660 777 937 +48 577 036 777

Opis

Francuska marka Toison d'Or została założona w 1954 roku. Zaczynając od produkcji dwustronnych koców wełnianych oraz szkockich ze szlachetnych i naturalnych materiałów dla ogółu społeczeństwa. Nawiązała liczne kolaboracje z projektantami mody (Courrèges, Pierre Cardin i Guy Laroche), dzięki czemu szybko ugruntowała swoją pozycję lidera na rynku stylowych koców we Francji.

W 2005 roku Toision d'Or poszerzyło swój asortyment o piękne kołdry, poduszki, a także fantazyjne narzuty.

Obecnie francuski producent oferuje także kompletną kolekcję z dodatkowymi asortymentami zabezpieczeń na pościel, prześcieradłami i poszewkami na kołdry, nakładkami na materace i akcesoriami do pościeli.

Jeśli cenisz sobie najwyższą jakość, komfort i niepowtarzalny design w asortymencie Toision d'Or na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Informacje o producencie

Atrybuty / szczegóły

SKU
Producent Toison d'Or
Model OLYMPE 300
Materiał Pokrycie: 100% bawełna sanforyzowana - Wypełnienie: 100% poliester mikrofibra 0,9 mikrona - Wykończenie: ścieg płatkowy - skośny
Przeznaczenie Do domu
Dodatkowe informacje Miękki komfort i uczucie prawdziwego puchu. Pokrowiec z czystej bawełny jest miękki i chłonny. Sanforyzacja tkaniny znacznie zmniejsza ryzyko skurczenia się podczas pierwszych prań i zapewnia tkaninie większą odporność
Gwarancja 24 miesiÄ…ce

Zobacz katalog

Opinie

Brak opinii dla tego produktu.