Aktualnie jesteś w kategorii: WYPOSAŻENIE DOMU»Dzbanki, zestawy koktajlowe»Virtus 1945
flaga polski 100 PLN(zł) = 100.00 PLN
flaga
flaga 100 USD($) = 365.90 PLN
flaga
flaga 100 EUR(€) = 429.53 PLN
flaga
flaga 100 GBP(£) = 490.56 PLN
flaga
flaga 100 RUB(рубль) = 5.96 PLN
flaga

Virtus 1945

Sortuj według: Towarów na stronie:
Wytworna amfora
Wytworna amfora
Już w czasach prehistorycznych znano stop miedzi i cyny . Jest on używany do wyrobu monet, aparatury chemicznej, czy też odlewów przedmiotów ..
2139 zł
Wyjątkowa amfora z brązu
Wyjątkowa amfora z brązu
Pięknie prezentujący się ten oto wyrób będzie stanowił unikalną dekorację do Państwa salonu. Różne stylistyki stosuje hiszpańska ..
2053 zł
Olśniewająca amfora
Olśniewająca amfora
Historia wywarzania brązu jest niezwykła i bardzo odległa. Pojawienie się tego surowca znacznie ułatwiło wytwarzanie sztyletów, mieczy i grot..
3741 zł
Unikalna amfora - idealna na prezent
Unikalna amfora - idealna na prezent
Firma Virtus 1945 poszerza swój niezwykle bogaty katalog o coraz to nowsze wzory. Kolekcjonerzy z całego świata podziwiają wyroby z brązu ..
2706 zł
Ekskluzywna amfora z brązu
Ekskluzywna amfora z brązu
Antyczne produkty hiszpańskiej firmy mieszają się z nowoczesnym podejściem do wykończenia detali i wzoró w. Firma Virtus 1945 poszerza swój ..
1581 zł
Niesamowita amfora z brązu
Niesamowita amfora z brązu
Kolekcjonerzy z całego świata podziwiają wyroby z brązu hiszpańskiej marki, ponieważ są one wykonane ręcznie. Firma Virtus 1945 poszerza sw..
2053 zł
Elegancka amfora
Elegancka amfora
Kolekcja ekskluzywnych wyrobów z brązu - sklep Luxury Products Produkty z brązu zasługują na szczególne uznanie - zwłaszcza, jeśli są to ..
1452 zł
Wyjątkowa amfora
Wyjątkowa amfora
Oto niespotykany wzór amfory! Przykuwa uwagę swoim ozdobnym uchwytem i kształtem. Warto zwrócić uwagę na to, iż firma Virtus 1945 poszerza ..
1761 zł
Wytworna amfora - hiszpańska produkcja
Wytworna amfora - hiszpańska produkcja
Piękne i ekskluzywne wzornictwo w połączeniu z brązem to klasyka sama w sobie! Tradycja, kunszt i ugruntowana światowa pozycja w produkcji ..
1701 zł
Ekskluzywna amfora
Ekskluzywna amfora
Przenieśmy się do starożytnej Grecji! Oto amfora, której wzór został wykonany w stylu antycznym. Warto zwrócić uwagę, iż ..
1087 zł
Unikatowa amfora
Unikatowa amfora
Styl i elegancja w jednym! Takie właśnie są produkty hiszpańskie marki Virtus 1945. Warto zwrócić uwagę, iż antyczne produkty hiszpańskiej ..
1009 zł
Luksusowa amfora
Luksusowa amfora
Antyczne wykończenia tego modelu amfory sprawiają, że czujemy tamtejszy, starożytny klimat. Natomiast wspaniałe zdobienia z brązu upiekszają ca..
1009 zł
Urokliwa amfora z brązu
Urokliwa amfora z brązu
Piękne i ekskluzywne wzornictwo w połączeniu z brązem to klasyka sama w sobie! Warto zwrócić uwagę, iż antyczne produkty hiszpańskiej ..
1701 zł
Klasyczna amfora
Klasyczna amfora
Kolejne arcydzieło, które wyszło spod rąk hiszpańskiej marki - amfora z brązu. Posiada piękny, duży uchwyt, natomiast kwieciste zdobienia ..
1503 zł
Niesamowita amfora z brązu marki Virtus 1945
Niesamowita amfora z brązu marki Virtus 1945
Tradycja, kunszt i ugruntowana światowa pozycja w produkcji stylowych dzieł sztuki użytkowej w brązie - w tym krótkim opisie zawarta jest cała ..
966 zł
Olśniewająca amfora - idealna na prezent
Olśniewająca amfora - idealna na prezent
Różne stylistyki stosuje hiszpańska manufaktura: rustykalna, tradycyjna, modernistyczna, czy też klasyczna. W każdej z nich Virtus odnalazł drog..
1052 zł
Cudowna amfora z brązu
Cudowna amfora z brązu
Wykonane z największą starannością i dbałością o najmniejsze szczegóły - luksusowe wyroby Virtus 1945. Różne stylistyki stosuje hiszpa..
859 zł
Wspaniały dzbanek
Wspaniały dzbanek
Nowe produkty wykonane na stary styl podobają się ludziom, którzy cenią elegancki i klasyczny wygląd. Szukacie Państwo unikatowej ..
258 zł
Dzbanek antyczny
Dzbanek antyczny
To propozycja dla osób lubujących się w przedmiotach tworzonych na starożytny styl. Ten oto dzbanek upiększy niejeden gościnny stół. Nowe ..
206 zł
Niezwykły dzbanek z brązu
Niezwykły dzbanek z brązu
To klasyka sama w sobie - piękne i ekskluzywne wzornictwo połączone z brązem! Nowe produkty wykonane na stary styl podobają się ludziom, kt..
185 zł
Dzbanek w stylu antycznym
Dzbanek w stylu antycznym
Warto zwrócić uwagę na to, iż antyczne produkty hiszpańskiej firmy mieszają się z nowoczesnym podejściem do wykończenia detali i wzorów. ..
185 zł
Dzbanek z brązu
Dzbanek z brązu
Produkty z brązu zasługują na szczególne uznanie - zwłaszcza, jeśli są to produkty hiszpańskiej marki, która specjalizuje się w produkcji ..
206 zł
Ładny dzbanek - prosto z Hiszpanii!
Ładny dzbanek - prosto z Hiszpanii!
Jeśli lubujecie się Państwo w wyrobach z brązu, to z pełnym przekonaniem proponujemy asortyment hiszpańskiej marki! Produkty z brązu zas..
258 zł
Elegancki dzbanek z pokrywą do śmietanki
Elegancki dzbanek z pokrywą do śmietanki
Ten oto dzbanek - wykonany z brązu - został stworzony specjalnie w celu przechowywania śmietanki. Jeśli lubujecie się Państwo w wyrobach z br..
228 zł
Wytworny dzbanek do kawy
Wytworny dzbanek do kawy
Piękne zdobienia w brązie, nietypowy uchwyt oraz kształt sprawiają, że ten oto dzbanek wygląda bardzo elegancko. Jeśli lubujecie się Pa..
206 zł
Unikalny nożyk do papieru Cosi Tabellini
UNIKALNY NOŻYK DO PAPIERU ..
Istniejąca na rynku od 1954 roku manufaktura Cosi Tabellini dzięki latom doświadczenia i talentowi swoich pracowników tworzy ..
64 zł
Piękna, srebrna łyżka chochla - model Conchiglia
PIĘKNA, SREBRNA ŁYŻKA ..
Kolekcja Conchiglia idealnie nada się na rodzinne spotkania i oficjalnie kolacje. Wytworna kolekcja sztućców ze srebra to również ..
2130 zł
Oryginalna podstawka na noże - byk
ORYGINALNA PODSTAWKA NA NO..
Twórcy związani z Cosi Tabellini - Art of pewter nie zapomnieli o żadnym detalu stylowych kompletów sztućców. W ..
99 zł
Elegancka podstawka na korki do wina
ELEGANCKA PODSTAWKA NA ..
Podstawki dekoracyjne wykonane stylu Art Deco przypadnie do gustu każdemu, kto ceni piękno, które bezkompromisowo pretenduje do ..
468 zł
Ekskluzywny dywan
EKSKLUZYWNY DYWAN ..
Stylowe dywany - ręcznie wykonane dzieła sztuki użytkowej Art Relief jako jedyna w Europie zajmuje się ręcznym, ..
11974 zł
Oryginalna szklanka z grawerowaną rybą do Whisky 001
ORYGINALNA ..
Piękne upominki dla zapalonych wędkarzy Historia marki Glasgravyrens ze Szwecji sięga 1880 roku, gdy szkło grawerowane cieszy..
249 zł
Wyjątkowy podgrzewacz do koniaku Le mani
WYJĄTKOWY ..
Le mani - doskonały podgrzewacz do koniaku . Zestaw składa się z kieliszka i  formy, na której można umieścić kieliszek i ..
498 zł
Fotel biurowy ze skóry XZ 7030 A
FOTEL BIUROWY ZE ..
Ekskluzywne i prestiżowe fotele dla kadry zarządzającej Niemiecka manufaktura Rovo jest ukształtowana przez swoje poło..
10919 zł
Niepospolity wazon w kształcie cebuli z włoskiej ceramiki
NIEPOSPOLITY WAZON ..
To beżowo-złoty model, zdobiony kiśćmi i listkami winogron. Zaprezentowane wraz z nim na fotografii przedmioty również posiadamy ..
1984 zł
Pokryty srebrem  Fox Hound amerykański
POKRYTY SREBREM ..
Piękna figura psa została pokryta srebrem, dzieki czemu prezentuje się zjawiskowo. Srebrne figurki od lat cieszą się najwi..
466 zł
Szklany wazon sportowy - Luxury Products
SZKLANY WAZON ..
Czy poszukują Państwo trofeum na ważne wydarzenia sportowe? Nasza oferta od marki Astra Argenti powinna Państwa zainteresować. ..
1319 zł
Prawdziwy dekoracyjny kryształ z elemantami srebra
PRAWDZIWY ..
Piękne wazony z kryształu do eleganckich wnętrz – sklep Luxury Products Ponieważ człowiek wymyślił metal, to właśnie ..
1435 zł

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

Cennik nie stanowi oferty handlowych w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.