Aktualnie jesteś w kategorii: Sztalugi malarskie»SZTUKA I DESIGN
flaga polski 100 PLN(zł) = 100.00 PLN
flaga
flaga 100 USD($) = 368.28 PLN
flaga
flaga 100 EUR(€) = 430.76 PLN
flaga
flaga 100 GBP(£) = 488.11 PLN
flaga
flaga 100 RUB(рубль) = 5.93 PLN
flaga

Sztalugi malarskie

Sortuj według: Towarów na stronie:
Sztaluga z brązu - na styl antyczny
Sztaluga z brązu - na styl antyczny
Oddajmy się malarskim uniesieniom! Przed Państwem przedmiot, który jest pomocny do malowania obrazów - sztaluga. Należy przyznać, że ..
694 zł
Luksusowa sztaluga - na prezent dla malarza
Luksusowa sztaluga - na prezent dla malarza
Seria nietuzinkowych akcesoriów niezbędnych do malowania obrazów - prosto od hiszpańskich producentów! Myśląc o wyposażeniu swojego domu, ..
465 zł
Wyjątkowa sztaluga
Wyjątkowa sztaluga
Czy ktoś z Państwa przejawia zainteresowania malarstwem? Ta sztaluga niech będzie pierwszym krokiem do tego, aby rozpocząć przygodę z malowaniem! ..
370 zł
Śliczna sztaluga antyczna
Śliczna sztaluga antyczna
Co wiemy o produktach wykonanych z brązu? Historia brązu jest osobliwa i bardzo odległa. Pojawienie się tego surowca znacznie ułatwiło ..
314 zł
Nietypowa sztaluga
Nietypowa sztaluga
Rustykalna, tradycyjna, modernistyczna, czy w końcu klasyczna stylistyka - w każdej z nich Virtus odnalazł drogę dla swoich stylowych projektów. ..
370 zł
Oryginalna sztaluga dla malarza
Oryginalna sztaluga dla malarza
Należy przyznać, że wyroby z brązu zasługują na szczególne uznanie - zwłaszcza, jeśli są to produkty hiszpańskiej marki, która specjalizuje ..
694 zł
Sztaluga marki Virtus 1945
Sztaluga marki Virtus 1945
Jeśli szukacie wyjątkowego prezentu dla malarzy, jak też amatorów malarstwa - proponujemy ten oto model sztalugi z brązu. Dla lepszego efektu ..
465 zł
Niesamowita sztaluga z naturalnego brązu
Niesamowita sztaluga z naturalnego brązu
Malarstwo - trzeba przyznać - to niszowa dziedzina, j ednak warta jest zauważenia. Manufaktura Virtus również dla zainteresowanych tym rodzajem ..
694 zł
Sztaluga dla wielbicieli malarstwa
Sztaluga dla wielbicieli malarstwa
Oto seria nietuzinkowych akcesoriów niezbędnych do malowania obrazów - prosto od hiszpańskich producentów! Należy przyznać, że wyroby z br..
465 zł
Ekskluzywna sztaluga - hiszpańska produkcja!
Ekskluzywna sztaluga - hiszpańska produkcja!
Niech właśnie ta sztaluga będzie pierwszym krokiem do tego, aby rozpocząć przygodę z malowaniem. Oto seria nietuzinkowych akcesoriów niezb..
370 zł
Sztaluga malarska
Sztaluga malarska
Oddajmy sie malarskim uniesieniom! Niech właśnie ta sztaluga będzie pierwszym krokiem do tego, aby rozpocząć przygodę z malowaniem. Oto ..
314 zł
Wyjątkowa sztaluga na styl antyczny
Wyjątkowa sztaluga na styl antyczny
Jeśli szukacie wyjątkowego prezentu dla malarzy, jak też amatorów malarstwa - proponujemy ten oto model sztalugi z brązu. Oddajmy sie malarskim ..
823 zł
Srebrny nożyk do masła
SREBRNY NOŻYK DO MASŁA
Kolekcję San Marco wyróżniają delikatne acz zdecydowane linie, piękne, trójzębne widelce i oryginalnie wyprofilowane noże. ..
508 zł
Aria desk light brown/gold globus 22 cm Zoffoli
ARIA DESK LIGHT BROWN/GOLD ..
Obecnie jest to czołowy producent w Europie i na Świecie. Historia firmy zaczęła się blisko 60 lat temu, gdy Italo Zoffoli ..
1499 zł
Piekna patera z pewteru i szkła
PIEKNA PATERA Z PEWTERU I ..
Oryginalne i luksusowe patery z Włoch Art Noveau, choć najbardziej popularny był w Europie, rozprzestrzenił się w szczycie ..
1516 zł
Wazony ceramiczne
WAZONY CERAMICZNE
Niezwykle prestiżowe wazony z ceramiki! Od 1965 roku, w rodzinie CAMPAGNARO - produkuje się elegencką i niebanalną ceramikę. Od ..
926 zł
Pióro Wieczne Architect AR-F-02
PIÓRO WIECZNE ..
Jack Row projektuje i tworzy ekskluzywne akcesoria piśmiennicze. Materiały użyte do produkcji tych niezwykle eleganckich piór to z..
117665 zł
Rzeżba dwustronna ANIOŁY OPIEKUŃCZE
RZEŻBA DWUSTRONNA ..
W twórczości Eugeniusza Molskiego praktyczne przeznaczenie ceramicznej formy prawie nie jest brane przez niego pod uwagę. Bogata ..
2490 zł
Pióro Phoenix Old Style Limitowana Kolekcja
PIÓRO PHOENIX OLD ..
Znana włoska firma Urso powstała w 1985 roku i od tamtego czasu jest jedną z wiodących manufaktur w wytwarzających  ..
15684 zł
Pióro wieczne Cleo Skribent Platinum Blue
PIÓRO WIECZNE ..
Do 1990 Cleo Skribent, był znanym producentem przyborów do rysowania w Europie Wschodniej. Prawie każdy inżynier, obojętnie czy z ..
1390 zł
Puchar na mecz siatkarski
PUCHAR NA MECZ ..
Luxury Products przedstawia  włoską firmę Astra Argenti. Manufaktura zajmuje sie wytwarzaniem produktów z najwyzszej jako..
793 zł
Zjawiskowy globus podświetlany, stojący
ZJAWISKOWY GLOBUS ..
Podświetlany globus to nie tylko zjawiskowy element wnętrza. To także niezwykle  oryginalna lamp - idealna dla miłośnika ..
2649 zł
Luksusowy lniany obrus Arabesque
LUKSUSOWY LNIANY ..
Piękne obrusy wykonane w całości z lnu zdobi stylizowana roślinna wić. Arabesque jest delikatna w wyrazie i łączy w sobie ..
1159 zł
Szklany wazon dekoracyjny posrebrzany - 30 cm wysokości
SZKLANY WAZON ..
Elegancka kolekcja Arabesque przyciąga uwagę subtelną stylistyką i orientalnymi nawiązaniami. Arabeska w nowoczesnej oprawie ..
495 zł

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

Cennik nie stanowi oferty handlowych w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.