• Skontaktuj się z nami
  • biuro@luxuryproducts.pl
  • +48 577 036 777
  • Skontaktuj się z nami
  • biuro@luxuryproducts.pl
  • +48 577 036 777
Dostępne 24h
obrazek Atrakcyjna lampa podłogowa z marmurem do gabinetu - Prof
obrazek Atrakcyjna lampa podłogowa z marmurem do gabinetu - Prof

Atrakcyjna lampa podłogowa z marmurem do gabinetu - Prof

Eleganckie meble biurowe i gabinetowe z Włoch

9 029,00 zł

SKU: Prof-grace/10

Dostepność produktu: w zalezności od stanu magazynowego

Zadzwoń i zamów przez telefon:

+48 577 036 777

Platforma internetowa Luxury Products dokłada wszelkich starań, aby mieli Państwo kompleksową informację o wysyłkach.

Standardowy czas dostawy produktów znajdujących się na naszych magazynach wynosi od 24 godzin do 2, 3 dni.

Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie wpłaty i przygotowanie wysyłki. Produkty grawerowane potrzebują więcej czasu niż standardowe 24h.

Przy realizacji towarów na zamówienie, poinformujemy o końcowym etapie jego produkcji oraz dokładnej wysyłce.

Gdy przygotujemy Państwa paczkę, powiadomimy o tym mailowo.

Zobacz status Swojego zamówienia Moje zamówienia

Platforma internetowa Luxury Products w ramach dostawy produktów współpracuje z partnerami kurierskimi

UPS - przesyłka krajowa, dostawa na drugi dzień w godzinach 8 - 20

DPD - przesyłka krajowa, dostawa na drugi dzień w godzinach 8 - 20

DHL - przesyłka międzynarodowa, dostawa w zależności od kraju nadawcy

RABEN - przesyłka międzynarodowa, dostawa w zależności od kraju nadawcy

Przesyłamy także za pobraniem


Platforma internetowa Luxury Products akceptuje następujące płatności

Wpłata na konto - dane do przelewu, dostaną Państwo w podsumowaniu zamówienia oraz w mailu potwierdzającym zamówienie. W tytule płatności prosimy podać numer zamówienia, albo login, co znacznie ułatwi nam realizację zamówienia.

Paypal - międzynarodowy system płatności. Po złożeniu zamówienia następuje przekierowanie do PayPal.

PayU - krajowy system płatności. Po złożeniu zamówienia następuje przekierowanie do PayU.

Płatność przy odbiorze - płatność u kuriera przy odbiorze przesyłki.

Opis

Kolekcja GRACE wywodzi się z szerokiej ścieżki badań i innowacji, którą można by określić mianem „biura totalnego życia”, skupionej na propozycjach nowych produktów i akcesoriów, w celu stworzenia skoordynowanej i wyrafinowanej atmosfery dla współczesnych środowisk pracy.
W imię ponadczasowej elegancji GRACE to kolekcja lamp o prostych i rygorystycznych liniach, wzbogaconych zaskakującymi połączeniami szlachetnych materiałów i dopracowanych detali. Geometryczne i szlachetne elementy połączone ze sobą: ręcznie dmuchana szklana kula, wyważona na metalowej nóżce z mosiężnymi detalami, spoczywająca na okrągłej marmurowej lub metalowej podstawie. Niezbędny i jednocześnie dekoracyjny projekt doskonale pasuje do każdego środowiska dedykowanego nie tylko biurowemu, ale także domowi i przestrzeni kontraktowej, z maksymalną swobodą dostosowywania.
Kolekcja jest w całości produkowana we Włoszech z wysokiej jakości materiałów i tradycyjnymi metodami obróbki, co gwarantuje, że produkt końcowy charakteryzuje się doskonałym kunsztem.

Kolekcja składa się z dwóch modeli obniżonych w wersji stołowej, podłogowej, zwieszanej i ściennej. Oba mają wspólne materiały, wykończenia i detale: dyfuzor z dmuchanego szkła w kształcie kuli, dostępny w wersji przezroczystej, przyciemnianej i trawionej kwasem na biało; okrągła podstawa z białego marmuru z Carrary i czarnej Marquiny lub z metalu lakierowanego w kolorze białym, czarnym, ciemnoniebieskim, orientalnym czerwonym, curry i miedzianym; detale ze szczotkowanego mosiądzu, które wzbogacają ramę.
Model GRACE N ° 1 posiada prosty mostek w jednym rozmiarze w wersji stołowej oraz w dwóch rozmiarach w pozostałych wersjach.
Model GRACE N ° 2 posiada wspornik z ramieniem w wersji stołowej i podłogowej, z trzema ramionami i dwunastoma kulami w zawieszeniu oraz pojedynczy wspornik w wersji ściennej. Kolekcja oferuje maksymalną swobodę łączenia wykończeń podstawy, ramy i szklanego dyfuzora w celu tworzenia niestandardowych rozwiązań
interpretować różne style i środowiska.

            Minimalistyczne wzornictwo połączone z najwyższą jakością surowców to niewątpliwie synonim firmy Prof.

Prof Office urodził się w 1995 roku z doświadczenia w branży meblarskiej, rodzinnej rzeczywistości przemysłowej, która produkuje prestiżowe systemy mebli biurowych, głęboko zakorzenionej we włoskiej północno-wschodniej dzielnicy meblarskiej. W ciągu tych dwudziestu lat ekonomiczna droga rozwoju i wzrostu Profesora pozwoliła spojrzeć na rynek międzynarodowy, przyczyniając się do rozpowszechnienia włoskiego wzornictwa oraz wysokiej jakości na świecie. Korzystając z konsultacji architektów i projektantów, Prof wzmocnił swoją tożsamość i poszerzył ofertę produktową.
Zaczynając od designerskich kolekcji wykonawczych, następnie opracowywała systemy operacyjne, rozwiązania recepcyjne i sale konferencyjne, aż po ścianę działową. Dziś pozwala to na zaproponowanie kompletnych i dostosowanych do indywidualnych potrzeb rozwiązań wyposażenia dla każdego miejsca pracy.

SIEDZIBA

Siedziba firmy Prof, wraz z zakładem i biurami, znajduje się w Falzè di Piave, w prowincji Treviso, 70 kilometrów na północ od Wenecji, w jednej z najważniejszych przemysłowych dzielnic meblarskich w Europie. Zajmuje łączną powierzchnię około 8700 mkw., Z czego 3600 jest zadaszonych. Zakład, specjalizujący się w produkcji mebli biurowych, wyposażony jest do pracy w dziale drewna, montażu, pakowania, magazynu oraz spedycji wyrobów gotowych. W siedzibie głównej znajdują się pomieszczenia wykonawcze, handlowe, techniczne i administracyjne, sale konferencyjne do przyjmowania klientów oraz salon wystawowy o powierzchni ponad 400 mkw., Który eksponuje wszystkie kolekcje luksusowych mebli biurowych. W 2017 roku przeprowadzono rozbudowę o ponad 1800 mkw., Z czego 640 mkw. Przeznaczono na produkcję, 330 na nowe biura i 830 na nowy salon.

PRODUKCJA

Marka produkuje wyłącznie w zakładzie Falzè di Piave w prowincji Treviso i zawsze opiera swoją tożsamość na maksymalnych wartościach szacunku dla ludzi, ziemi oraz materiałów. Bardzo silne lokalne korzenie i wrodzona umiejętność „know-how”, która ewoluowała, także dzięki nowym technologiom, pozwoliły Profesorowi potwierdzić, a także utrwalić swój sukces, kontynuując łączenie tradycji oraz innowacyjności, dostosowując się do nowych zmian społeczno-gospodarczych. Organizacja produkcyjna Prof jest nastawiona na „just in time”, co pozwala łączyć takie elementy, jak niezawodność, redukcja zapasów oraz wzrost jakości i obsługi klienta. Cała sieć Prof rozwija się we Włoszech, głównie w przynależnym okręgu produkcyjnym, w którym zlokalizowana jest zdecydowana większość dostawców surowców oraz półfabrykatów. Produkty są w całości zaprojektowane i wykonane we Włoszech, aby zapewnić standard stałej doskonałości.

PROJEKT

W firmie Prof każdy element wyposażenia wynika ze zdolności zrozumienia zmieniającej się dynamiki miejsc pracy. Badania zawsze stanowiły strategiczny element polityki rozwoju firmy i wyrażają się poprzez wewnętrzny Dział Projektowy współpracujący ściśle z projektantami zewnętrznymi i są stale aktualizowane wraz z ewolucją technologiczną oraz legislacyjną. Modele Prof są w całości projektowane i produkowane we Włoszech, w pełnej zgodności z europejskimi normami dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny pracy. Z tego powodu kolekcje Prof wyróżniają się wysokim designem, ergonomią i funkcjonalnością.

USŁUGI

KONSULTACJE PROJEKTOWE
Prof zapewnia kompleksowe usługi projektowe i doradcze, w tym analizę żądań klientów, badanie układu z ukierunkowanymi, a także spersonalizowanymi propozycjami wyposażenia wraz z rysunkami technicznymi oraz renderowaniem.

DOSTOSOWYWANIE

Prof może zaproponować i wykonać spersonalizowaną usługę na standardowych modelach produkcyjnych: od produkcji ponadgabarytowych elementów, przez poszukiwanie nowych materiałów oraz wykończeń, aż po wykonanie próbek i prototypów. Dzięki swojej wszechstronności produkcyjnej, przez lata Profesor rozwinął specjalistyczną wiedzę w zakresie niestandardowych materiałów eksploatacyjnych, od małych i średnich projektów po świetne spersonalizowane kreacje.

SERWIS POGWARANCYJNY

Dzięki systemowi certyfikacji UNI EN ISO 9001: 2008 do zarządzania produktami niezgodnymi z wymogami i reklamacjami, Profesor ma stałą kontrolę nad problemami napotkanymi na etapie montażu i użytkowania. Firma świadczy usługi pomocy technicznej i posprzedażowej wraz z pełną informacją, zmianami i naprawami.

PRODUKTY BESPOKE

Szeroka elastyczność produkcyjna Prof pozwala, oprócz produkcji seryjnej, na realizację projektów zdefiniowanych na zamówienie, pod specyficzne potrzeby klienta. Dział Projektowy jest w stanie wesprzeć klienta lub projektanta w rozwoju oraz produkcji unikalnych produktów, zarówno w rozwiązaniach funkcjonalnych, jak i estetycznych, z całkowicie indywidualnymi wykończeniami.
Staranne doradztwo na każdym etapie realizacji: projekt ukierunkowany, ze starannym doborem materiałów i największą dbałością o szczegóły, którego zwieńczeniem była konstrukcja, krok po kroku, aż do ostatecznej instalacji.
Produkcja jest w całości dostosowana do indywidualnych potrzeb.

ŚRODOWISKO

W odpowiedzi na rosnącą konkurencyjność rynków międzynarodowych poprzez poprawę satysfakcji i lojalności klientów, racjonalizację wewnętrznych procesów produkcyjnych Profesor uzyskał w 2012 roku certyfikat ISO 9001: 2008. Przyjęcie systemu zarządzania jakością to dla prof. Decyzja strategiczna, dająca możliwość coraz bardziej konkretnych celów biznesowych. W świecie nieustannie poszukującym jakości i coraz bardziej wrażliwym na problemy ekologiczne Prof stawia na maksymalne doświadczenie w projektowaniu oraz produkcji mebli biurowych z poszanowaniem środowiska. Począwszy od starannie wyselekcjonowanego surowca, przez cały proces przetwarzania i pakowania, aż po utylizację, wszystko ma na celu ochronę zdrowia i oszczędność energii.

W efekcie Prof używa certyfikowanych płyt E1 zgodnie z europejskimi przepisami dotyczącymi emisji formaldehydu zarówno w przypadku surowca, jak i melaminy.
Następnie każdy panel jest oznaczany przez Konsorcjum Ekologiczne Panele, co gwarantuje, że półprodukty powstają w wyniku ponownego wykorzystania drewna w procesie produkcyjnym, który nie obejmuje wycinki drzew.

Uzyskanie certyfikatu ISO 14001: 2004 w 2012 roku potwierdza konkretne zaangażowanie Profesora w ustanowienie własnego systemu zarządzania środowiskowego, który reguluje wpływ działalności produkcyjnej na środowisko, starając się systematycznie go doskonalić. W 2015 roku, w tym samym okresie dwudziestolecia firmy, Prof wprowadza nowy zielony znak, aby potwierdzić i zidentyfikować swoje zaangażowanie w zrównoważony rozwój środowiska jako integralną część jej działalności i procesu wzrostu produkcji. W 2017 roku firma potwierdza swoją strategię „ekologiczne”, potwierdzając swoje wartości „zrównoważony” i „odpowiedzialność”, stawiając na nowego operatora energii elektrycznej (Dolomiti Energia) pochodzącego w 100% ze źródeł odnawialnych.

EKOPAKOWANIE

Prof kontynuuje swoje zaangażowanie na rzecz systemu produkcyjnego zdolnego do zminimalizowania wpływu na środowisko. W 2016 roku Prof inwestuje w nowoczesny park maszynowy do pakowania z biodegradowalnej tektury, co pozwala na indywidualne szkolenie w zakresie pakowania. Optymalizacja pod kątem konkretnego produktu pozwala na znaczną redukcję kosztów pakowania, magazynu, a co za tym idzie odpadów do utylizacji. W celu usprawnienia gospodarki odpadami w firmie powstało kilka oddzielnych punktów zbiórki odpadów poprodukcyjnych. Wszystkie są przechowywane w specjalnych pojemnikach, które następnie poddawane są procesom recyklingu.

CERTYFIKATY

Potwierdzając dbałość o jakość, Prof uzyskał certyfikat UNI EN ISO 9001: 2015 oraz przestrzega międzynarodowych zasad jakości w projektowaniu, rozwoju, produkcji i obsłudze klientów.

Potwierdzając dbałość o środowisko Profesor uzyskał certyfikat UNI EN ISO 14001: 2015
UNI EN ISO 9001: 2015
UNI EN ISO 14001: 2015
CATAS

Atrybuty / szczegóły
SKU Prof-grace/10
Producent Prof
Model Grace
Wymiary h. 1300
Materiał szkło dmuchane, metal, marmur, mosiądz
Przeznaczenie Do gabinetu
Styl wyposażenia wnętrz Styl minimalistyczny
Opinie

Brak opinii dla tego produktu.

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,
Informujemy, że na naszych stronach używamy znaczników internetowych takich jak pliki np.: Cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Cookies to dane informatyczne zapisywane w plikach i przechowywane na Twoim urządzeniu końcowym (tj. twój komputer, telefon itp.), które przeglądarka wysyła do serwera przy każdorazowym wejściu na stronę z tego urządzenia, podczas gdy odwiedzasz strony w Internecie. Szczegółową informację na temat plików cookie i ich funkcjonowania znajdziesz tutaj link. Zapoznaj się ze wskazanymi informacjami lub kliknij przycisk: ”Przejdź do sklepu”.