Bestar jest wiodącym producentem akcesoriów biurowych na świecie. Stanowiące połączenie sztuki i funkcjonalności produkty to nie tylko elegancja i ponadczasowy styl, ale również komfort pracy. Ekskluzywne akcesoria biurowe, są doskonałym elementem wpływającym na wizualny odbiór Państwa biura, w oczach potencjalnych klientów.
Znakomite drewno, wykorzystywane do produkcji artykułów Bestar, importowane jest z Europy i Ameryki. Najczęściej używanymi gatunkami drewna są: buk, orzech oraz olcha, obok których zastosowanie znajdują również: klon, dąb, a także włókno drzewne MDF. Większość z produktów wykończona jest w kolorach mahoniu, orzecha, oraz jasnej i ciemnej wiśni, które doskonale komponują się z różnymi odcieniami mebli biurowych. Materiał drzewny występuje często w interesujących połączeniach ze skórą ekologiczną, aluminium oraz syntetyczną żywicą.
Pragniemy Państwu przedstawić, dwunastocalowy podświetlany globus, wsparty elegancką drewnianą podstawą, połączoną z metalową obejmą, który stanowi idealne dopełnienie klasycznego wnętrza biura bądź mieszkania. Niepowtarzalny kolor łączy tradycyjny styl z wyszukanym smakiem. Ciekawym elementem dekoracyjnym i edukacyjnym są masywy górskie zaznaczone na powierzchni globusa wypukłościami.
Globus pełni funkcje dekoracyjną i użytkową. Ten elegancki globus istotnie wpłynie na wygląd miejsca pracy, lub wypoczynku. To doskonały prezent na biurko, jak też okazanie szacunku drugiej osobie. Wybierając akcesoria do biura, powinniśmy się kierować funkcjonalnością, ale także wyglądem danego przedmiotu.
- Producent
- BESTAR
- Model
- 3325HDX
- Materiał
- drewno
- Kolor
- orzech
- Szerokość
- 320 mm
- Głębokość
- 320 mm
- Wysokość
- 480 mm
- Czas realizacji
- produkt niedostępny