Aktualnie jesteś w kategorii: Aktualności»WSZYSTKO O PREZENTACH»Prezent weselny
flaga polski 100 PLN(zł) = 100.00 PLN
flaga
flaga 100 USD($) = 336.93 PLN
flaga
flaga 100 EUR(€) = 416.65 PLN
flaga
flaga 100 GBP(£) = 477.70 PLN
flaga
flaga 100 RUB(рубль) = 5.51 PLN
flaga

Za miesiąc wesele a My w dalszym ciągu nie wiemy jaki prezent wybrać dla Pary Młodej? Wkładanie pieniędzy w kopertę to łatwy sposób na załatwienie sprawy - czy jednak oryginalny i na czasie?

Otóż - nie! Coraz częściej wybieramy oryginalne upominki, wraz z elegancką kartką z życzeniami - a wszystko zapakowane w ozdobny i luksusowy papier. Społeczeństwo na codzień zmęczone banalnością i narzucaniem się wielkich koncernów - ma dość schematów - jak to ma się do koperty z tzw." wkładką" - a tak jak mówią słowa słynnej wokalistki - " Ale to juz było......"

 

                                                    

CO NA PREZENT DLA PARY MŁODEJ?

Na początku pomyślmy o tym co się przyda potencjalnym nowożeńcom, a więc wyposażenie domu - sztućce, zastawa stołowa, porcelana do herbaty i kawy, oryginalny barek na alkohol z karafką, dobrej klasy garnki, elegancki odkurzacz, a nawet tak ostatnio modna stacja dokująca na iPoda.

Jak zawsze na drugim planie są prezenty mniej potrzebne na codzień, bez których nasza para młoda da sobie radę, z drugiej zaś strony - są to gadżety i upominki oryginalne i niebanalne w swojej formie - doskonale świadcząc o charakterze i charyźmie wręczających, czyli - obrazy, gobeliny, eleganckie wazony, zdobione dywany, zegary ozdobne, czy w końcu ogromne ekskluzywne donice na taras.

JASNE....A KIEDY ZUPEŁNIE NIE MAMY POMYSŁU?

Jest oczywiście kres naszych zdolności logistyczno - poznawyczych w poszukiwaniu prezentów, a także czas który niemiłosiernie nas goni - wtedy rozwiązanie jest banalnie proste - kupujemy dla Państwa Młodych - Bon Prezentowy - oryginalny, elegancko zapakowany, szykowny i niebalnalny - wszystko w jednym.

TAK...ALE.....

No właśnie bon bonowi nie równy - pamiętajmy kupujmy bony w sprawdzonych sklepach, z długim terminem ważności, a co najważenisjsze - z jak największym wyborem produktów do wyboru dla Nowożeńców, który sobie spokojnie zrealizują!

        

Luksusowy komplet mebli
LUKSUSOWY KOMPLET MEBLI
Luksusowy komplet mebli klasycznych drewnianych IMPERIAL. Wszystkie meble wykonane są ręcznie z najlepszych gatunków drewna. Na ..
77300 zł
Cudowna obrączka ze srebrnymi kwiatami
CUDOWNA OBRĄCZKA ZE ..
Przepiękna srebrno-złota obrączka, misternie zdobiona kwiatami. Każdy element tej cudownej obrączki można obracać wokół w..
554 zł
Nożyk do parmezanu ze stali nierdzewnej
NOŻYK DO PARMEZANU ZE ..
Parmezan należy do jednych z najsłynniejszych włoskich serów. Nic dziwnego, że w kolekcjach włoskiej manufaktury nie brakuje ..
175 zł
Obraz
OBRAZ " TRYPTYK Z OKNAMI"
Nowoczesne tryptyki - w wykonaniu Jagielskiego! Pragniemy Państwu przedstawić niesamowitą kolekcję obrazów Wacława ..
16800 zł
Pióro Shavout Fioletowo-Srebrne Limitowana Kolekcja
PIÓRO SHAVOUT ..
Fioletowe pióro wieczne w ekskluzywnym pudełku. Jeżeli poszukują Państwo idelanego prezentu dla drugiej osoby to nasza oferta ..
14835 zł
Serum prokolagenowe superaktywne (30ml)
SERUM ..
Les Naturelles i Exclusif - szwajcarska jakość Wszystkie nasze produkty są opracowane i wyprodukowane w Szwajcarii na ..
530 zł
Stylowy dziennik podróżniczy
STYLOWY DZIENNIK ..
Nowość od włoskiego producenta! Dziennik podróżniczy to siedlisko cennych informacji o miejscach, w których byliśmy: hotele, ..
158 zł
Zdobiony Notes Skórzany
ZDOBIONY NOTES SK..
W yśmienity i subtelny prezent, jakim są wysokiej jakości  Włoskie notesy , będą  wyjątkowym upominkiem dla ..
162 zł
Srebrna łyżeczka Inglese - do herbaty
SREBRNA ŁYŻECZKA ..
Firma Schavion posiada wieloletnią tradycję, której początek  sięga aż do 1957 roku. Warsztat marki mie..
183 zł
Ekskluzywny zestaw nabojów do pióra - Graf von Faber-Castell Burned Orange
EKSKLUZYWNY ZESTAW ..
Fantastyczny zestaw nabojów o kolorze pomarańczowym do pióra wiecznego. Jakość i doskonała receptura niemieckiej manufaktury. ..
60 zł
Lampa z włoskiej porcelany z bawełnianym liliowym abażurem
LAMPA Z WŁOSKIEJ ..
W modelu tym marka przerwała monochromię, dodając piękny barwny akcent pod postacią jasnofioletowego abażuru. Ponadto istnieje mo..
754 zł
Niepowtarzalny wazon włoski
NIEPOWTARZALNY ..
Cre Art? Wszystkie towary są zaprojektowane i wykonane przez Włoskich mistrzów rzemieślnictwa, a firma ciągle stawia na ..
5975 zł

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

Cennik nie stanowi oferty handlowych w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.