Aktualnie jesteś w kategorii: Sztalugi malarskie»SZTUKA I DESIGN
flaga polski 100 PLN(zł) = 100.00 PLN
flaga
flaga 100 USD($) = 339.94 PLN
flaga
flaga 100 EUR(€) = 417.50 PLN
flaga
flaga 100 GBP(£) = 473.01 PLN
flaga
flaga 100 RUB(рубль) = 6.01 PLN
flaga

Sztalugi malarskie

Sortuj według: Towarów na stronie:
Sztaluga z brązu - na styl antyczny
Sztaluga z brązu - na styl antyczny
Oddajmy się malarskim uniesieniom! Przed Państwem przedmiot, który jest pomocny do malowania obrazów - sztaluga. Należy przyznać, że ..
672 zł
Luksusowa sztaluga - na prezent dla malarza
Luksusowa sztaluga - na prezent dla malarza
Seria nietuzinkowych akcesoriów niezbędnych do malowania obrazów - prosto od hiszpańskich producentów! Myśląc o wyposażeniu swojego domu, ..
451 zł
Wyjątkowa sztaluga
Wyjątkowa sztaluga
Czy ktoś z Państwa przejawia zainteresowania malarstwem? Ta sztaluga niech będzie pierwszym krokiem do tego, aby rozpocząć przygodę z malowaniem! ..
359 zł
Śliczna sztaluga antyczna
Śliczna sztaluga antyczna
Co wiemy o produktach wykonanych z brązu? Historia brązu jest osobliwa i bardzo odległa. Pojawienie się tego surowca znacznie ułatwiło ..
305 zł
Nietypowa sztaluga
Nietypowa sztaluga
Rustykalna, tradycyjna, modernistyczna, czy w końcu klasyczna stylistyka - w każdej z nich Virtus odnalazł drogę dla swoich stylowych projektów. ..
359 zł
Oryginalna sztaluga dla malarza
Oryginalna sztaluga dla malarza
Należy przyznać, że wyroby z brązu zasługują na szczególne uznanie - zwłaszcza, jeśli są to produkty hiszpańskiej marki, która specjalizuje ..
672 zł
Sztaluga marki Virtus 1945
Sztaluga marki Virtus 1945
Jeśli szukacie wyjątkowego prezentu dla malarzy, jak też amatorów malarstwa - proponujemy ten oto model sztalugi z brązu. Dla lepszego efektu ..
451 zł
Niesamowita sztaluga z naturalnego brązu
Niesamowita sztaluga z naturalnego brązu
Malarstwo - trzeba przyznać - to niszowa dziedzina, j ednak warta jest zauważenia. Manufaktura Virtus również dla zainteresowanych tym rodzajem ..
672 zł
Sztaluga dla wielbicieli malarstwa
Sztaluga dla wielbicieli malarstwa
Oto seria nietuzinkowych akcesoriów niezbędnych do malowania obrazów - prosto od hiszpańskich producentów! Należy przyznać, że wyroby z br..
451 zł
Ekskluzywna sztaluga - hiszpańska produkcja!
Ekskluzywna sztaluga - hiszpańska produkcja!
Niech właśnie ta sztaluga będzie pierwszym krokiem do tego, aby rozpocząć przygodę z malowaniem. Oto seria nietuzinkowych akcesoriów niezb..
359 zł
Sztaluga malarska
Sztaluga malarska
Oddajmy sie malarskim uniesieniom! Niech właśnie ta sztaluga będzie pierwszym krokiem do tego, aby rozpocząć przygodę z malowaniem. Oto ..
305 zł
Wyjątkowa sztaluga na styl antyczny
Wyjątkowa sztaluga na styl antyczny
Jeśli szukacie wyjątkowego prezentu dla malarzy, jak też amatorów malarstwa - proponujemy ten oto model sztalugi z brązu. Oddajmy sie malarskim ..
797 zł
Srebrna łyżka do serwowania Mauriziano
SREBRNA ŁYŻKA DO ..
Luksusowy serwis obiadowy od wieków uznawany jest za atrybut bogactwa. Artyści związani z Schiavon mówią nam swoimi kolekcjami ..
1140 zł
Komplet 6 foremek do czekolady Cosi Tabellini
KOMPLET 6 FOREMEK DO ..
Włoskie manufaktury czekolady oferują ludziom nie tylko łakocie, ale i trochę magii. Proces tworzenia pysznych słodyczy nieraz jest ..
889 zł
Luksusowa taca do serwowania
LUKSUSOWA TACA DO SERWOWANIA
Zastawa pomocnicza może być tak samo piękna, jak właściwa zastawa stołowa. Tace włoskiej manufaktury idealnie podkreślą urok ..
585 zł
Srebrna łyżeczka do owoców
SREBRNA ŁYŻECZKA DO OWOC..
Schiavon w swojej ofercie ma dosłownie każdy detal potrzebny w srebrnej zastawie - srebrne łyżki , widelce, noże , srebrne łyżki ..
509 zł
Oryginalne spinki do mankietów Urso
ORYGINALNE SPINKI ..
Eleganckie artykuły biurowe, to wspaniały dodatek do wystroju biurka, prezent dla dyrektora, bądź trafiony luksusowy ..
18487 zł
Notes podróżny ze skóry - ręcznie zdobiony
NOTES PODRÓŻNY ..
Włoska firma Legatoria Koine to tradycyjna manufaktura produkująca niepowtarzalne wyroby piśmienne i biurowe. Włoski design to ..
138 zł
Kieliszki do wina Cabernet Sawignon
KIELISZKI DO WINA ..
Jak powiedział Platon: Wino to najpiękniejszy dar bogów dla ludzi ! Ekskluzywne kieliszki do wina , o pięknym i niebagatelnym ..
3077 zł
Obraz
OBRAZ "GOLIAT"
Pragniemy Państwu przedstawić trzeci obraz z ośmiu najnowszych Jarosława Jaśnikowskiego, jednego z czołowych twórców realizmu ..
2800 zł
Przepiękna lampa
PRZEPIĘKNA LAMPA
Oświetlenie do salonu. Sonda Ceramika została założona w 1974 roku przez Domenico Sonda. Od tamtego czasu ta Włoska firma zyska..
2672 zł
Imponująca podstawka na długopis
IMPONUJĄCA ..
Przedstawiona podstawka na długopis dedykowana jest przede wszystkim do kadry kierowniczej - będzie idealnie komponował się na ..
951 zł
Ekskluzywne pióro wieczne dla wybranych
EKSKLUZYWNE PIÓRO ..
Doskonałość mechanizmów piór i świetnie dobrany materiał - to cechy, które charakteryzują włoską kolekcję TU. Pierwsze ..
582 zł
Piękny nóż szefa kuchni
PIĘKNY NÓŻ ..
Wspaniały, niezawodny nóż uniwersalnego zastosowania. Czasy, w których żyjemy, naznaczone są wzmożoną konsumpcją. Dlatego ..
242 zł

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

Cennik nie stanowi oferty handlowych w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.